دانلود کتاب صدای تو خوبست


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صدای تو خوبست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صدای تو خوبست

حدود 20 سال پیش یعنی فروردین و اردیبهشت ماه سال 1378 مطالبی به قلم من در اولین شماره های مجله شبستان به صاحب امتیازی ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد منتشر می‌شد. در آن زمان و با هدف آشنایی جوانان با بزرگان هنر و ادبیات عصر حاضر، تصمیم داشتم با استفاده از شیوه گفت‌وگو و مصاحبه به معرفی افراد تأثیر گذار هنر و ادبیات ایران بپردازم. با همین هدف گفتگوی من با سهراب سپهری با عنوان «صدای تو خوبست» فروردین ماه 1378 در دومین شماره نشریه چاپ شد. بروز برخی مشکلات در تدوین و چاپ مطب و نیز جوان بودن مجله و عوامل آن و مسائلی دیگر سبب شد روند چاپ اینگونه مطالب با انتشار گفتگو با جلال آل احمد متوقف شود.

گفت‌وگو با سهراب سپهری را برای جوانان مشتاقی تهیه کرده‌ام که دوست دارند سؤالات مختلف خود را از این شاعر بلند آوازه بپرسند. سؤالات را طور انتخاب کرده‌ام که بتواند به تمامی کنجکاویهای خوانندگان اشعار سهراب پاسخ دهد. پاسخ سؤالات نیز همگی به جز چند سؤال اول که از زبان پریدخت سپهری است از یادداشت ها و اشعار سهراب انتخاب شده است طوری که می‌توان گفت این یک مصاحبه  زنده و رو در رو با شاعر آب و خرد و روشنی، سهراب سپهری است.

 ۳۸ صفحه، ۶۹۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8792-88-1 

چاپ ۱۳۸۸: ۱۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

پیشگفتار
گفت و گو
زندگینامه

راهنمای دانلود کتاب صدای تو خوبست

برای دانلود کتاب صدای تو خوبست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  صدای تو خوبست
yasagh gül
۱۳۹۶/۱۰/۷
پای سهراب در میان باشه به خوندنش می‌ارزه
سید ساداتی
۱۳۹۶/۴/۲
با خواندن کتاب تا حدودی با دیدگاه سهراب آشنا میشوید برای من قسمتی که از کودکیهایش و اینکه دوست نداشته بازیهای کودکانه را رها کند و به مدرسه برود آن هم مدارس آن زمان که بچه‌ها با تنبیه‌های شدید روبرو بودند. جالب بود.
نیکی ...
۱۳۹۵/۱/۲
شعرهای عالی داره... یادسهراب گرامی باد...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۴)