دانلود کتاب صلح (جنگ دور شو) - فارسی روسی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب صلح (جنگ دور شو) - فارسی روسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صلح (جنگ دور شو) - فارسی روسی

کتاب صلح (جنگ دور شو) - فارسی روسی نوشته الیزابیتا، گفت‌و‌گوی کودکی خردسال به نام بن با پدر و مادرش را که در زمان جنگ بالکان صورت می‌گیرد، برای کودکان به رشته تحریر درآورده است. بن از اینکه جنگ او را از هم‌بازی‌اش امیلی، جدا کرده ناراحت است و دلیلش را از پدر و مادرش می‌پرسد.

موضوع کتاب صلح (جنگ دور شو) - فارسی روسی چیست؟

دنیایی که انسان‌ها به عنوان اشرف مخلوقات ساختند جایی پر از ترس و نگرانی شده. وقتی بچه‌ها پا به این دنیا می‌گذارند هیچ تصوری از دنیای ترسناکی که انسان‌ها برای آن‌ها ساخته‌اند، ندارند. آیا زمان آن نرسیده که از خود بپرسید چه اتفاقی افتاده که لطافت و عشق تبدیل به خشم و نفرت شده است؟ دنیایی که اگر خشونت آدم‌ها از آن حذف می‌شد شاید در تعادل و آرامش به سر می‌برد.

اینک زمان آن رسیده که به خاطر بیاورید با چه هدایایی به این جهان قدم گذاشتید و هدف از بودن‌تان در این دنیا چیست؟ با
آهنگ هستی هماهنگ شوید و عشق و صلح و آرامشی را که در زمان ورودتان به این جهان در وجودتان بود بارورش کنید و به جای گلوله با رفتارتان امنیت و آرامش را به هم هدیه بدهید تا کودکان‌تان در عشق و صلح زندگی کنند. هدفی که باید آرزوی همه‌ی شما باشد.

یادتان باشد رشد بچه‌ها در دنیایی آرام، سلامتی روانی آن‌ها را به دنبال دارد و تضمینی برای نهادینه شدن صلح در آینده است.

الیزابیتا (Elzbieta) نویسنده‌ی این اثر به دلیل شروع جنگ از خانواده‌اش جدا و به فرانسه برده شده بود. کتاب صلح (جنگ دور شو) (Jon-Jon and Annette) به عنوان کتاب برجسته‌ی سال 1993 اروپا شناخته و در سال 1994 به زبان انگلیسی ترجمه شد.

در بخشی از کتاب صلح (جنگ دور شو) - فارسی روسی می‌خوانیم:

На следующий день война началась. На следующий день отец Бена попрощался с женой и Беном и отправился на войну

روز بعد جنگ شروع شد. پدر بِن به همسرش گفت: «خداحافظ عزیزم. خداحافظ بِن کوچولوی من. خیلی زود برمی‌گردم پیشتون.» او آن‌ها را بغل کرد و به جنگ رفت.

 ۴۱ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7633-53-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب صلح (جنگ دور شو) - فارسی روسی

برای دانلود کتاب صلح (جنگ دور شو) - فارسی روسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  صلح (جنگ دور شو) - فارسی روسی