دانلود کتاب صوتی از کلاس اول بدم میاد!


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از کلاس اول بدم میاد! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از کلاس اول بدم میاد!

کتاب صوتی از کلاس اول بدم میاد! نوشته‌ی ماری رادمن، قصه دختربچه‌ای را به تصویر می‌کشد که دوست ندارد به کلاس اول برود و از این رو با پدر و مادرش دچار چالش می‌شود.

موضوع کتاب صوتی از کلاس اول بدم میاد چیست؟

روز اول مدرسه فرا رسیده و هایلی بسیار ذوق‌زده و خوشحال است. اما زمانی که به مدرسه رفت متوجه شد که اوضاع و شرایط مدرسه با مهدکودک تفاوت دارد. او فهمید که کلاس درس مثل مهدکودک رنگارنگ نیست و فرصت برای بازی خیلی کمتر است. حتی معلم هم کمتر می‌خندد. به همین دلیل هایلی دیگر علاقه‌ای برای رفتن به مدرسه نداشت...

کتاب صوتی از کلاس اول بدم میاد برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال بسیار آموزنده و دلنشین است و به آنان کمک می‌کند تا با محیط مدرسه ارتباط بهتری برقرار کنند.

در بخشی از کتاب صوتی از کلاس اول بدم میاد می‌شنویم:

خانم گرِی دوباره لبخد زد و گفت: "ما توی کلاس اول کتاب‌هایی می‌خونیم که فصل دارن. به زودی شماها هم می‌تونین برای خودتون کتاب بخونین"

با خوشحالی گفتم: "واقعاً؟ خودم تنهایی؟"

سرش رو به نشونه‌ی تأیید تکون داد و گفت: "به خاطر همینه که ما انقدر سخت تلاش می‌کنیم. چون چیزهای خیلی زیادی برای یاد گرفتن داریم."

یک لبخند بزرگ زدم و قلبم مثل یک آسمون نارنجی روشن شد. خانوم گرِی شبیه خانوم لِیسی نیست و حتی رفتارش هم باهاش متفاوته. اما اون هم دقیقاً مثل خانم لِیسی می‌دونه که من چه احساسی دارم.

 ۱۱ دقیقه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
از کلاس اول بدم میاد

راهنمای دانلود کتاب صوتی از کلاس اول بدم میاد!

برای دانلود کتاب صوتی از کلاس اول بدم میاد! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از کلاس اول بدم میاد!
Nasrin Pazdar
۱۳۹۹/۵/۲۷
آموزنده بود برا بچه ها
Babak Mohammadi Mofrad
۱۳۹۹/۵/۲۴
عنوان کتاب بامتن داستان موضوعیت ندارد.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)