دانلود کتاب صوتی بچه‌های راه آهن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بچه‌های راه آهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بچه‌های راه آهن

کتاب صوتی بچه‌های راه آهن نوشته‌ی ادیت نسبیت، درباره‌ی خانواده‌ی مرفه و بی‌نیازی است که مشکل بزرگی برایشان پیش می‌آید. این اثر برای کودکان گروه سنی (الف) و (ب) تهیه شده است.

در شهری بزرگ و پرجمعیت، خانواده‌ای زندگی می‌کرد که فرزندانی به نام‌ها پیتر، بابی و فیلیس داشتند. مادر خانواده هر روز برای بچه‌هایش قصه می‌گفت و پدرشان با آن‌ها بازی و شوخی می‌کرد و هیچ‌وقت از دست آن‌ها خشمگین نمی‌شد. زندگی آن‌ها بسیار خوب و عالی پیش می‌رفت، آن‌ها بسیار خوشبخت و خوشحال بودند تا اینکه در روز تولد هشت سالگی پیتر همه‌چیز تغییر کرد. در این روز سه مرد وارد خانه‌ی آن‌ها شد و پدر مهربان و دوست‌داشتنی را به همراه خود بردند.

در قسمتی از کتاب صوتی بچه‌های راه آهن می‌شنویم:

پیتر با تعجب گفت: کجا رفت؟ بابا رو کجا بردند؟ چرا نذاشتند حداقل چمدونش رو جمع بکنه؟
مادر جواب داد: اون باید سریع برای کاری می‌رفت.
بلافاصله اشک‌های مادر سرازیر شد.
بعد از آن اتفاق همه چیز تغییر کرد. مبلمان خانه فروخته شد. خدمتکارها خانه را ترک کردند و مادر هم به ندرت در خانه پیدایش می‌شد.
مادر به بچه‌ها گفت: برای مدتی در فقر باید زندگی کنیم.

 ۱۰ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
بچه‌های راه آهن

راهنمای دانلود کتاب صوتی بچه‌های راه آهن

برای دانلود کتاب صوتی بچه‌های راه آهن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بچه‌های راه آهن

نظرات کتاب صوتی بچه‌های راه آهن

سهند نجفی
۱۳۹۸/۸/۱۷
سرکار خانم نفیسه فتحی صداتون عالیه. ممنون که اینقدر با استعداد و عالی روایت میکنید.‌ای کاش اشخاصی مثل خانم نازنین آذرسا از هنرِ شما استفاده میکردند و نزد شما آموزش میدیدن تا شوق و ذوق‌ها بخاطر عدم تسلط بر صدا و عدم آگاهی از هنرِ راوی بودن و بی‌استعدادیِ راوی از بین نرود و بلکه همه به سمتِ کتاب و به داستان بیایند. صدای شما باعث علاقه‌ی بیشتر کتاب و قصه میشود اما صدای افرادی همچون خانم نازنین آذرسا... متاسفم واقعا
فایزه صالحی
۱۳۹۸/۸/۱۷
خیلی نوستالژیک و جذابه
مشاهد همه نظرات (۲)