دانلود کتاب صوتی بخورید و لاغر شوید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بخورید و لاغر شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بخورید و لاغر شوید

کتاب صوتی بخورید و لاغر شوید نوشته‌ی کارلی دولان و دیپاک کی وات، راهنمایی مفید و کاربردی برای کسانی‌ست که می‌خواهند با مصرف خوراکی‌های سالم زندگی شاداب‌تری داشته باشند. این کتاب به شما 36 خوراکی مفید برای چربی‌سوزی معرفی می‌کند که به کمک آن‌ها به وزن دلخواه خود می‌رسید.

درباره کتاب صوتی بخورید و لاغر شوید:

در دنیای امروز که فست فود‌ها و خوراکی‌های ناسالم بخش زیادی از برنامه غذایی مردم دنیا را تشکیل می‌دهند، باید انتظار داشت که پیامدهای مخربی همچون چاقی، بیماری‌های قلبی و عروقی، ضعف جسمانی و... را به دنبال داشته باشد. به همین خاطر اگر به فکر سلامتی خود هستید و می‌خواهید تناسب اندام داشته باشید، کتاب صوتی بخورید و لاغر شوید، 36 خوراکی مفید را برای چربی سوزی به شما پیشنهاد می‌دهد که همگی از میوه‌جات و سبزی‌جات مغذی تشکیل شده است و با مصرف آن‌ها می‌توانید تغذیه‌ای سالم و خوشمزه داشته باشید.

کتاب صوتی بخورید و لاغر شوید به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به داشتن سبک زندگی سالم اهمیت می‌دهید و می‌خواهید با خوراکی‌های سالم به جنگ چاقی و بیماری‌ها بروید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی بخورید و لاغر شوید می‌شنویم:

موزها حاوی فیبر محلول هستند که به هضم تدریجی غذا کمک می‌کنند و شما را برای مدت طولانی سیر نگه می‌دارند. بنابراین اگر به همراه صبحانه یک موز بخورید، تا هنگام صبحانه ناهار می‌توانید بدون سروصدای شکم‌تان سپری کنید.

اگر هوس یک غذای سرپایی ساده در بعد از ظهر کردید، چرا موز دیگری میل نمی‌کنید؟ یک موز متوسط تقریبا 110 کالری دارد و می‌تواند برای شما در حکم یک غذای سرپایی ساده و خوب باشد.

وجود تنوع موزها باعث شده که در هر موقعیتی خوردنی کاملی به شمار آیند و هنگامی که در غلاف خودشان قرار دارند، یک غذای سرپایی خوبی به شمار می‌آیند.

اگر وقت کافی برای لذت بردن از خوردن موز دارید، چرا آن‌ها را خرد و به جوی دوسر اضافه نمی‌کنید؟

 ۴۳ دقیقه، ۴۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
بخش اول
۱۰ دقیقه
بخش دوم
۱۰ دقیقه
بخش سوم
۹ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی بخورید و لاغر شوید

برای دانلود کتاب صوتی بخورید و لاغر شوید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بخورید و لاغر شوید

نظرات کتاب صوتی بخورید و لاغر شوید

احسان علیوردی
۱۳۹۹/۱۲/۲۷
با توجه به کم بودن حجم ۴۰ دقیقه ارزش ندارد از محتوایش هم خوشم نیامد
وحید ستاری
۱۴۰۰/۱/۲
موارد خوب وعالی را اشاره میکند پسندیدم
مشاهد همه نظرات (۲)