دانلود کتاب صوتی بازگشت به خانه با پدر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بازگشت به خانه با پدر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بازگشت به خانه با پدر

کتاب صوتی بازگشت به خانه با پدر نوشته‌ی کلی استارلینگ لیونز، افتخارات بسیاری از جمله بهترین کتاب کودک بانک‌استریت و جایزه باشگاه کتاب نردی را کسب کرده و به داستان دو خواهر می‌پردازد که قرار است به دیدن مادرِ مادربرزگشان بروند و با سنت‌ها و سایر فامیل‌هایشان آشنا شوند.

موضو کتاب بازگشت به خانه با پدر (Going Down Home with Daddy) چیست؟

سیس و لیل بسیار خوشحال هستند چون قرار است به دیدار مادرِ مادربزرگ خود بروند. هر ساله گردهم‌آیی خانوادگی آن‌ها در خانه‌ی آبا و اجدادی‌شان برگزار می‌شود و کودکان هم در آن شرکت می‌کنند تا با عموزاده­‌ها و عمه‌زاده­‌هایش وقت بگذرانند، پای صحبت‌های بزرگترها بنشینند، قصه‌ گوش کنند، با تاریخچه‌ی نیاکان خود آشنا می‌شوند و... .

افتخارات کتاب صوتی بازگشت به خانه پدر:

- برنده جایزه باشگاه کتاب نردی
- بهترین کتاب کودک بانک‌استریت
- نامزد دریافت جایزه‌ی ستاره شمال
- برنده نشان کالدکوت
- نامزد نهایی کتاب کودک جورجیا
- بهترین کتاب کودک کارولینای شمالی
- برنده جایزه لوپین

کتاب صوتی بازگشت به خانه با پدر مناسب چه کسانی است؟

کلی استارلینگ لیونز (Kelly Starling Lyons) ارزش‌های فامیلی و خانوادگی را محور اصلی این کتاب قرار داده است و داستانی مناسب کودکان 4 تا 10 سال روایت می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی بازگشت به خانه با پدر می‌شنویم:

آب دهنم رو به سختی قورت دادم و با مامان و سیس وارد تریلر شدم. در حالی که پدر ما رو به سمت رودخونه و حوض ماهی می‌برد، به یونجه خشک‌ها تکیه دادم. تراکتور آروم و با صداهای ضعیف از دشتی که با چیزهای پف‌دار سفید نقطه نقطه شده‌بود رد شد.

پدر گفت: «پنبه از خیلی سال پیش توی این زمین بوده. درست مثل ما. بابا بزرگ، من و عمو جِی رو با یک تراکتور، درست مثل همین یکی، به اینجا می‌آورد.

 ۱۱ دقیقه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
بازگشت به خانه با پدر

راهنمای دانلود کتاب صوتی بازگشت به خانه با پدر

برای دانلود کتاب صوتی بازگشت به خانه با پدر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بازگشت به خانه با پدر