دانلود کتاب صوتی جاروبرقی مهربان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جاروبرقی مهربان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی جاروبرقی مهربان

کتاب صوتی جاروبرقی مهربان نوشته‌ی مه سیما سهرابی از مجموعه مبارک، درباره زندگی یک جاروبرقی خانگی‌ست که به وظیفه‌اش یعنی جمع کردن زباله‌ها عمل می‌کند اما به اشتباه مورچه‌هایی که نزدیک او لانه دارند، فکر می‌کنند که او یک مورچه‌خوار است و قصد جان آن‌ها را دارد.

درباره کتاب صوتی جاروبرقی مهربان:

این داستان شیرین و جذاب درباره یک جاروبرقی مهربان است که در خانه‌ای همراه با مورچه‌های کوچک زندگی می‌کند. او دلش می‌خواهد با آن‌ها رابطه‌ای دوستانه داشته باشد اما مورچه‌ها از او می‌ترسند و فکر می‌کنند جاروبرقی یک مورچه‌خوار بدجنس است.

جاروبرقی مهربان هم برای آنکه بتواند با آن‌ها دوست شود، در یک شب قشنگ پرستاره، آرزویی عجیب و زیبا می‌کند و از آن به بعد همه چیز بهتر می‌شود.

داستان جاروبرقی مهربان از مجموعه کتاب‌های مبارک انتشارات اسحاق است که از سال 1394 منتشر می‌شود و برای کودکان و نوجوانان داستان‌های سرگرم کننده، آموزنده، علمی، اخلاقی و افسانه‌های قدیمی و جذاب را به چاپ می‌رساند.

کتاب صوتی جاروبرقی مهربان به چه کودکانی پیشنهاد می‌شود؟

این داستان دوست داشتنی برای کودکان 7 تا 10 ساله مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی جاروبرقی مهربان می‌شنویم:

صدای قیژ و قیژ که ساکت شد، جاروبرقی یه گوشه لم داد و به فکر فرو رفت. چون اصلا دلش نمی‌خواست مورچه‌ها رو بخوره. به یاد اون روزی افتاد که وقتی مورچه‌ها اون رو دیدند، فریاد زدند: وااای وااای فرار کنید! مورچه‌خوار اینجا خوابیده. اون تا ما رو نخورده باید زودتر فرار کنیم!

جاروبرقی تا صدای مورچه‌ها رو شنید، تازه فهمید که اونا چه فکری درباره اون می‌کنند و از اینکه اون رو مورچه‌خوار صدا می‌کردند، ناراحت بود.

 ۷ دقیقه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
جاروبرقی مهربان

راهنمای دانلود کتاب صوتی جاروبرقی مهربان

برای دانلود کتاب صوتی جاروبرقی مهربان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  جاروبرقی مهربان

نظرات کتاب صوتی جاروبرقی مهربان

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.