دانلود کتاب صوتی اتوی هویجی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اتوی هویجی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اتوی هویجی

کتاب صوتی اتوی هویجی نوشته‌ی کیارا کرر داستان بامزه و دوست‌داشتنی خرگوشی به نام اتو است که دلش می‌خواهد فقط هویج بخورد. او به قدری در خوردن هویج زیاده‌روی می‌کند که ظاهرش هم تغییر می‌کند و گوش‌هایش شبیه به هویج می‌شود.

موضوع کتاب اتوی هویجی چیست؟

خرگوش‌ها حیوانات عجیبی هستند و هر کدام از این موجودات ویژگی‌های مخصوص خود را دارند. به عنوان مثل خواهر اتو کفش قرمز را خیلی دوست دارد و برای همین فقط کفش قرمز می‌پوشد. اتو هم یک روز هویج می‌خورد و عاشق هویج می‌شود. او تصمیم می‌گیرد که از این به بعد فقط هویج بخورد. تمام فکر و ذکر او هویج می‌شود، به حدی که در خواب هم خود را مشغول خوردن آن می‌بیند. کم کم ظاهر اتو تغییر پیدا می‌کند و گوش‌هایش شبیه به هویج می‌شود. در مدرسه دوستانش او را به خاطر ظاهر عجیبش مسخره می‌کنند و...

داستان اتوی هویجی (Otto Carrotto) بسیار ساده است اما نوع روایت و فضای صمیمانه‌ی این کتاب صوتی به راحتی کودکان را با خود همراه می‌کند.

کتاب اتوی هویجی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکانِ 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به حیوانات هستند، مناسب خواهد بود. از طرف دیگر، کیارا کرر (Chiara Carrer) در این کتاب صوتی تلاش می‌کند تا به کودکان بیاموزد که تغذیه‌ی ناسالم و زیاده‌روی در خوردن یک چیز می‌تواند به بدن آن‌ها ضرر بزند و باید مراقب این موضوع باشند.

در بخشی از کتاب صوتی اتوی هویجی می‌شنویم:

اتو همونجوری که اعلام کرده بود، توی هر وعده‌ی غذاییش از همون موقع تا الان فقط هویج می‌خورده. هر طور که شده این کار رو می‌کرد.

هویج به عنوان صبحونه، هویج برای نهار، هویج به عنوان عصرونه و حتی برای شام هم هویج می‌خورد، فقط هویج! خام، پخته، سرخ کرده و هویج تنوری. همه‌ی غذاهای اتو باید با هویج درست می‌شدن، سوپ هویج، پیتزای هویج، شیرینی هویج و البته کیک هویج.

اتو دلش نمی‌خواست هیچ چیزی غیر از هویج بخوره. پدر، مادر، مامان‌بزرگ و بابابزرگ‌هاش باهاش صحبت کردن و سعی کردن راضیش کنن که از چیزهای دیگه هم بخوره ولی فایده‌ای نداشت.

 ۱۰ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
اتوی هویجی

راهنمای دانلود کتاب صوتی اتوی هویجی

برای دانلود کتاب صوتی اتوی هویجی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اتوی هویجی

نظرات کتاب صوتی اتوی هویجی

مصطفی محمدپور
۱۳۹۹/۱۰/۶
کتاب جالب، دو مضمون جذابی دارد. تشکر
مشاهد همه نظرات (۱)