دانلود کتاب صوتی آوای وحش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آوای وحش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آوای وحش

کتاب صوتی آوای وحش یکی از معروف‌ترین و درخشان‌ترین آثار جک لندن؛ درباره‌ی سگ اهلی و محبوبی به نام باک است که دست سرنوشت او را به محیط ناملایم، سخت‌گیر و ناخوشایند کلوندایک در دوران هجوم جویندگان طلا به ایالت یوکان می‌کشاند. این کتاب به بیش از 70 زبان دنیا ترجمه شده و به‌ عنوان اثری پرفروش در سراسر دنیا در حال انتشار است.

کتاب صوتی آوای وحش (The Call Of The Wild)، یکی از تأثیرگذارترین کتاب‌های جک لندن (Jack London)، به روایتی شنیدنی و جذاب از سفر به کلاندایک و سرگذشت سگ-گرگی دوست داشتنی می‌پردازد، باک پس از گذشت سالیان سال خدمت به انسان‌ها، ارباب‌ها، وفاداری‌ها و نوازش دیدن‌ها و رنج بردن‌ها، در خود، کششی ذاتی به محیط جنگل احساس می‌کند و فقط بخاطر علاقه به ارباب رئوفش است که در میان انسان‌ها مانده و در کنار آن‌ها زندگی می‌کند. همین که صاحبش به دست اشخاصی از بومی‌ها کشته می‌شود، به جنگل می‌رود تا به زندگی اجدادی خود بپیوندد و در میان برادران جنگلی نغمۀ شادی سر دهد.

او به سرنوشتی غیرطبیعی و غیرباور دچار می‌شود، سرنوشتی که موجب می‌شود جنگی داخلی در ذهن او شکل بگیرد تا معصومیت و امنیت زندگی در خانه‌ی ارباب را به دست فراموشی بسپارد و به خود واقعی‌اش، یعنی گرگی درنده میان جنگلی وحشی تبدیل شود.

جک لندن در این اثر دنیای رمزآلود سگی وفادار را به تصویر کشیده است و در مدتی کوتاه جان خود را با جان او همراه می‌کند، فضاسازی‌های زیبایی که از قدرت تخیل بالای لندن برگرفته شده است، زیبایی این داستان را دو چندان کرده و هر شحص رمان‌خوانی را به خود جذب می‌کند. این اثر نظام سرمایه‌داری حاکم بر آمریکا و نظم سرمایه‌داری مشمول قانون گرگ‌ها را نقد می‌کند.

جک لندن در سان‌ فرانسیسکو آمریکا متولد شد و به تحصیلات عالیه نپرداخت. هرچه آموخت، خودش آموخت و اولین نویسنده‌ی برجسته‌ی طبقه‌ی کارگر ایالات متحده بود که شیوه‌ی نگارش جذاب، ساده و روان او موجب شده تا در مدت 18 سال آثار معروف بسیاری را به وجود بیاورد. پر کاری وی را به‌ راحتی می‌توان در 51 کتاب و چند صد مقاله‌ای که منتشر کرده، دید. او گران‌قیمت‌ترین و همچنین پرخواننده‌ترین نویسنده‌ی آمریکا در زمان خودش بود که حتی در اواخر عمر، درآمدش تا دو برابر رئیس‌جمهور آمریکا افزایش یافت. بسیاری از داستان‌های او با طبیعت و حیات وحش گره خورده است. از دیگر آثار معروف او عبارت‌اند از: «سپید دندان» و «گرگ دریا».

در بخشی از کتاب صوتی آوای وحش می‌شنویم:

اما نگهبان سالن او را تنها گذاشت و صبح چهار مرد وارد شدند و قفس را برداشتند. باک فکر کرد آن‌ها هم آمده‌اند تا او را اذیت کنند و عذاب دهند. چون آن‌ها لباس‌های ناجور و زشتی داشتند و ژولیده بودند، او از میان میله‌ها به آن‌ها حمله‌ور می‌شد و طغیان می‌کرد. آن‌ها فقط می‌خندیدند و از میان میله‌ها با تکه‌های چوپ به او سیخونک می‌زدند. او هم با سرعت به چوب‌ها حمله می‌کرد. بعد متوجه شد که این همان چیزی است که آن‌ها می‌خواستند.

به همین ترتیب در کف قفس دراز کشید و گذاشت تا آن را توی گاری بگذارند. سپس او و قفسی که در آن حبس شده بود از دست‌های بسیاری عبور کرد.

کارکنان دفتر قطار او را تحویل گرفتند و قفس را در واگنی قرار دادند. سپس قفس را با مجموعه‌ای از جعبه‌ها و قطعات در یک کامیون گذاشتند و کامیون را به یک کشتی بخار باربری بردند و از کشتی بخار به یک قطار راه‌آهن بزرگ برده شد و در نهایت به یک قطار حمل تحویل داده شد.

قطار دو روز و دو شب دنبال لوکوموتیوهایی که سوت می‌کشیدند می‌رفت. باک دو روز و دو شب نه غذا خورد و نه آب نوشید. با خشمی که داشت به مردمانی که در قطار بودند می‌غرید و آن‌ها هم با اذیت‌ کردنش او را مورد انتقاد قرار می‌دادند، در حالی‌که از خشم می‌لرزید و روی میله‌ها بالا و پایین می‌پرید به او می‌خندیدند و او را مورد تمسخر قرار می‌دادند یا ادای سگ‌های مضطرب را درمی‌آوردند، می‌غریدند و با این کارهای احمقانه به او توهین می‌کردند و او را خشمگین‌تر می‌کردند. او گرسنگی را نادیده می‌گرفت، اما فقدان آب شدیداً رنج‌آور بود. خشم هم او را دچار تب شدید می‌کرد و التهاب گلو و زبان خشک‌شده‌اش به دردهایش می‌افزود.

 ۳ ساعت و ۱۰ دقیقه، ۲۶۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
فصل 1: مروری بر گذشته
۲۴ دقیقه
فصل 2: قانون چماق و دندان
۳۳ دقیقه
فصل 3: سلطه‌ی خصلت حیوانی
۲۱ دقیقه
فصل 4: چه کسی سرگروه جدید خواهد بود؟
۳۳ دقیقه
فصل 5: درد و رنج و محنت سورتمه‌کشی
۲۶ دقیقه
فصل 6: عشق به یک انسان
۲۹ دقیقه
فصل 7: آوای وحش

راهنمای دانلود کتاب صوتی آوای وحش

برای دانلود کتاب صوتی آوای وحش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آوای وحش
فاطمه میم
۱۳۹۸/۱۰/۴
براساس نظریه داروین که انتخاب طبیعی نام دارد، نوشته شده است. این که همیشه اونی که سازگار تر و قوی تر باشه، شایستگی این رو داره که زنده بمونه.
سایه
۱۳۹۸/۷/۱۹
داستانش بسیار جذابه. خانم حیدری هم که از گوینده‌های واحد دوبلاژه. موسیقی هم عالی انتخاب شده. مرسی
Hamed Raftari
۱۳۹۹/۶/۲۴
فیلمشو دیدم البته نمیدونم چقد شبیه رمانشه چون نخوندمش هنوز
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)