دانلود کتاب صد قطره دلواپسی (با گوشه‌ای از فن شعر)

  • از: عادل شیرازی، علی محقق
  • ناشر: صفرتاصد
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صد قطره دلواپسی (با گوشه‌ای از فن شعر) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صد قطره دلواپسی (با گوشه‌ای از فن شعر) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صد قطره دلواپسی (با گوشه‌ای از فن شعر)

کتاب صد قطره دلواپسی (با گوشه‌ای از فن شعر) اثر مشترکی از عادل شیرازی و علی محقق، مجموعه‌ای از شعرهای کوتاه و دوبیتی‌هایی با موضوع‌های مختلف است که شما را با قواعد و فنون شاعری و اصول شعر آشنا می‌کند.

درباره کتاب صد قطره دلواپسی:

بخش اول کتاب با عنوان «صد قطره دلواپسی» دربردارنده مجموعه‌ای از شعرهای کوتاهی است که توسط عادل شیرازی سروده شده است. این اشعار دارای مضامین متنوع عاشقانه، عارفانه، دوری، نزدیکی و... هستند. این شاعر جوان تلاش کرده است تا در کنار دنیای هندسه، ریاضی و هم چنین فنون و هنرهای رزمی ذوق و احساسات خود را در قالب شعر پارسی به شما نشان دهد.

در بخش دوم کتاب با عنوان «گوشه‌ای از فن شعر» نوشته علی محقق تلاش می‌شود بخشی از فنون سرودن شعر و انواع قالب‌های شعری کلاسیک، شعر نو و آرایه‌های ادبی بررسی و آموزش داده شود. به این ترتیب اگر به شعر و شاعری علاقه داشته باشید الفبای سرودن شعر و درک وزن و قافیه را یاد خواهید گرفت. منظور از قالب کلاسیک شعر آثار شاعران بزرگی چون حافظ، سعدی، رودکی، فردوسی، خاقانی شروانی و... است.

در بخشی از کتاب صد قطره دلواپسی می‌خوانیم:

دل من مثل کویر است ترک‌ها خورده
زیر شلاق نگاهت چه محک‌ها خورده
گفته بودی که بدون من شبی می‌میری
زخمت این زخم زبان است نمک‌ها خورده

 ۱۲۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-677066-8 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب صد قطره دلواپسی (با گوشه‌ای از فن شعر)

برای دانلود کتاب صد قطره دلواپسی (با گوشه‌ای از فن شعر) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  صد قطره دلواپسی (با گوشه‌ای از فن شعر)
الی آستان
۱۳۹۹/۱۱/۱۲
شعر‌های کتاب با قافیه‌های خوب بود. به سبک شعر نو
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)