دانلود کتاب صوتی تابستان دلپذیر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تابستان دلپذیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تابستان دلپذیر

کتاب صوتی تابستان دلپذیر نوشته‌ی کورینا بومان، داستان رابطه‌ی دوست داشتنی و عجیب یک خاله و خواهرزاده را به تصویر می‌کشد که برای تعطیلات تابستانی کنار همدیگر مانده‌اند و با مکالمه‌های متفاوت میان آن دو، پرده از رازهای قدیمی برداشته می‌شود.

درباره کتاب صوتی تابستان دلپذیر:

ویبکه دختر جوان و دانشجویی‌ست که پس از یک زمستان طولانی و سخت و از سر گذراندن امتحانات ناموفق در دانشگاه و داشتن یک رابطه‌ی عاطفی شکست خورده تصمیم می‌گیرد برای تعطیلات به جایی سفر کند؛ با اینکه بودجه کافی برای گشت و گذار ندارد و بهترین دوستش نیز نمی‌تواند همراهش باشد. سرانجام او تصمیم می‌گیرد نزد خاله خود لاریسا برود تا تابستان را در کنار این زن عجیب بگذراند. داستان کتاب صوتی تابستان دلپذیر (Ein zauberhafter Sommer) با رفتن ویبکه به اوج خود می‌رسد و تقابل و ارتباطی عمیق میان این دو زن شکل می‌گیرد.

از نظر ویبکه خاله لاریسا زنی تحسین برانگیز، قوی و مستقل است که به تنهایی زندگی می‌کند و برای امرار معاش کارهای دستی هنری می‌سازد. با این حال هر زن قدرتمندی نیز ضعف‌ها، تردیدها و آرزوهایی در دل دارد و ویبکه به مرور متوجه این موضوع می‌شود. به همین خاطر تلاش می‌کند با لاریسا ارتباط نزدیک‌تری برقرار کند و با همدیگر از گذشته‌ها و خاطرات دور سخن بگویند.

کورینا بومان داستان تابستان دلپذیر را به آرامی پیش برده و شخصیت‌ها را نیز آرام آرام پخته‌تر و کامل‌تر می‌کند. همچنین شما با شنیدن این رمان لحظاتی سرگرم‌کننده و فوق العاده خواهید داشت و داستان زندگی دو زن از دو نسل متفاوت را کشف خواهید کرد.

کتاب صوتی تابستان دلپذیر برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به رمان‌های عاشقانه و خانوادگی علاقه‌مند هستید، این کتاب سرگرم‌کننده می‌تواند برای شما جذاب باشد.

کورینا بومان را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده‌ای آلمانی‌ست که در سال 1947 در شهری کوچک به نام پارچیم به دنیا آمد. کورینا بومان (Corina Bomann) از همان دوران کودکی به نوشتن علاقه داشت اما در سال 1999 اولین داستان کوتاهش را به طور رسمی منتشر کرد.

این نویسنده آلمانی چندین سال به عنوان دستیار دندان‌پزشک مشغول به کار بود اما سرانجام تصمیم گرفت که نویسندگی را به عنوان شغل دائم و اصلی خود انتخاب کند. کورینا بومان به تاریخ بسیار علاقه دارد؛ به همین خاطر در رمان‌هایش از عناصر تاریخی استفاده زیادی می‌کند.

اولین رمان تاریخی و تخیلی بومان به نام «جاسوس‌ها» در سال 2008 منتشر شد و جدیدترین رمان تاریخی‌اش نیز «جزیره پروانه» نام دارد.

در بخشی از کتاب صوتی تابستان دلپذیر می‌شنویم:

ویبکه نباید این سوال را می‌پرسید. می‌دانست که خاله‌اش وقتی روی کفش‌ها طراحی می‌کرد، نباید موضوع قدیمی را پیش می‌کشید. حتی از مادرش هم درباره موضوع قدیمی نپرسیده بود. طبیعتا فهمیده بود که در این قضیه چیزی هست که همه بزرگترهای خانواده آن را می‌دانند اما کسی درباره‌اش حرفی نمی‌زند. اگر می‌خواست روراست باشد، هیچ وقت به آن فکر نمی‌کرد.

خاله لاریسا آدم عجیب و غریبی بود؛ یک هنرمند. ویبکه معتقد بود که تمایل خاله‌اش به آزادی باعث شد که همیشه خانواده برعلیه‌اش باشد. ظاهرا دعوا عمیق‌تر از این حرف‌ها بود؛ تکه‌های کم پازلی که ویبکه داشت، به جواب خاصی نمی‌رسید. کفش‌های عروسی که از قرار معلوم هیچ وقت پوشیده نشده بودند، دعوای میان لاریسا و مادرش که باعث شد دیگر باهمدیگر حرف نزنند، نقل مکان عجولانه لاریسا از خانه، واکنش عجیب لاریسا به معنی گل‌های لاله نعمانی که گفته بود گل‌ها نماد بخشش یا به یاد فرد متوفی بودن هستند.

 ۱۰ ساعت و ۳۵ دقیقه، ۵۹۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
فصل اول
۱۲ دقیقه
فصل دوم
۱۸ دقیقه
فصل سوم
۱۰ دقیقه
فصل چهارم
۱۴ دقیقه
فصل پنجم
۱۰ دقیقه
فصل ششم
۱۵ دقیقه
فصل هفتم
۹ دقیقه
فصل هشتم
۱۸ دقیقه
فصل نهم
۴۳ دقیقه
فصل دهم
۸ دقیقه
فصل یازدهم
۲۵ دقیقه
فصل دوازدهم
۲۱ دقیقه
فصل سیزدهم
۱۴ دقیقه
فصل چهاردهم
۱۱ دقیقه
فصل پانزدهم
۲۸ دقیقه
فصل شانزدهم
۱۶ دقیقه
فصل هفدهم
۱۶ دقیقه
فصل هجدهم
۱۱ دقیقه
فصل نوزدهم
۱۸ دقیقه
فصل بیستم
۱۳ دقیقه
فصل بیست و یکم
۱۹ دقیقه
فصل بیست و دوم
۱۹ دقیقه
فصل بیست و سوم
۳۲ دقیقه
فصل بیست و چهارم
۱۱ دقیقه
فصل بیست و پنجم
۶ دقیقه
فصل بیست و ششم
۱۶ دقیقه
فصل بیست و هفتم
۲۱ دقیقه
فصل بیست و هشتم
۸ دقیقه
فصل بیست و نهم
۱۱ دقیقه
فصل سی‌ام
۲۱ دقیقه
فصل سی و یکم
۶ دقیقه
فصل سی و دوم
۱۱ دقیقه
فصل سی و سوم
۷ دقیقه
فصل سی و چهارم
۱۱ دقیقه
فصل سی و پنجم
۱۰ دقیقه
فصل سی و ششم
۱۷ دقیقه
فصل سی و هفتم
۱۰ دقیقه
فصل سی و هشتم
۱۴ دقیقه
فصل سی و نهم
۷ دقیقه
فصل چهلم
۸ دقیقه
فصل چهل و یکم
۱۳ دقیقه
فصل چهل و دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تابستان دلپذیر

برای دانلود کتاب صوتی تابستان دلپذیر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تابستان دلپذیر

نظرات کتاب صوتی تابستان دلپذیر

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.