دانلود کتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک

کتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک نوشته مهری ماهوتی درباره‌ی فیل بزرگی است که فقط به هیکل بزرگش می‌نازد و هر کاری که دوست داشته باشد، در جنگل انجام می‌دهد.

حیوانات کوچک و ریز جنگل که از کارهای فیل خسته شده اند، دست به کار می‌شوند و با کمک همدیگر کاری می‌کنند که فیل از آن منطقه فراری شود و دوباره زندگی عادی به لانه‌های کوچک آن‌ها برگردد.

نویسنده در این کتاب به کودکان می‌آموزد که رعایت حقوق همه افراد درون یک جامعه امری الزامی است. کودکان با شنیدن این داستان پی می‌برند که اگر فکرهایشان را روی هم بگذارند، می‌توانند با کمک یکدیگر مشکلشان را حل کنند و هیچ‌کس نمی‌تواند به آن‌ها زور بگوید.

مجموعه کتاب قصه نمایش کودکان به صورت 7 داستان کوتاه در قالب قصه نمایشی نوشته‌شده‌ است. شخصیت‌های هر داستان در ابتدا معرفی می‌شوند و به صورت نمایشنامه شعرگونه داستان روایت می‌شود. موضوعات این کتاب‌ها برگرفته از کتاب‌ها و داستان‌های کهن فارسی همچون کلیله و دمنه است که به صورت منظوم نوشته تا با اصل آثار تفاوت داشته باشد و بازنویسی صرف نباشد.

 ۹ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
جنگ جویان کوچک

راهنمای دانلود کتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک

برای دانلود کتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  جنگ‌جویان کوچک