دانلود کتاب صوتی بادبادک کوچولوی دنباله صورتی

  • از: سعیده موسوی زاده
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی بادبادک کوچولوی دنباله صورتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بادبادک کوچولوی دنباله صورتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بادبادک کوچولوی دنباله صورتی

کتاب صوتی بادبادک کوچولوی دنباله صورتی نوشته‌ی سعیده موسوی زاده، داستانی شیرین و جذاب درباره‌ی بادبادکی است که دلش می‌خواهد وقتی در آسمان پرواز می‌کند، از دوستانش خیلی بالاتر برود.

موضوع کتاب صوتی بادبادک کوچولوی دنباله صورتی چیست؟

داستان درباره‌ی بادبادک کوچولویی است که دنباله‌ای صورتی داشت، بادبادک در فصل تابستان برای این که خنک شود و کمی هوا بخورد، پرواز می‌کرد و خودش را به دست باد می‌سپرد. این کار برای او از هر کار دیگری در جهان لذت‌بخش‌تر بود، گاهی کلاغ‌های بازیگوش از کنارش می‌گذشتند و نوکی هم به دنباله‌ی صورتی قشنگش می‌زدند.

در روزهایی که باد شدید می‌وزید دوست داشت بالا و بالاتر برود، اما نخی که به آن وصل شده بود تمام می‌شد و مجبور بود همان جایی که هست بماند. آن وقت دوستانش که نخ‌های بلندی داشتند، بالا و بالاتر می‌رفتند و دنباله‌شان را برایش تکان می‌دادند.

کتاب صوتی بادبادک کوچولوی دنباله صورتی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی علاقه‌مند به داستان‌‌های زیبا و هیجان‌انگیز مناسب است.

در قسمتی از کتاب صوتی بادبادک کوچولوی دنباله صورتی می‌شنویم:

بادبادک کوچولوی دنباله صورتی یکبار تصمیم گرفت، هر طوری شده، خودش را بالاتر بکشد. اون فکر می‌کرد می‌تواند تا بالای ابرها برود. برای همین به خودش تکانی داد و کله‌اش را توی هوا فشار داد و باد را زیر شکمش انداخت. اون‌وقت پیچ و تابی خورد و کمی بالا رفت. حالا دیگه خیلی خوشحال بود و نیم دایره‌ای که برای لبخندش کشیده بودند بازتر شده بود.

 ۸ دقیقه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
بادبادک کوچولوی دنباله صورتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی بادبادک کوچولوی دنباله صورتی

برای دانلود کتاب صوتی بادبادک کوچولوی دنباله صورتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بادبادک کوچولوی دنباله صورتی

نظرات کتاب صوتی بادبادک کوچولوی دنباله صورتی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.