دانلود کتاب صوتی اژدهای باران

عکس جلد کتاب صوتی اژدهای باران
قیمت:
۳۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اژدهای باران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اژدهای باران

کتاب صوتی اژدهای باران نوشته‌ی الین کرکس به وضعیت روستایی می‌پردازد که درگیر خشکسالی است و از میان روستاییان دختربچه‌ی شجاعی به دنبال اژدهای باران می‌رود تا با کمک او مشکل کم‌آبی را حل کند.

موضوع کتاب صوتی اژدهای باران (The Rain Dragon) چیست؟

روستایی در دامنه‌ی کوه وجود دارد که با مشکل کمبود آب مواجه شده و به همین خاطر تمام زندگی مردم از جمله زمین‌های کشاورزی، باغ‌ها، سقف خانه‌ها، جاده‌ها و... را خاک برداشته است. همه‌ی مردم روستا هر روز به اژدهای باران التماس می‌کنند تا کمی از باران خود را به سمت این روستا هدایت کند اما به نظر می‌رسد که این اژدها به هیچ‌وجه صدای مردم را نمی‌شنود!

لِی مِی کوچولو هم تشنه است و دیگر تحمل گرما را ندارد. این دختر مهربان با وجود مشکل کم‌آبی به روباه تشنه‌ای کمک می‌کند و بعد از آن تازه متوجه می‌شود در خانه دیگر آبی باقی نمانده است. لِی مِی تصمیم می‌گیرد به دنبال اژدهای باران برود تا از او کمک بگیرد و... .

لی می دختر مهربانی است که برای نجات جان مردمش حاضر است هر فداکاری‌ای انجام دهد اما باید دید او می‌تواند اژدهای باران را بیابد. آیا لی می در این مأموریت موفق می‌شود؟

کتاب صوتی اژدهای باران مناسب چه کسانی است؟

الین کرکس (Alain Korkos) با ارائه‌ی داستانی تخیلی برای کودکان 3 تا 7 سال، آن‌ها را با اهمیت آب آشنا می‌سازد و درس‌های مهمی به آن‌ها ارائه می‌دهد. از طرف دیگر، داستان این روستای چینی مفاهیم مهمی مانند شجاعت، از خود گذشتگی، مهربانی، دوستی و... را به کودکان منتقل می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی اژدهای باران می‌شنویم:

نامه رو روی میزِ آشپزخونه گذاشت و به رختخواب رفت. صبح خیلی زود، قبل از همه بیدار شد و به راه افتاد. برای ساعت‌های خیلی طولانی راه رفت و کوهنوردی کرد. وقتی به بالای کوه رسید، وارد هاله‌ای از ابرهای سفید شد.

اون‌ها دور و اطراف دخترک رو فرا گرفته بودن و باعث می‌شدن که سرحال و خوشحال بشه. کمی بعد، بین راهش به دهانه‌ی یک غار رسید. آیا این همون جایی بود که اژدهای باران زندگی می‌کرد؟ برای اینکه مطمئن بشه وارد غار شد و با صدای بلند گفت: «اژدهای باران تو اینجایی؟»

اما هرچقدر صبر کرد، هیچ‌کس جوابش رو نداد. ولی دخترک ناامید نشد و از تلاش دست برنداشت. چند دقیقه بعد دوباره گفت: «اژدهای باران! پس تو کجا قایم شدی؟»

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
داستان اژدهای باران

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اژدهای باران
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهعارف امیری، امیرحسین صداقتی، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک و نوجوان، کتاب‌های داستان برای کودکان

نظرات کتاب صوتی اژدهای باران

Elahe Mousavi
۱۴۰۰/۲/۲۵
خیلی قصه قشنگی هستش پسرم 5 ساله هست و اون رو پسندیده.
مشاهده همه نظرات ۱