دانلود کتاب صوتی بودن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بودن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بودن

کتاب صوتی بودن اثر یرژی کاشینسکی، داستانی تأثیرگذار و توام با فضایی متفاوت است که درباره جهش ناگهانی باغبان 40 ساله‌ای است که بعد از مرگ صاحب‌ کارش سرگردان خیابان‌هایی می‌شود که تا آن زمان با آن مواجه نشده است.

رمان بودن (Being There) درباره باغبان 40 ساله‌ای است که بعد از مرگ صاحب‌کارش مجبور به ترک محلی می‌شود که در آن کار می‌کرده اما چون این باغبان پیش از آن هیچ‌گاه از محل کارش خارج نشده‌، مواجهه‌اش با جهان بیرون برایش عجیب است و از سوی دیگر برای مردم نیز‌ دیدن و صحبت‌ کردن با این فرد عجیب است با این حال و در نهایت باغبان بر اثر یک اتفاق، وارد خانه یکی از بزرگان شهر می‌شود و ...

یرژی کاشینسکی (Jerzy Kosinski)، نویسنده لهستانی آمریکایی در سال 1991 و در سن 57 سالگی درگذشت. «پرنده رنگارنگ» و «گام‌ها» نام دو اثر مطرح دیگر وی هستند. وی فیلم‌نامه این رمان را نیز پس از انتشار آن تالیف کرده و هال اشبی بر اساس آن فیلمی با عنوان «آن جا بودن» را در سال 1979 ساخت. در این فیلم پیتر سلرز آخرین بازی زندگی‌اش را با ایفای نقش این باغبان انجام داده است. این فیلم در سال 1980 کاندیدای دریافت بهترین بازیگر نقش اول مرد از مراسم آکادمی شد و اسکار بهترین بازیگر نقش دوم مرد را دریافت کرد.

در بخشی از کتاب بودن می‌شنویم:

چنس رو به دوربین‌ها نشسته بود، دوربین‌هایی که با لنزهای بی‌احساس و بزرگشان که به لوله تفنگ می‌مانست او را هدف گرفته بودند و او تنها تصویری بود که میلیون‌ها آدم واقعی می‌دیدند. آن‌ها هرگز خود واقعی او را نمی‌شناختند چون تلویزیون نمی‌توانست افکارش را نشان بدهد. برای او هم بیننده‌ها فقط انعکاس افکارش بودند که به صورت تصویر دیده می‌شدند. او هم هیچوقت نمی‌فهمید که آن‌ها چقدر واقعی‌اند، چون آن‌ها را به عمرش ندیده بود و از افکارشان خبر نداشت.

چنس صدای مجری را شنید که گفت: "از اینکه امشب با ما هستید بسیار خوشحالیم آقای چنسی گاردینر و مطمئنم بیش از چهل میلیون بیننده‌ای هم که هرشب این برنامه را تماشا می‌کنند، همین حس را دارند. مخصوصا که در چنین فرصت اندکی دعوت ما را پذیرفتید چون قائم مقام رئیس جمهور به دلیل حجم بالای کار نتوانستند امشب با ما باشند. "مجری لحظه‌ای مکث کرد، سکوت مطلق در استودیو حکم‌فرما شد. " برویم سر اصل مطلب، آیا با دیدگاه اقتصادی رئیس جمهور موافقید؟"

 ۳ ساعت و ۲۲ دقیقه، ۱۸۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۴ دقیقه
بخش اول
۳۱ دقیقه
بخش دوم
۲۶ دقیقه
بخش سوم
۱۳ دقیقه
بخش چهارم
۲۱ دقیقه
بخش پنجم
۲۵ دقیقه
بخش ششم
۲۵ دقیقه
بخش هفتم
۲۸ دقیقه
بخش هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی بودن

برای دانلود کتاب صوتی بودن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بودن
فرنام غلامی
۱۳۹۷/۷/۲۵
عالی و فوق العاده، باعث شد یکبار دیگه به یاد ذات ساده و بی‌آلایش انسان بیفتم...
فاطمه نوری
۱۳۹۷/۷/۶
عاااااالی درجه یکه
mahboobeh baaar baaar
۱۳۹۸/۱۲/۴
عالی این کتاب اگر به یک رمانی که روان و ذات انسان رو بهتر میشناسونه احتیاج دارید این رمان خوبیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)