دانلود کتاب صوتی با نوشته کشتن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی با نوشته کشتن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی با نوشته کشتن

کتاب صوتی با نوشته کشتن اثر محمد علی سجادی داستان زندگی نویسنده‌ایست که مشغول نگارش یک داستان در ژانر معمایی است و حکمت‌های جاودان زندگی را روایت می‌کند.

مردی که داستان زندگی پر رمز و راز خود را روایت می‌کند، مدت‌های مدیدی است که خاطرات زود هنگام خود را از یاد می‌برد، به همین خاطر آن‌ها را می‌نویسد. او می‌خواهد بنویسد وگرنه گرفتار می‌شود. هر چند لکه‌های سیاهی در ذهن او هستند که تمرکزش را بر هم می‌زنند. براستی او چگونه می‌تواند از دست این توهم خلاص شود. «باز زنگ تلفن، باز رنگ خون، باز پوشیدن آن لباس لعنتی، آنکادره کردن ریش، باز بستن غلاف و هفت‌تیر سیاه که فقط از مرگ حرف می‌زند، باز هم نگاه به آینه، به همسر مرده، باز جنازه، و باز هم یک راز...» شروع به خواندن بریده روزنامه می‌کنم و پی‌بردن به جزئیات هولناک حادثه. ما چرا نفس می‌کشیم؟ من چه بنویسم که قوی‌تر از این باشد. تخیل من باید به کجا برود؟ سرهنگ پی پاک‌کنی می‌گشت تا تمامی جنازه‌ها و قاتل‌های رنگ وارنگ و جورواجور را از ذهنش پاک کند: عروسی که داماد را در شب زفاف کشته بود... مادری که داماد و نوه‌اش را زنده به گور کرده بود تا دخترش را به مرد دلخواهش شوهر بدهد... زنی که صیغه شش مرد بود... دختری که زن عاشقش را کشته بود تا به عشقش برسد...

محمدعلی سجادی کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس، تهیه‌ کننده، تدوین‌گر، نقاش، نویسنده و طراح صحنه و لباس ایرانی است. از او کتاب‌های گزل (نشر نی)، حیرانی (ققنوس)، موش کور (اختران)، نیز در بازار کتاب موجود است.

 ۶ ساعت و ۴۰ دقیقه، ۳۷۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۶۰۰۰ ت - 10.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۶ دقیقه
بخش اول
۱۸ دقیقه
بخش دوم
۹ دقیقه
بخش سوم
۱۸ دقیقه
بخش چهارم
۹ دقیقه
بخش پنجم
۲۴ دقیقه
بخش ششم
۳۹ دقیقه
بخش هفتم
۷ دقیقه
بخش هشتم
۵۹ دقیقه
بخش نهم
۵۴ دقیقه
بخش دهم
۳۵ دقیقه
بخش یازدهم
۱۶ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۱ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۰ دقیقه
بخش چهاردهم
۵۶ دقیقه
بخش پانزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی با نوشته کشتن

برای دانلود کتاب صوتی با نوشته کشتن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  با نوشته کشتن
نسیم رمکی
۱۳۹۷/۱۲/۱
فقط صدای آقای پطروسی زیبا بودن وگرنه آخر داستان کلا هیچ به هیچ میشه
Shayan Nahali
۱۳۹۸/۱۲/۲۲
با تشکر از راوی و تمام عزیزانی که أین اثر را آفریده اند، واقعأکتاب بی‌محتوائی بود و حیف شما عزیزان که وقت پر ارزشتان را برای همچین کتاب‌های پوچ و بی‌معنی حدر می‌دهید با تشکر.
ندا کریمی
۱۳۹۸/۱/۱۱
خسته نباشید میگم به همه عزیزانی که این اپلیکیشن رو ساختن. من مدت‌ها بود که کتابی نخوانده بودم و خیلی از اپلیکیشن‌های مختلفی رو امتحان کرده بودم اما همشون نواقص زیادی داشتند اما بلاخره تونستم یک کتاب رو بدون خطا و به راحتی مطالعه کنم ممنونم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)