دانلود کتاب شناخت نور برای دانشمند کوچک


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شناخت نور برای دانشمند کوچک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شناخت نور برای دانشمند کوچک

کریس فری در کتاب شناخت نور برای دانشمند کوچک به زبانی ساده و با کمک تصاویر، نوجوانان را با پدیده‌ی نور، بازتاب، رنگین کمان، پاشندگی نور و ... آشنا می‌کند.

درباره‌ی کتاب شناخت نور برای دانشمند کوچک:

نوجوانان با مطالعه‌ در زمینه‌های گوناگون علمی اولین گام برای شناخت پیچیدگی‌های جهان را برمی‌دارند. اگر انسان در سنین کودکی و نوجوانی، ذهن خود را با مطالب علمی درگیر کند، فرصت بیشتری برای تفکر درباره‌ی واقعیت‌های اطراف به دست می‌آورد و تنها یک جرقه کافی است تا ذهن را روشن کند. توضیحات ساده در مورد ایده‌‌های پیچیده، جرقه‌ای برای روشن نمودن ذهن کودک و نوجوان ایجاد می‌کند.

کریس فری (Chris Ferrie) نویسنده‌ی این کتاب که فیزیکدان و ریاضیدان است عقیده دارد معرفی ایده‌های بزرگ برای کودکان و نوجوانان هیچگاه زود نیست. کتاب شناخت نور برای دانشمند کوچک (Optical Physics For Babies) نخستین قدم یک دانشمند برای شناخت نور و رفتار است.

کتاب شناخت نور برای دانشمند کوچک مناسب چه کسانی است؟

این کتاب یک منبع آموزشی ساده‌ی فیزیک برای نوجوانان محسوب می‌شود.

در بخشی از کتاب شناخت نور برای دانشمند کوچک می‌خوانیم:

نور در یک خط مستقیم حرکت می‌کند... تا وقتی که به جسمی برخورد کند. سپس نور می‌تواند منعکس گردد یا دچار شکست (شکسته) شود. زمانی که شکست نور سفید رخ می‌دهد، به رنگ‌های جداگانه تبدیل می‌شود.

 ۲۹ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-9980-77-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شناخت نور برای دانشمند کوچک

برای دانلود کتاب شناخت نور برای دانشمند کوچک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شناخت نور برای دانشمند کوچک

نظرات کتاب شناخت نور برای دانشمند کوچک

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.