معرفی و دانلود کتاب صوتی ارتباط با خود برتر

عکس جلد کتاب صوتی ارتباط با خود برتر
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارتباط با خود برتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارتباط با خود برتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ارتباط با خود برتر

کتاب صوتی ارتباط با خود برتر نوشته‌ی سلست هامان، به شما کمک می‌کند تا با ابعاد درون خود آشنا شوید، موانع ذهنی خود را کنار بزنید و جهان را از دریچه عشق و مهربانی نگاه کنید؛ تنها کافیست 16 تمرین عملی این اثر را انجام دهید تا قدم در راه خودآگاهی بگذارید. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

درباره کتاب صوتی ارتباط با خود برتر:

اگر به دنبال خودآگاهی باشید و بخواهید با بخش‌های مختلف ذهن‌ و درون‌تان آشنا شوید، کتاب صوتی ارتباط با خود برتر (How to channel Your Higher Self) می‌تواند راهنمایی مناسب و تجربی برای ارتباط با ابعاد بالاتر وجودتان باشد.

سلست هامان در این کتاب به خوبی توانسته با ارائه شانزده تمرین عملی و کاربردی به شما نشان دهد که منابع غنی از آگاهی، عشق، دانش و برکت در درون شما وجود دارد و تنها کافی‌ست تا به آن‌ها دست یابید و غرق در لذت و آرامش شوید.

کتاب ارتباط با خود برتر توصیه‌‌هایی معنوی به شما می‌کند تا با بخشی از روح‌تان ملاقات کنید که آگاه‌تر و قوی‌تر و پرمهر‌تر از لحظه اکنون شماست و البته همواره بر اعمال شما نظارت می‌کند و به شما در بسیاری از موقعیت‌های زندگی‌تان یاری می‌رساند.

این بخش از وجود با تولد شما و قدم گذاشتن در این جهان، کم‌رنگ و ضعیف‌تر شده است اما اگر از راهنمایی‌های کتاب صوتی ارتباط با خود برتر استفاده کنید، می‌توانید مجددا آگاهانه به آن متصل شوید و به معنا و هدف زندگی‌تان برسید. درواقع مفهوم خود برتر زمانی به دست می‌آید که از فضای ذهن گذر کنید و به یک دانایی و فهم جدید و خالص برسید.

باید بدانید که جهان از این دانایی خالص تشکیل شده و شما نیز بخشی از این آگاهی هستید. عده‌ای این مفهوم را یگانگی، انرژی هستی یا الهی و حتی برخی آن را عشق می‌دانند. البته شاید هر کسی نامی بر روی آن بگذارد اما چیزی که اهمیت دارد، لمس کردن، بوییدن، شنیدن و احساس کردن آن در وجودتان است.

در این کتاب می‌آموزید که چطور لایه‌های ذهن و شرطی‌سازی‌هایی را که خدمتی به شما نمی‌کنند، رها کنید و با پاکسازی و وضوح درون به بصیرت و گشودگی دست پیدا کنید. همچنین شما خودتان را به عنوان یک انرژی الهی درک خواهید کرد، چیزی که به آن بیداری معنوی نیز گفته می‌شود.

شما با قرار گرفتن در این سفر معنوی، الهاماتی از ابعاد برتر وجودتان دریافت می‌کنید که مملو از عشق و امنیت بی‌انتهاست و در چنین شرایطی می‌توانید به توانایی‌های خود دست پیدا کنید و زندگی دلخواه‌تان را بسازید؛ این امر تنها با عمل به شانزده تمرین مهم و قدرتمند این کتاب معرفی شده، میسر می‌شود.

این کتاب راهنما می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد اما کاملا بستگی به خودتان دارد. پس اگر آماده‌اید تا کاملا قدم به ابعاد پیچیده درون خود بگذارید و شکل دیگری از حیات را تجربه کنید، این اثر ارزشمند متعلق به شماست.

کتاب صوتی ارتباط با خود برتر برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنبال یک زندگی جدید و پرعشق هستید و می‌خواهید با خودآگاهی و تسلط بر درون خود، این تجربه ناب را داشته باشید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

سلست هامان را بیشتر بشناسیم:

نویسنده کتاب حاضر سلست هامان (Celeste Hamman) نام دارد. او یک مربی حرفه‌ای در زمینه خودیاری و داشتن سبک زندگی سالم و نشاط بخش است و به مراجعان خود کمک می‌کند تا به تعادل و شادی در زندگی‌شان برسند.

هامان علاوه بر تحصیل در رشته فیزیولوژی ورزشی در دانشگاه تگزاس در سال 1985، رشته حسابداری را نیز دانشگاه ایالتی در سال 1977 خوانده است. همچنین سلست انواع دوره‌های مربی گری را گذرانده و از سال 1997 تاکنون یکی از اعضای فدراسیون بین المللی مربیان (ICF) است.

در بخشی از کتاب صوتی ارتباط با خود برتر می‌شنویم:

هر یک از ما یک راه طبیعی برای اتصال به خود برترمان داریم. برای ما می‌تواند مفید باشد که با یک یا چند تا کالبدهای انرژی اتصال پیدا کنیم؛ این می‌تواند به عنوان روشی برای تشخیص نقطه اتصال طبیعی خودمان باشد. همچنین مفید است که سایر راه‌های اتصال را نیز بیاموزیم؛ چرا که ممکن است احساس کنیم مسیر همیشگی‌مان مسدود شده است. در این فصل شما کالبدهای انرژی ذهنی، فیزیکی و احساسی را بررسی خواهید کرد. شما بالاترین سطح انرژی آن‌ها را می‌یابید و از آنجا به کانال ارتباطی با خود برترتان دسترسی پیدا می‌کنید.

می‌توانید کالبدهای انرژی‌تان را به شکل سرچشمه‌‌ی انرژی نامحسوس در نظر بگیرید که با قالب فیزیکی‌تان که بدن می‌نامید، در هم تنیده شده‌اند. هر کالبد انرژی فرکانس و احساس مختص به خودش را دارد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲۳ دقیقه
فصل اول: آغاز سفر درون / فصل دوم: کشف دنیای پرانرژِی
۱۵ دقیقه
فصل سوم: یادآوری هماهنگی شما
۲۰ دقیقه
فصل چهارم: بررسی اتصال از طریق کالبدهای انرژی شما
۱۶ دقیقه
فصل پنجم: لمس معنویت
۱۳ دقیقه
فصل ششم: گسترش مجموعه ابزارهای شما
۹ دقیقه
فصل هفتم: سفر به جلو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ارتباط با خود برتر
نویسنده
مترجمبهاره کریمخانی
گویندهمهرداد مهمان دوست
ناشر چاپیانتشارات زاویه
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۵ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۱۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های موفقیت، کتاب‌های خودسازی و شخصیت‌شناسی

نظرات کتاب صوتی ارتباط با خود برتر

رویا نامداریان
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
خیلی عالی بود. گوینده هم خیلی خوب بودن انشااله موفق باشید. ممنون از کتابراه چقدر خوب که تو ماشین زمان پیاده روی و... میتونیم کتابهای صوتی رو گوش کنیم. از اینکه هزینه‌ای رو برای خرید کتابهای مفید پیشنهادی کتابراه اختصاص دادم خوشحالم. مرسی از تو کتابراه ♡♡☆☆
رضا پرویزی
۱۴۰۰/۱/۲۳
نکته خاصی که چیز جدیدی باشه نشنیدم تمرینهایی که کسانی که در این مسیر هستند از کانالها و سایتهای مختلف مدیتیشن قوی ترازاونها رو دریافت کردن وشنیدن وافراد مبتدی هم که درک ویژه‌ای ندارن از این تمارین در واقع کتاب معمولی بنظرم‌رسید.
صادق هاشمی
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
بسیار مفید وعالی برای استفاده بهینه از زمان با کتابهای فوق‌العاده
Hellen Pdrm
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
کتاب خوبیه، گوینده هاش هم خوبن،
امید ترکاشوند
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
خوبه فقط باید واقعا تمرینات رو انجام داد نه فقط گوش دادا
مشاهده همه نظرات ۲۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ارتباط با خود برتر

برای دریافت کتاب صوتی ارتباط با خود برتر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.