دانلود کتاب صوتی آرش کمانگیر

  • از: رزا آذروند
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۱۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی آرش کمانگیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آرش کمانگیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آرش کمانگیر

کتاب صوتی آرش کمانگیر نوشته رزا آذروند، درباره‌ی یکی از اسطوره‌های کهن ایرانی است که در سپاه منوچهر پادشاه ایران می‌جنگید. این کتاب برای کودکان گروه سنی «ب» و «ج» مناسب است.

در روزگاران قدیم جنگ‌ها یا بر سر آب بود یا خاک. در همان روزهایِ دور که منوچهر، پادشاه ایران و افراسیاب پادشاه توران بودند، اختلافی بین آن‌ها شکل گرفت که بر سر خاک بود. آرش کمانگیر بعد از پایان جنگ ایران و توران به عنوان کماندار ایرانی برای بازشناختن مرز ایران و توران برگزیده شد.

آرش یا اِرِخشَ، بهترین تیرانداز آریایی است که در چستی و چالاکی به تیر آرش تشبیه شده است. اسطوره‌ها ریشه در نگاه نخستین و معنوی بشر دارند و از دیرباز به‌ عنوان رسانه‌ای قوی برای انتقال فرهنگ و اندیشه‌ی ملل، در زمان‌های مختلف مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

داستان‌ها مهارت‌های فردی و اجتماعی را به کودکان آموزش می‌دهند. قصه گفتن برای بچه‌ها باعث برقراری ارتباط عاطفی بین کودک و والدین شده و علاوه بر کمک به خواب او، جنبه‌های خلاقیت را از سنین پایین در او تقویت می‌کند. پژوهش‌های مربوط به اعصاب حاکی از آن هستند که کودکان با برقراری ارتباط کلامی بین والدین یا پرستار از طریق قصه‌گویی، مطالب بسیار زیادی می‌آموزند. شنیدن و خواندن کتاب‌های داستان حاوی پندهای اخلاقی، به هنگام خواب موجب ارتقای ارزش‌های اخلاقی در کودکان می‌شود.

 ۹ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
آرش کمانگیر

راهنمای دانلود کتاب صوتی آرش کمانگیر

برای دانلود کتاب صوتی آرش کمانگیر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آرش کمانگیر

نظرات کتاب صوتی آرش کمانگیر

الناز حبیبی
۱۳۹۹/۸/۱۱
لطفا نوشته هم بدید
مشاهد همه نظرات (۱)