دانلود کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون

کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون نوشته‌ی دبی فورد، به شما می‌گوید که چگونه با نیمه‌ی تاریک خود و یا به اصطلاح ضعف‌هایتان آشنا شوید و برای رفع این نیمه‌ی تاریک چه اقداماتی انجام دهید.

داشتن یک زندگى عادی و بدون فراز و نشیب امری مهم به حساب می‌آید. این بدین معنی است که در مرحله‌ى اولیه با خصوصیات خود به درستی آشنا شوید و سپس با ادغام آن‌ها و ایجاد هماهنگی بین خصلت‌های مثبت و منفى، زندگى جامع و ایده‌آلی داشته باشید.

کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون (The dark side of the light chasers) را با گوش جان بشنوید. آن را نه یک‌بار بلکه چندین بار بشنوید و در نهایت تمرین‌هاى طرح شده آن را انجام دهید. اگر علاقه‌ای به دگرگونی زندگى‌تان ندارید، شنیدن این کتاب را کنار بگذارید. شنیدن این کتاب قطعا موجب مى‌شود تغییرات باارزشی در زندگى‌تان به‌ وجود آید.

به زندگى شفاف ایمان داشته باشید؛ زندگى‌اى که کاملاً شفاف است و هیچ چیز در آن مخفی نیست، حتى قسمت‌هایی از وجودتان که نمى‌خواهید به آن‌ها بنگرید. این شفافیت، کلید دستیابی به زندگى اصیل و حقیقی است و همین اصالت است که شما را به ‌سوى خود واقعی‌تان رهنمود مى‌کند.

دبی فورد (Debbie Ford) نویسنده‌ای درخشان و سخنران انگیزشی برجسته‌ای است که در آمریکا به دنیا آمده، او در این کتاب صوتی شما را به سوی دروازه‌هاى شادى ماندگار، آرامش درونی عمیق و دوست داشتن خود سوق می‌دهد، شما در نهایت در وجودتان فضایى براى دوست داشتن بدون چون و چرای دیگران پیدا می‌کنید و زمانی که این چرخه حرکتش را شروع مى‌کند نه تنها زندگى‌تان را دگرگون می‌کند، بلکه جهان را نیز تغییر می‌دهد.

پیروزى بر تیره‌ترین احساسات‌ و قضاوت‌ها به شما قدرت فوق‌العاده‌ای می‌بخشد. این قدرت با پول خریداری نمی‌شود و یا از پدر و مادر به ارث نمی‌رسد. این قدرت پاداش سفر در تاریکى‌هاى وجودتان است که شما را به روشنایی عشق بدون قید و شرط مى‌رساند. این پاداشى است که به انسان‌هایی داده مى‌شود که آن‌قدر شجاع هستند که انسانیت خود را به همراه معنویت‌شان قبول دارند. این پاداشى است که شما شایستگى‌اش را دارید.

در نهایت نفس عمیقى بکشید و به خودتان اجازه بدهید تا به جامع‌ترین شکل ممکن تغییر کنید. این حق شماست. کلیه عشق و ابزارى که به آن نیاز دارید زمانی که به خود تعهد مى‌دهید قدم به تاریکى‌هاى وجودتان بگذارید تا به خود کامل‌تان برسید، در اختیارتان خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون می‌شنویم:

عمیق‌ترین ترس‌هاى ما به این مربوط نمى‌شود که ما بى‌صلاحیت و ناشایست هستیم. ترس عمیق ما این است که ما فراتر از گمان‌مان اقتدار داریم. ماریان ویلیامسون در کتابى به‌نام بازگشتى به عشق مى‌گوید: «این نور ماست، نه تاریکى‌هاى‌مان که موجب ترس ما مى‌شود. ما از خودمان با تعجب سؤال مى‌کنیم من که هستم که این‌قدر باشکوه، زیبا، با استعداد و عالى باشم. در واقع شما که هستید که این‌گونه نباشید؟ شما مخلوقات خداوند هستید. گمان به اینکه موجوداتى کوچک هستید، کمکى به این جهان نخواهد کرد. کوچک دانستن خود سودى ندارد جز اینکه دیگران در کنارتان احساس ناامنى مى‌کنند. شما به‌دنیا آمده‌اید تا شکوه خداوند را نمایش دهید. شکوه خداوند در همه‌ى ما وجود دارد. هنگامى که اجازه مى‌دهیم نور وجودمان بدرخشد به شکل ناخودآگاه به دیگران نیز اجازه مى‌دهیم که چنین کنند. با رهایى از ترس‌هاى‌مان، حضور ما به شکل خودکار دیگران را نیز رها مى‌سازد.»

در این فصل به شما نشان خواهم داد چگونه به نور وجودتان اجازه‌ى درخشش بدهید و شکوه و بزرگى‌اى را که در دیگران مى‌بینید در وجود خود بپذیرید. این یعنى پذیرفتن سایه‌ى تاریک‌تان و هم‌زمان سایه‌ى روشن‌تان. سایه‌ى روشن شما تمامى موارد مثبتى است که در خود انکار و آن‌ها را روى دیگران فرافکنى مى‌کنید.

ما در دنیایى جدید زندگى مى‌کنیم. حالا زمان درمان و رشد فرا رسیده است. این درمان و رشد به تسلیم شدن و رهایى از نفس و الگوهاى قدیمى نیاز دارد. همان‌طور که چارلز دوبوا مى‌گوید: «نکته‌ى مهم این است که بتوانید هر لحظه آنچه هستید را فداى آنچه مى‌توانید باشید، کنید.» تنها چیزى که ما را از کامل بودن و خودمان بودن بازمى‌دارد، ترس است. ترس‌هاى ما به ما مى‌گویند که نمى‌توانیم آرزوهاى‌مان را برآورده کنیم. ترس‌هاى ما مى‌گویند که ریسک نکنیم. ترس‌ها موجب مى‌شوند نتوانیم از گنجینه‌هاى وجودمان بهره ببریم. ترس‌هاى ما باعث مى‌شوند به‌جاى در آغوش گرفتن کل ظرفیت‌مان در میانه زندگى کنیم. ترس‌هاى ما موجب کرختى‌مان مى‌شوند.

ترس‌هاى ما نشاط و هیجان زندگى را از ما مى‌گیرند. در حالى که ترسیده‌ایم شرایطى را در زندگى خود ایجاد مى‌کنیم تا به خودمان ثابت کنیم که محدودیت‌هایى که خودمان به خود تحمیل کرده‌ایم، درست و واقعى‌اند. موقعیت‌هایى را در زندگى خود مى‌آفرینیم تا به خودمان ثابت کنیم که محدودیت‌هایى که خودمان به خود تحمیل کرده‌ایم، مشکلى ندارند. براى پیروزى بر این ترس‌ها باید با آن‌ها روبه‌رو شویم و عشق را جایگزین آن‌ها کنیم. در این صورت است که خواهیم توانست این ترس‌ها را بپذیریم و هنگامى که بتوانیم ترس‌هاى خود را بپذیریم، مى‌توانیم انتخاب کنیم که دیگر نترسیم. عشق به ما اجازه مى‌دهد این ارتباط را به طور کامل قطع کنیم.

 ۸ ساعت و ۲۹ دقیقه، ۶۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
فصل اول: دنیاى بیرون، دنیاى درون - بخش اول
۹ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۱۱ دقیقه
فصل اول - بخش سوم
۶ دقیقه
فصل دوم: دنبال کردن سایه - بخش اول
۷ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۷ دقیقه
فصل دوم - بخش سوم
۵ دقیقه
فصل دوم - بخش چهارم
۷ دقیقه
تمرین‌های فصل دوم
۸ دقیقه
فصل سوم: جهان درون ماست - بخش اول
۷ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۸ دقیقه
فصل سوم - بخش سوم
۱۰ دقیقه
فصل سوم - بخش چهارم
۹ دقیقه
تمرین‌های فصل سوم
۱۳ دقیقه
فصل چهارم: به یاد آوردن خود - بخش اول
۶ دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
۶ دقیقه
فصل چهارم - بخش سوم
۸ دقیقه
فصل چهارم - بخش چهارم
۱۰ دقیقه
فصل چهارم - بخش پنجم
۱ دقیقه
تمرین‌های فصل چهارم
۱۰ دقیقه
فصل پنجم: سایه‌ات را بشناس تا خودت را بشناسى - بخش اول
۱۰ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۶ دقیقه
فصل پنجم - بخش سوم
۱۱ دقیقه
فصل پنجم - بخش چهارم
۸ دقیقه
تمرین‌های فصل پنجم
۶ دقیقه
فصل ششم: من آن هستم - بخش اول
۷ دقیقه
فصل ششم - بخش دوم
۸ دقیقه
فصل ششم - بخش سوم
۹ دقیقه
فصل ششم - بخش چهارم
۸ دقیقه
فصل ششم - بخش پنجم
۱۰ دقیقه
فصل ششم - بخش ششم
۳ دقیقه
تمرین‌های فصل ششم
۶ دقیقه
فصل هفتم: پذیرفتن نیمه‌ى تاریک‌تان - بخش اول
۱۱ دقیقه
فصل هفتم - بخش دوم
۶ دقیقه
فصل هفتم - بخش سوم
۶ دقیقه
فصل هفتم - بخش چهارم
۷ دقیقه
فصل هفتم - بخش پنجم
۷ دقیقه
فصل هفتم - بخش ششم
۷ دقیقه
فصل هفتم - بخش هفتم
۶ دقیقه
تمرین‌های فصل هفتم
۶ دقیقه
فصل هشتم: تفسیر دوباره‌ى خود - بخش اول
۶ دقیقه
فصل هشتم - بخش دوم
۴ دقیقه
فصل هشتم - بخش سوم
۷ دقیقه
فصل هشتم - بخش چهارم
۶ دقیقه
فصل هشتم - بخش پنجم
۶ دقیقه
فصل هشتم - بخش ششم
۱۴ دقیقه
فصل هشتم - بخش هفتم
۶ دقیقه
فصل هشتم - بخش هشتم
۹ دقیقه
فصل هشتم - بخش نهم
۵ دقیقه
تمرین‌های فصل هشتم
۹ دقیقه
فصل نهم: به نور وجودت اجازه‌ى درخشش بده - بخش اول
۶ دقیقه
فصل نهم - بخش دوم
۷ دقیقه
فصل نهم - بخش سوم
۷ دقیقه
فصل نهم - بخش چهارم
۱۰ دقیقه
فصل نهم - بخش پنجم
۱۰ دقیقه
فصل نهم - بخش ششم
۴ دقیقه
فصل نهم - بخش هفتم
۷ دقیقه
تمرین‌های فصل نهم
۶ دقیقه
فصل دهم: زندگى‌اى که ارزش زیستن دارد - بخش اول
۱۰ دقیقه
فصل دهم - بخش دوم
۱۲ دقیقه
فصل دهم - بخش سوم
۵ دقیقه
فصل دهم - بخش چهارم
۹ دقیقه
فصل دهم - بخش پنجم
۷ دقیقه
فصل دهم - بخش ششم
۶ دقیقه
فصل دهم - بخش هفتم
۹ دقیقه
تمرین‌های فصل دهم
۹ دقیقه
سخن پایانى

راهنمای دانلود کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون

برای دانلود کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  جوجه اردک زشت درون
سارا ی
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
این کتاب همون کتاب نیمه تاریک وجود هست فقط تیترش متفاوته 🌷
بهارک شاه پسند
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
سلام. این کتاب رو باید بارها گوش دهید تا ملکه ذهنتان شود و همیشه بیاد داشته باشید ما ترکیبی از نقاط قوت و ضعف هستیم. پذیرش خود با تمام ضعف‌ها و عدم انکار قسمت تاریک وجود به ما کمک خواهد کرد که رشد کنیم و کاملتر شویم و در نتیجه احساس رضایت بیشتری از آنچه هستیم خواهیم داشت.
hamidreza haydary
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
هم کتاب هم صدا هم اپلکیشن عالین👍👍
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۹)