دانلود کتاب شوالیه توبی و اژدهای کوچک هوپلا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شوالیه توبی و اژدهای کوچک هوپلا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شوالیه توبی و اژدهای کوچک هوپلا

کتاب شوالیه توبی و اژدهای کوچک هوپلا نوشته‌ی فراوکه نارگانگ، داستان پسر بچه‌ای به نام توبی را به تصویر می‌کشد که به دلیل گرسنگی و بی‌خانمان بودن به دور دنیا نقل مکان می‌کند و با ماجراهای عجیب و غریبی رو به رو می‌شود.

موضوع کتاب شوالیه توبی و اژدهای کوچک هوپلا چیست؟

توبی یک پسر بچه بی‌بضاعت و بی‌خانمان است. او هر روز درِ بیشتر خانه‌ها را می‌زند و به دنبال یک تکه نان یا جایی است که شب را در آن جا سپری کند و از گرسنگی نمیرد. گاهی اوقات شانس با او یار است، اما اغلب باید با گرسنگی و سرما به راهش ادامه بدهد. یک روز صبح در حالی که خواب آلود به راهش ادامه می‌داد، صدای ضربه زدن چیزی عجیب و غریب را در جلوی پای خود احساس کرد و ...

فراوکه نارگانگ (Frauke Nahrgang) در کتاب شوالیه توبی و اژدهای کوچک هوپلا (Ritter Tobi und der kleine Drache Hoppla: vier Abenteuer in einem Band) به شرح مطالب ارزشمندی در زمینه داشتن دوست و همراهی مناسب در زندگی، اهمیت دوست‌یابی برای بچه‌ها و حفظ اخلاقیات و وفاداری می‌پردازد. او همچنین احترام و عشق ورزیدن به جای خشونت، دروغ نگفتن، ریا و چاپلوسی نکردن را به کودکان آموزش می‌دهد.

کتاب شوالیه توبی و اژدهای کوچک هوپلا مناسب چه کسانی است؟

این اثر جذاب و دوست داشتنی برای کودکان و نوجوانان مناسب است و با خواندن آن ویژگی‌های اخلاقی مفیدی را یاد می‌گیرند.

در بخشی از کتاب شوالیه توبی و اژدهای کوچک هوپلا می‌خوانیم:

توبی یک شوالیه کوچک است. او در قلعه فونکل اشتاین در دربار شاهزاده آدالبرت زندگی می‌کند. هنوز مدت زیادی نیست که او به آن جا آمده، تا قبل از آن، توبی یک پسربچه فقیر بود، اما بعد از اینکه جان شاهزاده آدالبرت را نجات داد، به همین خاطر او در حال حاضر در قلعه‌اش زندگی می‌کند. به این ترتیب او سقفی بالای سرش دارد. به اندازه کافی می‌خورد و بستری گرم و نرم از کاه دارد.

در این شب شاهزاده یک جشن ترتیب داده است و طبیعی است که توبی هم دعوت شده، اما او تنها به سالن بزرگ نخواهد رفت، چراکه جایی که توبی هست هوپلا هم حضور دارد. هوپلا یک اژدهای کوچک است و همچنین بهترین دوست تویی فقط احمقانه است که هیچکس نباید از وجود او باخبر باشد.

 ۱۶۴ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-215-589-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۷۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

شوالیه توبی و اژدهای کوچک هوپلا
شوالیه توبی و قلعه فونکل اشتاین
شوالیه توبی و راز اژدها
شوالیه توبی و مسابقه‌ شاعری

راهنمای دانلود کتاب شوالیه توبی و اژدهای کوچک هوپلا

برای دانلود کتاب شوالیه توبی و اژدهای کوچک هوپلا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شوالیه توبی و اژدهای کوچک هوپلا

نظرات کتاب شوالیه توبی و اژدهای کوچک هوپلا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.