معرفی و دانلود کتاب صوتی ارتباط با خود برتر

عکس جلد کتاب صوتی ارتباط با خود برتر
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارتباط با خود برتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارتباط با خود برتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ارتباط با خود برتر

کتاب صوتی ارتباط با خود برتر نوشته‌ی سلست هامان، به شما کمک می‌کند تا با ابعاد درون خود آشنا شوید، موانع ذهنی خود را کنار بزنید و جهان را از دریچه عشق و مهربانی نگاه کنید؛ تنها کافیست 16 تمرین عملی این اثر را انجام دهید تا قدم در راه خودآگاهی بگذارید. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

درباره کتاب صوتی ارتباط با خود برتر:

اگر به دنبال خودآگاهی باشید و بخواهید با بخش‌های مختلف ذهن‌ و درون‌تان آشنا شوید، کتاب صوتی ارتباط با خود برتر (How to channel Your Higher Self) می‌تواند راهنمایی مناسب و تجربی برای ارتباط با ابعاد بالاتر وجودتان باشد.

سلست هامان در این کتاب به خوبی توانسته با ارائه شانزده تمرین عملی و کاربردی به شما نشان دهد که منابع غنی از آگاهی، عشق، دانش و برکت در درون شما وجود دارد و تنها کافی‌ست تا به آن‌ها دست یابید و غرق در لذت و آرامش شوید.

کتاب ارتباط با خود برتر توصیه‌‌هایی معنوی به شما می‌کند تا با بخشی از روح‌تان ملاقات کنید که آگاه‌تر و قوی‌تر و پرمهر‌تر از لحظه اکنون شماست و البته همواره بر اعمال شما نظارت می‌کند و به شما در بسیاری از موقعیت‌های زندگی‌تان یاری می‌رساند.

این بخش از وجود با تولد شما و قدم گذاشتن در این جهان، کم‌رنگ و ضعیف‌تر شده است اما اگر از راهنمایی‌های کتاب صوتی ارتباط با خود برتر استفاده کنید، می‌توانید مجددا آگاهانه به آن متصل شوید و به معنا و هدف زندگی‌تان برسید. درواقع مفهوم خود برتر زمانی به دست می‌آید که از فضای ذهن گذر کنید و به یک دانایی و فهم جدید و خالص برسید.

باید بدانید که جهان از این دانایی خالص تشکیل شده و شما نیز بخشی از این آگاهی هستید. عده‌ای این مفهوم را یگانگی، انرژی هستی یا الهی و حتی برخی آن را عشق می‌دانند. البته شاید هر کسی نامی بر روی آن بگذارد اما چیزی که اهمیت دارد، لمس کردن، بوییدن، شنیدن و احساس کردن آن در وجودتان است.

در این کتاب می‌آموزید که چطور لایه‌های ذهن و شرطی‌سازی‌هایی را که خدمتی به شما نمی‌کنند، رها کنید و با پاکسازی و وضوح درون به بصیرت و گشودگی دست پیدا کنید. همچنین شما خودتان را به عنوان یک انرژی الهی درک خواهید کرد، چیزی که به آن بیداری معنوی نیز گفته می‌شود.

شما با قرار گرفتن در این سفر معنوی، الهاماتی از ابعاد برتر وجودتان دریافت می‌کنید که مملو از عشق و امنیت بی‌انتهاست و در چنین شرایطی می‌توانید به توانایی‌های خود دست پیدا کنید و زندگی دلخواه‌تان را بسازید؛ این امر تنها با عمل به شانزده تمرین مهم و قدرتمند این کتاب معرفی شده، میسر می‌شود.

این کتاب راهنما می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد اما کاملا بستگی به خودتان دارد. پس اگر آماده‌اید تا کاملا قدم به ابعاد پیچیده درون خود بگذارید و شکل دیگری از حیات را تجربه کنید، این اثر ارزشمند متعلق به شماست.

کتاب صوتی ارتباط با خود برتر برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنبال یک زندگی جدید و پرعشق هستید و می‌خواهید با خودآگاهی و تسلط بر درون خود، این تجربه ناب را داشته باشید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

سلست هامان را بیشتر بشناسیم:

نویسنده کتاب حاضر سلست هامان (Celeste Hamman) نام دارد. او یک مربی حرفه‌ای در زمینه خودیاری و داشتن سبک زندگی سالم و نشاط بخش است و به مراجعان خود کمک می‌کند تا به تعادل و شادی در زندگی‌شان برسند.

هامان علاوه بر تحصیل در رشته فیزیولوژی ورزشی در دانشگاه تگزاس در سال 1985، رشته حسابداری را نیز دانشگاه ایالتی در سال 1977 خوانده است. همچنین سلست انواع دوره‌های مربی گری را گذرانده و از سال 1997 تاکنون یکی از اعضای فدراسیون بین المللی مربیان (ICF) است.

در بخشی از کتاب صوتی ارتباط با خود برتر می‌شنویم:

هر یک از ما یک راه طبیعی برای اتصال به خود برترمان داریم. برای ما می‌تواند مفید باشد که با یک یا چند تا کالبدهای انرژی اتصال پیدا کنیم؛ این می‌تواند به عنوان روشی برای تشخیص نقطه اتصال طبیعی خودمان باشد. همچنین مفید است که سایر راه‌های اتصال را نیز بیاموزیم؛ چرا که ممکن است احساس کنیم مسیر همیشگی‌مان مسدود شده است. در این فصل شما کالبدهای انرژی ذهنی، فیزیکی و احساسی را بررسی خواهید کرد. شما بالاترین سطح انرژی آن‌ها را می‌یابید و از آنجا به کانال ارتباطی با خود برترتان دسترسی پیدا می‌کنید.

می‌توانید کالبدهای انرژی‌تان را به شکل سرچشمه‌‌ی انرژی نامحسوس در نظر بگیرید که با قالب فیزیکی‌تان که بدن می‌نامید، در هم تنیده شده‌اند. هر کالبد انرژی فرکانس و احساس مختص به خودش را دارد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲۳ دقیقه
فصل اول: آغاز سفر درون / فصل دوم: کشف دنیای پرانرژِی
۱۵ دقیقه
فصل سوم: یادآوری هماهنگی شما
۲۰ دقیقه
فصل چهارم: بررسی اتصال از طریق کالبدهای انرژی شما
۱۶ دقیقه
فصل پنجم: لمس معنویت
۱۳ دقیقه
فصل ششم: گسترش مجموعه ابزارهای شما
۹ دقیقه
فصل هفتم: سفر به جلو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ارتباط با خود برتر
نویسنده
مترجمبهاره کریمخانی
گویندهمهرداد مهمان دوست
ناشر چاپیانتشارات زاویه
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ارتباط با خود برتر

Seyed Majid Barekati
۱۴۰۰/۶/۵
گوینده کتاب صدای دلنشینی داشت، این یک ستاره به انداره پنج ستاره، تقدیم به ایشان.
اما اصل کتاب، طولانی، کش داده شده بود و حرف خاصی برای گفتن نداشت.
تنها نکته مهمی که نویسنده از آن برای نوشتن کتابش استفاده کرده است، اینکه ما در عمق ذهنمان روشهای متعددی برای حل مسائلمان داریم، خواب دیدن، رویابینی
در بیداری، حتی با استحمام و نظایر آن.
روشهایی که پیشنهاد کرده بود یا روشهای یوگا بود، یا از آن‌ها استفاده شده بود.
به هر صورت، حوصله من رو حتی با دویرابر کردن سرعت پخش سر برد و آنرا توصیه نمیکنم.
البته از کتابراه و پیشنهادات‌اش و کتابهایش ممنونم
رویا نامداریان
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
خیلی عالی بود. گوینده هم خیلی خوب بودن انشااله موفق باشید. ممنون از کتابراه چقدر خوب که تو ماشین زمان پیاده روی و... میتونیم کتابهای صوتی رو گوش کنیم. از اینکه هزینه‌ای رو برای خرید کتابهای مفید پیشنهادی کتابراه اختصاص دادم خوشحالم. مرسی از تو کتابراه ♡♡☆☆
یزدان پناه مهدیار
۱۴۰۰/۶/۲۵
کتاب ارتباط با خود برتر یک کتاب عملی هستش یعنی همزمان با یادگیری باید داشته هاتو به فعل در بیاری و استفاده کنی در ضمن گوینده با بیان شیوا درک محیط پیرامون خوب و انتقال داده‌ها به یک فرد مبتدی مانند من که کار آسانی نیست تبحر و زبردستی خود را به اثبات رسانده، همچنین نویسنده با هوش و ذکاوت خاص خودش را مخاطب جذب کرده و اموزه هایش را از بالقوه بودن به بالفعل درآورده
که استادی تمام میخاهد و واقعاً منو با دنیای درون خودم بیشتر آشنا کرد با تشکر
رامتین طریک
۱۴۰۰/۶/۲۴
صدای گوینده خیلی عالی و روان و دلنشین بود ولی برای این کتاب حیف بود. چون من اصلا چیزی از تمرینات و این کتاب متوجه نشدم که بخوام انجام بدم یا تمرین کنم. برام گنگ و غیرقابل فهم و اجرا بود. و هرچی گوش کردم اصلا نفهمیدم بالأخره چجوری باید باخودبرترم ارتباط برقرار کنم. شاید نویسنده این تمرینها و باید و عملی باکلیپ یاحضوری آموزش بدن و فیلمش رو بزارن بشه از مطالبش یاعلمشون استفاده کرد. ولی اینجوری هیچ فایده ودستاوردی برای من نداشت متأسفانه! 🤔
sayeh net
۱۴۰۰/۶/۴
کتاب جالبی هست ولی مشکلش این است که منحصر به فرد برای نویسنده هست فرکانس هر کس مخصوص خود اوست و نمیشود آن را عمومی کرد چون اتم‌های بدن هر کس و فرکانس مخصوص خود آن بدن است همه این کتاب یک ادراک است و ادراک مانند طعم سیب است تا سیب نخوری نمیفهمی چه مزه‌ای دارد حال اگر صد کتاب در مورد طعم بنویسی یا بخوانی من همه این تجربیات را شبانه روز دارم ولی آگاهم که منحصر به خودم است و قانون خاصی ندارد
MEHRDAD .N
۱۴۰۰/۸/۶
نمیدونم مشکل نفهمیدن کتاب از منه یا خود متنش... اصن نمیشه!!! والا کلی زور زدم به طور متمرکز بفهمم چی میگه ولی هی کش میده و کش میده و کش میده؛ یه دفه میبینی هنوز متمرکزانه منتظری ببینی گوینده چی میگه ولی دو فصل کتاب تموم شده... راستش برای خودشناسی و خودآگاهی تون این کتاب رو پیشنهاد نمیکنم🖤
نبی والی
۱۴۰۰/۶/۲۶
صدای گوینده بسیار عالی و خود کتاب بسیار آموزنده وجالبه من که البته معمولن از مطالب نت برداری می‌کنم ازاین کتاب هم.... بنظرم هر چقدر کتاب از این دست موضوعات ادم بخونه بازم کمه وهمیشه چیزایی برای یادگیری هست وتشکر از کتاب راه که اینگونه موضوعاتو بهش بها میده خودشناسی موفقیت اخلاق... زنده باشیدوسلامت
سحر موسوی
۱۴۰۰/۸/۳
قبلا توی برنامه اوپرا دیده بودم اثر ذهن در زندگی فرا تر از اون چیزی هست که تا حالا بهش پی بردن است ما یادمان رفته کی هستیم چه قدرتی داریم چسبیدیم به عالم ماده و دگه تمرکز نمیتوانیم بکنیم در هر حال توصیه میکنم
مشاهده همه نظرات ۱۰۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ارتباط با خود برتر

برای دریافت کتاب صوتی ارتباط با خود برتر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.