دانلود کتاب صوتی آتش از پشت شیشه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آتش از پشت شیشه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آتش از پشت شیشه

کتاب صوتی آتش از پشت شیشه دربردانده‌ی نگاه منتقدانه‌ی شهلا حائری به عنوان یک زن، نسبت به مسائل کلیشه‌ای و اشتباهات زنان در زندگی است.

این داستان درباره‌ی زنی همه‌چیز تمام است که هر مردی آرزوی داشتن زنی مثل او را دارد. مینا زنی زیبا و وفادار به همسرش، مادری باگذشت، زنی که همیشه در همه‌ی مراحل زندگی و سختی‌ها همراه همسر و فرزندش بوده است، او خودش و علایقش را فدای خواسته‌ها و پیشرفت‌های خانواده‌اش می‌کند. اما با وجود همه‌ی این خوبی‌ها باز هم به او خیانت می‌شود.

کتاب صوتی آتش از پشت شیشه به طور ویژه مشکلات و اشتباهات زنان ایرانی را به تصویر می‌کشد و از استقلال زنان می‌گوید. این اثر در قالب روایت داستانی خود از کلیشه‌هایی حرف می‌زند که در دنیای مدرن امروزی جایی ندارند و جامعه تلاش می‌کند که آن‌ها را از بین ببرد. زنانی که به دنبال تجربه‌ی یک زندگی مستقل به عنوان زن حتی در زندگی مشترک هستند اما بطور مداوم شاهد ترجمه‌ی نادرستی از کلمه‌ی مستقل در بین زنان و مردان هستیم.

شهلا حائری، در دانشگاه بوستون آمریکا در رشته‌ی انسان‌شناسی فرهنگی تدریس می‌کند و مدیر برنامه مطالعات زنان در همین دانشگاه است، از دیگر آثار او عبارت‌انداز: بی‌خود و بی‌جهت، فهرست حسرت‌ها، دیروز خیلی دیره.

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی آتش از پشت شیشه می‌شنویم:

«شاید خیالاتی شده‌ام. لحن دارا به نظرم دروغین می‌آید. نگاهش را از من می‌دزدد. دروغ بو دارد، قابل حس است. مثل جنی است که در آدم حلول می‌کند. کسی که دروغ می‌گوید تغییر می‌کند. لحن صدایش، حالت نگاهش، حرکاتش، رنگ چهره‌اش، همه چیزش عوض می‌شود. به ‌نظرم برای همین هم با دستگاه دروغ‌یاب می‌شود به دروغ پی برد. لابد ارتعاشات بدن انسان تغییر می‌کند، و من می‌دانم که دارا چیزی را از من پنهان می‌کند.»

«دارا همچنان به خیابان خیره مانده است. حرفی نمی‌زند. نگاهم نمی‌کند. دردم را رفو نمی‌کند. اصلاً با من نیست. خدایا این مرد غریبه کنار من کیست؟ کجاست آن مردی که برایش شاملو می‌خواندم. حتا چهره‌اش هم برایم غریب است.»

فهرست مطالب

۴۴ دقیقه
بخش اول
۳۴ دقیقه
بخش دوم
۳۶ دقیقه
بخش سوم
۳۳ دقیقه
بخش چهارم
۳۳ دقیقه
بخش پنجم
۳۰ دقیقه
بخش ششم
۳۳ دقیقه
بخش هفتم
۲۸ دقیقه
بخش هشتم
۵۲ دقیقه
بخش نهم
 ۵ ساعت و ۲۲ دقیقه، ۲۹۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی آتش از پشت شیشه

برای دانلود کتاب صوتی آتش از پشت شیشه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آتش از پشت شیشه
Mehrnaz Nikbakhsh
۱۳۹۸/۵/۱۳
فضای بسیار تیره و غمگینی داشت. با کمال احترام به خانوم حائری، روایتشون رو به هیچ وجه دوست نداشتم.
زاها م
۱۳۹۸/۴/۲۷
خوب بود از لحن روایت خانم حائری خوشم میاد خاصه خودشونه
نرگس محمدپور
۱۳۹۸/۴/۱۹
زیاد جالب نبود ۰ اخر داستان قابل پیش بینی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)