معرفی و دانلود کتاب صوتی اعتماد به نفس؛ دستیابی به آن و زندگی با آن

عکس جلد کتاب صوتی اعتماد به نفس؛ دستیابی به آن و زندگی با آن
قیمت:
۱۶۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اعتماد به نفس؛ دستیابی به آن و زندگی با آن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اعتماد به نفس؛ دستیابی به آن و زندگی با آن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اعتماد به نفس؛ دستیابی به آن و زندگی با آن

کتاب صوتی اعتماد به نفس؛ دستیابی به آن و زندگی با آن نوشته‌ی باربارا دی آنجلیس، راز کشف و تقویت اعتماد به نفس درونی‌ را به شما یاد می‌دهد تا بتوانید ارزش و احترام‌تان را در جمع‌های گوناگون بالاتر ببرید و به یک رضایت و شادی همیشگی برسید.

درباره کتاب صوتی اعتماد به نفس؛ دستیابی به آن و زندگی با آن:

شاید برایتان پیش آمده باشد که وقتی در میان جمع یا افراد غریبه قرار می‌گیرید، احساس ترس و نگرانی بر شما چیره شود یا به خاطر نداشتن اعتماد به نفس بالا بسیاری از موقعیت‌های شغلی جدید را از دست داده‌اید و یا هیچ‌وقت از علاقه‌تان به کسی که دوستش دارید، حرفی نزده‌اید. باربارا دی آنجلیس در کتاب اعتماد به نفس (Confidence: Finding it and Living it) به شما آموزش می‌دهد که چگونه منبعی از خودباوری را در درون خود پیدا کنید و جرات انجام هر کار آسان و سختی را داشته باشید.

کتاب حاضر مفهوم اعتماد به نفس را به خوبی شرح می‌دهد و راه‌های رسیدن به آن را برایتان روشن و مشخص می‌کند تا در نهایت بتوانید به کشف اسرار و قدرت درونی خود برسید و دیدگاه‌تان نسبت به بسیاری از مسائل تغییر کند.

کتاب صوتی اعتماد به نفس؛ دستیابی به آن و زندگی با آن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر از کمبود اعتماد به نفس رنج می‌برید و به خاطر این ضعف درونی مشکلات زیادی برایتان پیش آمده است، کتاب حاضر می‌تواند راهنمایی مناسب برایتان باشد.

باربارا دی آنجلیس را بیشتر بشناسیم:

باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis) نویسنده، روان‌شناس و سخنران آمریکایی‌ست که سال‌ها در زمینه روابط زناشویی، عشق و خانواده فعالیت می‌کند و آثار او از پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی با بیش از 8 میلیون نسخه به شمار می‌رود. اولین کتاب باربارا، چگونه می‌توان عشق ورزید؟ از محبوب‌ترین کتاب‌های زمان خود شد و توانست برنده جایزه Infomercial به عنوان بهترین کتاب سال 1994 شود.

طی بیست و پنج سال گذشته، او با پیام‌های مثبت خود در مورد عشق، خوشبختی و جستجوی معنی در زندگی، ده‌ها میلیون نفر در جهان را مجذوب خود کرده و 14 کتابش به بیش از بیست زبان دنیا ترجمه شده است. همچنین کتاب‌های رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند، سوپ مرغ برای تقویت روح همسران و آیا تو آن گمشده‌ام هستی؟ از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز بوده‌اند.

باربارا دی آنجلیس به عنوان یک شخصیت محبوب تلویزیونی و سخنران انگیزشی، در زمینه تحول شخصی پیشگام بوده و از اولین کسانی است که در دهه 1980 ایده خودیاری را رواج داد و یکی از اولین معلمان انگیزشی زن شناخته شده در تلویزیون ایالات متحده بوده است.

در بخشی از کتاب صوتی اعتماد به نفس؛ دستیابی به آن و زندگی با آن می‌شنویم:

یک دقیقه به پاسخ این پرسش فکر کنید؛ اگر کسی همین اکنون به شما شغلی پیشنهاد کند، آیا چنین عکس‌العملی از خود نشان نمی‌دهید؟ «اوه... خیلی مطمئن نیستم که به خوبی از عهده‌اش بر بیام. تو این کار خیلی اعتماد به نفس ندارم.» حال اگر آن شغل مستلزم فعالیت‌هایی باشد که شما هرگز انجام نداده‌اید، آن شغل را قبول می‌کنید؟ آیا از اینکه فعالیت جدیدی را قبول می‌کنید هیجان زده‌اید یا می‌ترسید؟ آیا به خودتان اعتماد دارید که هر چه را که لازم باشد یاد بگیرید تا بتوانید آن کار را به خوبی انجام دهید؟ آیا در حال حاضر رویایی دارید که برایتان اهمیت ویژه‌ای داشته باشد؟ اما چون به خودتان اعتماد ندارید که رویایتان را تا آخر تعقیب می‌کنید، آن را به دست فراموشی سپرده باشید؟ آیا می‌ترسید که اگر در راستای تحقق رویایتان قدم بردارید، بعد از مدتی سرد شوید یا آن را به تعویق بیندازید یا آن را برای همیشه فراموشش کنید؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

۴ دقیقه
مقدمه
۲۴ دقیقه
فصل اول: در جست‌و‌جوی اعتماد به نفس و خودباوری واقعی
۲۴ دقیقه
فصل دوم: چگونه از تخریب خویشتن دست بشوییم و به رویاهای خود اعتماد کنیم؟
۲۶ دقیقه
فصل سوم: چگونه اعتماد به نفس و خود باوری را از همین اکنون در خود تقویت کنیم؟
۱۴ دقیقه
فصل چهارم: چرا اعتماد به نفس ضعیف عادتی است که ترک آن مشکل است؟
۲۰ دقیقه
فصل پنجم: چگونه سه نوع اصلی از اعتماد به نفس و خود باوری را در خود شکوفا کنیم؟ - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل پنجم: چگونه سه نوع اصلی از اعتماد به نفس و خود باوری را در خود شکوفا کنیم؟ - بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اعتماد به نفس؛ دستیابی به آن و زندگی با آن
نویسنده
مترجمهادی ابراهیمی
گویندهفرناز مرکباتی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۲ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۱۶۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خودسازی و شخصیت‌شناسی

نظرات کتاب صوتی اعتماد به نفس؛ دستیابی به آن و زندگی با آن

علیرضا روحانی
۱۴۰۰/۳/۳
بسیار عالی این کتاب تونسته در ضمینه اعتماد به نفس تاثیر زیادی در من ایجاد کنه و به من کمک کرده سپاس از کتابراه
Mohammad Habibi mahani
۱۴۰۰/۲/۲۵
عالی معنی واقعی اعتماد به نفس
حسین ا
۱۴۰۰/۲/۲۴
بسیار جالب باعث اعتماد به نفس می‌شود.
nooshin amini
۱۴۰۰/۲/۲۰
متاب خیلی خوبیه. پیشنهاد میکنم بخونید
Fatemeh Hafezi
۱۴۰۰/۲/۱۵
کتاب خیلی خوبی بود
متشکرم
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اعتماد به نفس؛ دستیابی به آن و زندگی با آن

برای دریافت کتاب صوتی اعتماد به نفس؛ دستیابی به آن و زندگی با آن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.