دانلود کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان

جان سی ماکسول در کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان، از ارزش زمان، چگونگی مدیریت و برنامه‌ریزی آن سخن می‌گوید و به شما کمک می‌کند تا از زمانتان بهترین و بیشترین بهره را ببرید.

دربارۀ کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان:

مشکل بشر دربارۀ زمان، اغلب کمبود آن نیست، بلکه مشکل جهت‌دهی نامطلوب است. زمان پیداکردنی نیست، بلکه توسط خود شما خلق شده و مفهوم می‌یابد.

جان ماکسول (John C Maxwell) در کتاب استفاده یا سوء استفاده از زمان تلاش می‌کند تا بیش از صرفه‌جویی در زمان، آفرینش آن را به شما بیاموزد. این یک شیوۀ متفاوت و خلاق در مقایسه با نویسندگان دیگری است که مدیریت زمان را آموزش می‌دهند.

نویسنده ابتدا به تحلیل مفهوم زمان پرداخته و بیانگر این نکته است که شما نمی‌توانید زمان را تغییر دهید و از قضا همه به شکلی آن را هدر می‌دهند. سپس گونه‌ای از سازمان‌دهی ساده اما عمیق را به شما یاد می‌دهد که سرانجام باعث کنترل همه‌سویه شما بر زمان می‌گردد.

ماکسول به شما کمک می‌کند تا هدف‌ها، خصوصیات و علایقتان را بهتر و بیشتر بشناسید و از این طریق از سطح پایین یا متوسط ارتقا پیدا کرده، سپس میان اهداف و علایق خود هماهنگی ایجاد کنید و به قدر یک عمر برای خود زمان بخرید.

حتماً می‌دانید که هیچ راه جبرانی برای فرصت‌های از دست رفته وجود ندارد. آن‌ها گذشته‌اند و دیگر هم قرار نیست برگردند. بنابراین تنها کاری که می‌توانید اکنون انجام دهید، استفادۀ مناسب و بهینه از فرصت‌های پیش رویتان است.

همۀ انسان‌ها خواه و ناخواه محدود و محکوم به زمان هستند اما این به معنای اجبار و رفتار منفعلانه داشتن در برابر زمان نیست و درست در همین نقطه مدیریت زمان به کار شما می‌آید. تعداد معدودی از افراد به طور ذاتی مدیر به دنیا می‌آیند اما چیزی که قابل یادگیری می‌باشد تکنیک‌های مدیریت زمان است.

ماکسول در این کتاب صوتی اولویت‌های زندگی را برای شما برمی‌شمارد و می‌آموزد که این اولویت‌ها را چگونه مدیریت کنید تا بهترین بهره از زمان را داشته باشید.

با جان سی ماکسول بیشتر آشنا شویم:

جان سی ماکسول سخنران، نویسنده و مشاور مدیریتی است که در خانواده‌ای مسیحی در آمریکا به دنیا آمد. او در حوزه الهیات مسیحی به تحصیل پرداخت و به عنوان یک فعال مذهبی در چندین کلیسا و در شهرهای مختلف آمریکا مشغول به فعالیت شد.

ماکسول در زمینه مدیریت و رهبری دارای تخصص است و اغلب کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی و خدمات مشاوره‌ای که ارائه می‌دهد همین حوزه را در بر می‌گیرد.

آثار او بارها و بارها در فهرست پرفروش‌های سایت نیویورک‌تایمز و ... قرار گرفته است. ماکسول دانشکده کسب‌وکار و رهبری را در دانشگاه وسلین ایندیانا تأسیس و سپس آن را اهدا کرد. وی دارای یک تیم مشاوره‌ای است که به شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف در دنیا برای افزایش کیفیت سطح رهبری آموزش می‌دهد. کتاب‌های او در حوزه مدیریت و رهبری بارها به فارسی ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان می‌شنویم:

افرادی که از زمان به طور صحیح استفاده می‌کنند، کارهایی را انجام می‌دهند که دیگران را توانمند می‌کند. این کار باعث چند برابر شدن کارآمدی آن‌ها می‌شود. یک ضرب‌المثل چینی هست که می‌گوید «پشت هر مرد موفق همیشه چندین مرد موفق وجود دارد»

این همان چیزی است که ما به عنوان قانون دایره نزدیکان می‌شناسیم. میزان موفقیت کسانی که به رهبر گروه نزدیک هستند مشخص‌کننده سطح موفقیت آن رهبر است. مسلماً کلید این کار یعنی قوی‌تر کردن دیگران کمک به کارآمدی بیشتر آن‌ها برای انتخاب افراد مناسب است.

یک بار در یکی از کنفرانس‌ها یک نفر از من پرسید «شما چطور رهبران را آموزش می‌دهید؟» من پاسخ دادم «ابتدا باید کسانی را پیدا کرد که قدرت رهبری را در خود نهفته دارند.» خب حالا چطور رهبران بالقوه را باید پیدا کرد؟ نکته همین جاست. برای اینکه بتوانیم طرف مقابل خودمان را ارتقا بدهیم اول باید افراد مناسب را پیدا کنیم چون هر کسی توانایی ارتقاء و لیاقت پیشرفت را ندارد.

 ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه، ۱۰۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
قسمت اول
۵ دقیقه
قسمت دوم
۵ دقیقه
قسمت سوم
۵ دقیقه
قسمت چهارم
۵ دقیقه
قسمت پنجم
۳ دقیقه
قسمت ششم
۴ دقیقه
قسمت هفتم
۳ دقیقه
قسمت هشتم
۵ دقیقه
قسمت نهم
۴ دقیقه
قسمت دهم
۵ دقیقه
قسمت یازدهم
۴ دقیقه
قسمت دوازدهم
۳ دقیقه
قسمت سیزدهم
۴ دقیقه
قسمت چهاردهم
۳ دقیقه
قسمت پانزدهم
۲ دقیقه
قسمت شانزدهم
۳ دقیقه
قسمت هفدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان

برای دانلود کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  استفاده یا سوء استفاده از زمان
پارسا علی زاده
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
گویش و محتوای جالبی داشت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)