دانلود کتاب صوتی الیاس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی الیاس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی الیاس

میلاد ابوالقاسم زاده در کتاب صوتی الیاس، داستان عشقی آتشین و زیبا را میان دختر و پسری جوان به تصویر می‌کشد که هر دو در دهکده‌ای دور زندگی می‌کنند و اختلافات میان اهالی ده باعث اتفاقات سختی در زندگی آن‌ها می‌شود.

درباره کتاب صوتی الیاس:

اگر شما هم به قدرت عشق ایمان داشته باشید، پس با داستان دلدادگی دختری و پسری جوان در یک دهکده‌ی گمنام همراه خواهید شد تا از سرنوشت و محبت میان آن دو باخبر شوید. کتاب صوتی الیاس قصه روستایی دورافتاده را به تصویر می‌کشد که به خاطر اختلافات و مشکلات قبیله‌ای باهم دشمن شده‌اند و به همین خاطر دهکده را به دو قسمت بالا و پایین تقسیم کرده‌اند.

در هیاهوی اختلافات و تنفر اهالی ده از همدیگر، دختری به نام مینا و پسری به نام الیاس به هم دل می‌بازند اما به خاطر رباخواری ده بالایی‌ها و فقیر شدن و تهی دست شدن ده پایینی‌ها، وصال میان آن دو بسیار سخت می‌شود و سرانجام میان آن‌ها جدایی می‌افتد.

سال‌ها می‌گذرد و الیاس و مینا دوباره همدیگر را ملاقات می‌کنند؛ هر دو پخته‌تر شده‌اند و عشق‌شان هنوز از بین نرفته است. دلدادگی عجیب الیاس باعث می‌شود که به او لقب دیوانه بدهند و برای آنکه بتواند وضعیت دهکده را سامان ببخشد، دست به کارهایی می‌زند که تاریخ آن جا را کاملا تغییر می‌دهد.

کتاب صوتی الیاس برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به داستان و رمان‌های عاشقانه ایرانی علاقه دارید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی الیاس می‌شنویم:

نام دیوانه را من برای او انتخاب نکرده ام و همه اهالی ده بالا او را این چنین صدا می‌زنند البته ناگفته نماند کمی از رفتار مرموزش خوشم آمده و خیلی دوست دارم یک روز با او هر چقدر کم مکالمه‌ای داشته باشم تا بفهمم چرا او را دیوانه می‌خوانند. چجوری بگویم، چیزی در عمق وجودی او وجود دارد که باعث می‌شود من را به سمت او بکشاند و جذب کند. همچنین اندام ورزیده او که در اثر جابه جایی تخته چوب‌های سنگین و برش آن‌ها به بدنش ابهت خاصی داده اند را واقعاً نمی‌توان نادیده گرفت.

من هروز صبح از دریچه خانه او را تماشا می‌کردم و می‌دیدم که صبح‌های زود که اکثر مردم خواب هستند بلند می‌شود و لباس هایش را مرتب می‌کند و با زدن عطرهای بنظر خوش بو به سمت خلوت ترین کافه می‌رود و بایک لیوان شیر و کیک از خودش استقبال می‌کند. هر چه فکر می‌کنم دیوانگی‌ای در رفتارش نمی‌دیدم غیر از اینکه چگونه امرار و معاش می‌کند و اصلا چرا باید به ده بالا بیاید وقتی بی خانمان است.

بعضی وقتها فکر می‌کنم که‌ای کاش من جای این نجار دیوانه بودم که هم بتوانم وارد ده پایین شوم و هم ده بالا تا برای یکبار هم که شده به ده پایین بروم و از دور الیاس را ببینم و فقط تماشایش کنم تا شاید انتظار بودنش با من به اتمام برسد.

 ۳ ساعت و ۵۶ دقیقه، ۲۲۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
مقدمه
۱۴ دقیقه
بخش اول
۱۶ دقیقه
بخش دوم
۱۵ دقیقه
بخش سوم
۱۳ دقیقه
بخش چهارم
۱۲ دقیقه
بخش پنجم
۱۷ دقیقه
بخش ششم
۱۹ دقیقه
بخش هفتم
۱۶ دقیقه
بخش هشتم
۱۹ دقیقه
بخش نهم
۱۲ دقیقه
بخش دهم
۱۳ دقیقه
بخش یازدهم
۱۴ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۷ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۰ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۷ دقیقه
بخش پانزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی الیاس

برای دانلود کتاب صوتی الیاس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  الیاس
rafaat Beidaghy
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
۱) عشق و انتقام جایشان عوض شده بود ۲) لزومی ندارد در ابتدای هر بخش نام نویسنده و خواننده تکرار شود به جای القائ نفرت و دلزدگی پیش می‌آید ۳) لزومی ندارد در همه‌ی بخش‌ها آهنگ دلهره آور با صدای زیاد تکرار و پخش شود
فرشید حسینلو
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
به معنای واقعی کلمه مزخرف
سامان مومیوند
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
بسیار زیبا و شیوا داستان رو میخونن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)