دانلود کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط

کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط، اثر برایان تریسی، ۲۱ روش برای رسیدن به خوشبختی و موفقیت پردوام را به شما زنان و مردان جسور می‌آموزد. تریسی به شما می‌گوید که چگونه داشتن با داشتن نظم در زمینه‌های مختلف، کلید یک زندگی درخشان را به دست آورید و موفقیتی ادامه‌دار داشته باشید.

برایان تریسی در کتاب صوتی بهانه ممنوع! (No excuses! the power of self-discipline)، نقش مهم انضباط را به شما می‌آموزد. اینکه چگونه با به کاربردن نظم در زندگی به انسانی موفق‌تر، قوی‌تر، شادتر، با اعتماد به‌نفس‌تر تبدیل شوید، تا عادت‌های کهنه را کنار بگذارید و به هدف‌های خود برسید. می‌آموزید که ذهن و عواطف و احساسات و آینده خود را کنترل کنید.

نظم، اولین قاعده و قانون موفقیت است. زمانی که بتوانید بر قدرت نظم و ترتیب شخصی چیره شوید، متوقف‌ناشدنی می‌شوید. به یکی از نیروهای طبیعت مبدل می‌گردید و هرگز برای پیشرفت نکردن عذر و بهانه نمی‌آورید. شما در عرض چند ماه و چند سال به اندازه تمام عمر افراد دیگر، موفقیت کسب می‌کنید.

کتاب صوتی بهانه ممنوع! براى افراد بلندپرواز و تمامی زنان و مردانی که مصمم هستند، نوشته شده است. افرادی که مى‌خواهند به آنچه در زندگى امکان‌پذیر است، برسند. این کتاب براى کسانى به نگارش درآمده که همیشه به دنبال دانستن موضوعات بیشتر هستند، خواهان داشتن پول و ثروت فراوان هستند و مى‌خواهند شرایط خود را بهتر از قبل کنند.

در این اثر پاسخ پرسش‌هایی از قبیل: چرا بعضی‌ها از دیگران موفق‌ترند؟ چرا بعضی‌ها درآمد بیشترى کسب مى‌کنند، زندگى شادمان‌ترى دارند و در مقایسه با اکثریت مردم به موفقیت‌هاى بسیار بیشترى مى‌رسند؟ رمز و راز موفقیت کدام است؟ را پیدا خواهید کرد.

به عقیده برایان تریسی (Brain tracy) براى اینکه به موفقیت‌هاى درخشان‌تری دست پیدا کنید، باید حال و روزتان با گذشته تغییر کند. مهم این نیست که به ثروت بیشترى دست پیدا کنید، مهم این است که در مقایسه با مردم متوسط جامعه از کیفیت خوشایندتری برخوردار گردید. ایجاد نظم و ترتیب شخصى، کیفیتى است که رسیدن به هر چیزى را امکان‌پذیر می‌کند. کتاب بهانه ممنوع راهنمایى است قدم به قدم تا شما را به شخصیت مهمى که خواهان آن هستید تبدیل کند.

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری و سخنرانی برجسته و خوش‌نام است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. او به مدت 30 سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب نوشته است که اکثر کتاب‌هایش به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده‌اند. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

در قسمتی از کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط می‌شنویم:

وقتى 21 ساله بودم در یک آپارتمان بسیار کوچک زندگى مى‌کردم و کارم باربرى در کارهاى ساختمان‌سازى بود. باید ساعت 5 صبح از خواب بیدار مى‌شدم، سه بار اتوبوس عوض مى‌کردم تا ساعت 8 صبح در محل کارم باشم. تا قبل از ساعت 7 بعدازظهر به خانه نمى‌رسیدم. به شدت خسته بودم. پول اندکى درمى‌آوردم و فقط در حدى بود که امورات اولیه‌ام را بگذرانم. اتومبیل و پس‌انداز و لباس کافى نداشتم. رادیو و تلویزیون نداشتم.

اواسط یک زمستان سرد بود. درجه هوا منهای 35 درجه فارنهایت بود. از این رو به ندرت شب‌ها از خانه بیرون می‌رفتم. به جای آن در آپارتمان کوچکم می‌نشستم و کتاب می‌خواندم. یکی از شب‌ها، در اواخر شب، در حالی که سر میزم نشسته بودم، ناگهان به ذهنم رسید که «این زندگی من است» بازی تمام نشده بود. من بازیگر صحنه بودم.

 ۵ ساعت و ۵۶ دقیقه، ۳۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۸ دقیقه
مقدمه
۲۴ دقیقه
بخش 1: انضباط و موفقیت شخصى - فصل 1: انضباط و موفقیت
۱۹ دقیقه
فصل 2: انضباط و منش
۱۷ دقیقه
فصل 3: انضباط و مسئولیت
۱۷ دقیقه
فصل 4: انضباط و هدف‌ها
۳۳ دقیقه
فصل 5: انضباط و موفقیّت شخصى
۱۷ دقیقه
فصل 6: انضباط و شجاعت
۹ دقیقه
فصل 7: انضباط شخصى و مداومت
۲۰ دقیقه
بخش 2: نقش انضباط در تجارت، فروش و امور مالى - فصل 8: انضباط و کار
۱۶ دقیقه
فصل 9: انضباط و رهبرى
۱۴ دقیقه
فصل 10: انضباط و تجارت
۱۳ دقیقه
فصل 11: نظم و انضباط شخصى و فروش
۱۲ دقیقه
فصل 12: نظم و انضباط و پول
۱۳ دقیقه
فصل 13: نظم و انضباط شخصى و مدیریت زمان
۱۴ دقیقه
فصل 14: انضباط و حل مسئله
۱۴ دقیقه
بخش 3: نظم و انضباط شخصى و زندگى خوب - فصل 15: نظم و انضباط شخصى و خوشبختى
۱۳ دقیقه
فصل 16: نظم و انضباط شخصى و سلامتى
۹ دقیقه
فصل 17: نظم و انضباط شخصى و آمادگى جسمانى
۱۵ دقیقه
فصل 18: نظم و انضباط شخصى و ازدواج
۱۷ دقیقه
فصل 19: نظم و انضباط شخصى و فرزندان
۱۱ دقیقه
فصل 20: نظم و انضباط شخصى و دوستى
۱۱ دقیقه
فصل 21: نظم و انضباط شخصى و آرامش ذهن

راهنمای دانلود کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط

برای دانلود کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط
نازیلا سلیمانی
۱۳۹۸/۶/۱۷
کتاب خوبی بود و خیلی مفید بود
میثم جهانی
۱۳۹۸/۴/۱۱
بسیار خوب اما بهترش اینه که بتونیم به راهکاراش عمل کتیم
mh. rustazadeh
۱۳۹۸/۷/۲۵
گوینده عالیه.. و تمام موضوع کتاب رو میرسونه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)