دانلود کتاب شکار


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شکار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شکار

مگان اسپونر در کتاب شکار، داستان دختری روستایی به نام یوا را روایت می‌کند که خدمتکار خانه یک بارون ثروتمند است. پدر یوا در ماجرایی تمام ثروت خود را از دست می‌دهد و مجبور می‌شود به کلبه شکاری‌اش در جنگل برود و به شکار بپردازد.

مگان اسپونر (Meagan Spooner) در اثر حاضر، روایتی جدید از خواسته‌های انسان، تنهایی، عشق، فرار، قرار و... را به تصویر کشیده است.

در بخشی از کتاب شکار (Hunted) می‌خوانیم:

یِوا میان سلول نشست، شنلش را محکم دور خود پیچید و تقریباً چرت می‌زد. سرما مانند سمی، از سنگ‌فرش زیرش به داخل بدنش نفوذ می‌کرد، چنان که حتی با وجود درد ماهیچه‌هایش، خود را بیشتر مچاله کرد. تلاش برای کشیدن هر روزه‌ی کمان سنگین پدرش، باعث کشیدگی مفاصل شانه‌های هر دو دستش شده بود که با هر شب گذراندن در سرمای زندان، سفت‌تر و دردناک‌تر می‌شدند. ‌می‌دانست که باید بایستد، در اتاق راه برود و کش‌وقوسی به خود بدهد و تا می‌تواند با نرمش، بدنش را گرم کرده و آماده نگه دارد. پس در ابتدای هر شب این کار را انجام می‌داد. اما اکنون دیگر نمی‌توانست حرکت کند. چرا که اگر یکی از ماهیچه‌هایش آسیب می‌دید، دیگر نمی‌توانست کمان را بکشد، با اینکه جانور گاهی به او اجازه می‌داد که استراحت کند. اما کافی نبود.

مانند هر شب که ساعت‌هایش در سکوت، سرما و تاریکی می‌گذشت، سعی کرد به خواهرانش فکر کند. به خانواده‌اش و اینکه چقدر نگران هستند؛ به سولمیر و اینکه تا چه زمانی از آن‌ها مراقبت می‌کند؛ و اینکه چه مدت طول می‌کشد تا همه‌ی آن‌ها باور کنند که او مرده است؟ اما نمی‌توانست به آن‌ها فکر کند؛ چون نمی‌توانست خانه‌شان را بدون وجود پدرش تصور کند، یادآوردی او چنان دردی داشت که همانند دنده‌های شکسته و عضلات دردناکش واقعی بود. پس از فکر کردن به آن‌ها دوری کرد و به هیچ کدامشان فکر نکرد. پس از کشتن جانور، فرصت برای غم و اندوه داشت. صدایی پشت دَر سلولش او را فوری به زمان حال برگرداند. صدا زمزمه‌ای بیش نبود، اما روزها، هفته‌ها و شاید ماه‌ها بود که با این صدا آشنا بود. و مفهوم آن این بود که زمان آن است که ادامه‌ی داستانی را، برای دوست نامرئی‌اش که در سکوت پشت در منتظر است، تعریف کند.

 ۳۷۸ صفحه، ۳۸۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-97870-6-7 

چاپ ۱۳۹۷: ۵۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شکار

برای دانلود کتاب شکار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شکار

نظرات کتاب شکار

fatemeh molaiey
۱۳۹۹/۴/۱۹
درسته که یه جورایی انگار نویسنده از داستان دیو و دلبر الهام گرفته اما خیلی چیزا در این داستان متفاوت بود که به اون عمق و محتوای درونی رو می‌داد که داستان دیو و دلبر فاقد اونه.
به خصوص از قلم نویسنده و طرز نوشتار داستان خیلی خیلی لذت بردم. فکر کنم بین تمام کتابایی که خوندم این اولین کتابی بود که و
از همچین زاویه‌ای داستان رو نقل می‌کرد. منظورم عمق رسوندن محتوای درونی اون هست. از این کتاب خیلی چیزا یاد گرفتم و باعث شد به فکر فرو برم. اینکه همیشه دنبال چیزایی هستیم که قراره فردا و فرداها به دست بیاریم و اینکه هیچوقت به چیزی که الان داریم فکر نمی‌کنیم. از کتابراه ممنون برای در اختیار گذاشتن این کتاب و همچنین از نویسنده تشکر می‌کنم برای یاد آوری چیزایی که گاهی مدت زمان زیادی رو به فراموشی میسپاریم. امیدوارم دیگران هم مثل من از خوندن این کتاب لذت ببرن.
M Z
۱۳۹۹/۱/۲۰
سبک نوشتارى‌اش فوق العاده بود با ترجمه عالى واقعا لذت بردم بعد مدتها یه رمانى خوندم که علاوه بر داستان عمیق و جذاب داراى نثر روان و سبک فوق العاده بود. نویسنده خیلى خوب فضاسازى کرده بود و احساس و حالات شخصیت‌ها رو هم خوب توصیف کرده بود. تعجب میکنم از بعضى نظرات که میگن پایان بى سر و ته داشت اتفاقا به نظرم پایانش خیلى خوب بود و جزو معدود رمانهایى بود که پایان بندى خوبى داشت... جمله طلایى این کتاب بنظرم این بود: زن و اژدها، مرد و گرگ، شکارچى و شکار... همه چیز در این جهان دارارى دو ماهیت است...
مستانه موسوی
۱۳۹۹/۳/۳۱
در ناتور دشت هولدن کالفیلد گفت: اون کتابی منو واقعا متحیر می‌کنه که وقتی تمومش کردی، بعدش دلت بخواد نویسنده اون کتاب یکی از دوستای خیلی خوبت باشه و بتونی هر وقت دلت خواست بهش تلفن کنی. برای من شکار همچین پایانی داشت. داستان به طور کلی جذاب و تصویر هایش به راحتی قابل دیدن و لحظه هاش قابل لمس بود. بر علاوه این برای من از جنبه اسطوره شناسی با توجه به اینکه موج جدیدی از شناخت نقش اسطوره در سرنوشت گذشتگان و هدایت ما و انسانهای بعد ما شروع شده هم جالب بود.
مشاهد همه نظرات (۵۷)