دانلود کتاب صوتی تو می‌تونی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تو می‌تونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تو می‌تونی

کتاب صوتی تو می‌تونی نوشته آر. اچ. جی، کتابی کوچک اما تاثیرگذار است که به شما راهکارهای شگفت‌انگیزی ارائه می‌کند تا با کمک آن‌ها بتوانید زندگی خود را دگرگون کنید. برخوردار بودن از زندگی شاد و مملو از ثروت، هدفی است که هر انسانی می‌تواند به آن دست یابد، کافی است اندکی تلاش و تمرکز کند و به قدرت فوق‌العاده‌ی درونی خود اعتماد کند.

درباره‌ی کتاب صوتی تو می‌تونی:

کتاب صوتی تو می‌تونی (It works: the famous little red book that makes your dreams come true) با بیانی گویا و روان به شما نشان می‌دهد که چگونه از قدرت بی‌نهایت و عظیم درون خود جهت دستیابی به خواسته‌ها و آرزوهایتان استفاده نمایید. این کتاب صوتی برنامه‌ای کاربردی طبق سه قانون آسان جهت دستیابی به اهداف ارائه کرده است. برنامه‌ای مشخص و قطعی برای بهبود و تغییر چشمگیر زندگی‌تان. آر. اچ. جی تمام توضیحات و اصطلاحات علمی و روانشناسی صدها کتاب را حذف کرده و کتابی مختصر و مفید با حقایقی جالب نوشته است.

آر.اچ .جی (R. j. Jarrett) نویسنده‌ی نامدار و موفقی است که به دلیل بزرگواری و روحیه‌ی کمک کننده و خیرخواهش این کتاب را به نگارش درآورده است. او عقیده دارد که بیشترین خیر و نیکی در زندگی‌اش از کمک کردن به دیگران سرچشمه گرفته است. او این درخواست را داشته که در این کتاب به عنوان نام نویسنده فقط حروف اول نامش ذکر شود. او هر موفقیت مالی و روابط عالی که به دست آورده مدیون کاربرد حقیقت ساده و قدرتمندی می‌داند که در این کتاب صوتی بیان کرده است. در حقیقت این کتاب، نتیجه‌ی سال‌ها تجربه‌های فردی آر.اچ .جی است، که درگذشته توانسته از آن‌ها برای ارتقای وضعیت مالی و اجتماعی خود بهره ببرد.

کتاب صوتی تو می‌تونی برای چه کسانی مناسب است:

افرادی که در زندگی و در درون خود اهداف بسیار زیادی دارند اما نمی‌دانند چگونه به آن‌ها دست یابند می‌توانند این کتاب صوتی را بشنوند. این اثر به شما در رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهایتان کمک می‌کند و به شما تلنگر می‌زند که در مسیر درست قدم بگذارید.

این کتاب صوتی را با گوش جان بشنوید و توصیه‌‌های آن را در زندگی به کار ببرید، تا تاثیرات خارق‌العاده‌ی قدرت ذهنی و درونی خود را کشف کنید.

در قسمتی از کتاب صوتی تو می‌تونی می‌شنویم:

از دیدگاه علمی، روانشناسی، یا غیر دنیوی شاید برخی از اظهارت ذیل نادرست به نظر بیاید، با این حال این برنامه نتایج دلخواه را برای کسانی که دستورالعمل‌های ساده‌ی آن را به کار بسته‌اند، به بارآورده است. من صمیمانه معتقدم در اینجا مطلب را به شیوه‌ای ارائه می‌دهم که سعادت و موفقیت مالی را برای عدّه‌ی بیشتری از انسان‌ها به ارمغان خواهد آورد.

ضرب‌المثلی هست که می‌گوید: «اگر آرزوها اسب بودند، گداها سواری می‌کردند.» این نگرش زن و مرد معمولی نسبت به ثروت است. آن‌ها از وجود یک قدرت عظیم بی‌خبرند؛ قدرتی چنان نزدیک که نادیده گرفته می‌شود؛ قدرتی با عملکردی چنان ساده که حتی تصورش را هم نمی‌شود کرد؛ و قدرتی چنان مطمئن از نظر نتیجه‌ی حاصله که آگاهانه از آن استفاده نمی‌شود، یا علت شکست یا موفقیت دانسته نمی‌شود.

 ۱ ساعت و ۵ دقیقه، ۶۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۳ دقیقه
بخش اول
۳۳ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تو می‌تونی

برای دانلود کتاب صوتی تو می‌تونی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تو می‌تونی