دانلود کتاب شکار


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شکار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شکار

مگان اسپونر در کتاب شکار، داستان دختری روستایی به نام یوا را روایت می‌کند که خدمتکار خانه یک بارون ثروتمند است. پدر یوا در ماجرایی تمام ثروت خود را از دست می‌دهد و مجبور می‌شود به کلبه شکاری‌اش در جنگل برود و به شکار بپردازد.

مگان اسپونر (Meagan Spooner) در اثر حاضر، روایتی جدید از خواسته‌های انسان، تنهایی، عشق، فرار، قرار و... را به تصویر کشیده است.

در بخشی از کتاب شکار (Hunted) می‌خوانیم:

یِوا میان سلول نشست، شنلش را محکم دور خود پیچید و تقریباً چرت می‌زد. سرما مانند سمی، از سنگ‌فرش زیرش به داخل بدنش نفوذ می‌کرد، چنان که حتی با وجود درد ماهیچه‌هایش، خود را بیشتر مچاله کرد. تلاش برای کشیدن هر روزه‌ی کمان سنگین پدرش، باعث کشیدگی مفاصل شانه‌های هر دو دستش شده بود که با هر شب گذراندن در سرمای زندان، سفت‌تر و دردناک‌تر می‌شدند. ‌می‌دانست که باید بایستد، در اتاق راه برود و کش‌وقوسی به خود بدهد و تا می‌تواند با نرمش، بدنش را گرم کرده و آماده نگه دارد. پس در ابتدای هر شب این کار را انجام می‌داد. اما اکنون دیگر نمی‌توانست حرکت کند. چرا که اگر یکی از ماهیچه‌هایش آسیب می‌دید، دیگر نمی‌توانست کمان را بکشد، با اینکه جانور گاهی به او اجازه می‌داد که استراحت کند. اما کافی نبود.

مانند هر شب که ساعت‌هایش در سکوت، سرما و تاریکی می‌گذشت، سعی کرد به خواهرانش فکر کند. به خانواده‌اش و اینکه چقدر نگران هستند؛ به سولمیر و اینکه تا چه زمانی از آن‌ها مراقبت می‌کند؛ و اینکه چه مدت طول می‌کشد تا همه‌ی آن‌ها باور کنند که او مرده است؟ اما نمی‌توانست به آن‌ها فکر کند؛ چون نمی‌توانست خانه‌شان را بدون وجود پدرش تصور کند، یادآوردی او چنان دردی داشت که همانند دنده‌های شکسته و عضلات دردناکش واقعی بود. پس از فکر کردن به آن‌ها دوری کرد و به هیچ کدامشان فکر نکرد. پس از کشتن جانور، فرصت برای غم و اندوه داشت. صدایی پشت دَر سلولش او را فوری به زمان حال برگرداند. صدا زمزمه‌ای بیش نبود، اما روزها، هفته‌ها و شاید ماه‌ها بود که با این صدا آشنا بود. و مفهوم آن این بود که زمان آن است که ادامه‌ی داستانی را، برای دوست نامرئی‌اش که در سکوت پشت در منتظر است، تعریف کند.

 ۳۷۸ صفحه، ۳۸۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-97870-6-7 

چاپ ۱۳۹۷: ۵۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شکار

برای دانلود کتاب شکار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شکار
نادیا امیرعضدی
۱۳۹۸/۱۱/۲۴
برداشتی جدید از داستان دیو ودلبر...
نفیسه زارع
۱۳۹۹/۱/۱۷
داستان جالبی بود و از کتابراه ممنونم که این کتاب را در این ایام رایگان گذاشت داستان شبیه به دیو و دلبر بود و نگاهی که قوی بودن و شجاع بودن یک دختر را بیان میکند دوست داشتم، همیشه در افسانه‌ها که دختر در اسیر و طلسم قرار دارد و یک مرد او را نجات میدهد و این داستان برعکس بود
لیلی نظری
۱۳۹۹/۱/۱۷
قشنگ بود. از دیو دلبر خیلی بهتر بود. عمق داشت!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۹)