معرفی و دانلود کتاب صوتی جوینده 2: جانور

عکس جلد کتاب صوتی جوینده 2: جانور
قیمت:
۳۹۹۰۰ تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جوینده 2: جانور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جوینده 2: جانور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جوینده 2: جانور

به گمان شما در آخرین لحظات حیات کره‌ی زمین بر انسان‌ها چه می‌گذرد؟ امین فرد در کتاب صوتی جوینده 2: جانور به سراغ چنین فضایی رفته است و روایتی هولناک را از آن برای علاقه‌مندان به ادبیات آخرالزمانی به تصویر می‌کشد.

درباره‌ی کتاب صوتی جوینده 2: جانور

سال‌هاست که نویسندگان پست مدرن از طریق بازنمایی‌های دراماتیک در آثار ادبی اعم از داستان و رمان پیش‌بینی کرده‌اند که پایان جهان چگونه خواهد بود. امین فرد در کتاب صوتی جوینده 2: جانور نیز در زمره‌ی این نویسندگان قرار دارد. او با کنکاش در پیچیدگی‌هایی که زیربنای وجود انسان روی زمین است، از داستان‌ها و رمان‌های خود به‌عنوان وسیله‌ای برای به تصویر کشیدن دنیایی پساآخرالزمانی استفاده می‌کند که در آن تمام آنچه که در گذشته وجود داشته در آستانه‌ی زودرسِ نابودی و زوال و انهدام قرار می‌گیرد.

در کتاب صوتی جوینده 2: جانور با چنین فضای ترس‌آوری روبه‌رو هستیم: سال‌هاست از نابود شدن زمین به‌دست ساکنانش می‌گذرد. دانشمندان موفق شده‌اند با اعمال تغییراتی اساسی در ژنتیک انسان موجوداتی جهش‌یافته و مصنوعی خلق کنند. جانورانی که هیچ درکی از احساسات انسانی ندارند. شادی، اندوه، خشم، نفرت و ترس برای این موجودات مصنوع بشر هیچ معنایی ندارد و این افتراق بزرگ با انسان‌ها، اتفاقات تکان‌دهنده‌ای را در داستان کتاب صوتی جوینده 2: جانور رقم می‌زند.

در این بحبوحه‌ی بلا و زوال، «تیهو» نخستین کسی است که از این جنگ عظیم میان انسان‌ها و جانوران خون‌خوار و خون‌ریز آگاه می‌شود. او می‌خواهد دیگران و به‌خصوص خانواده‌اش و همچنین «کلانتر» را از این فاجعه‌ی قریب‌الوقوع مطلع سازد اما موانعی رویاروی او قرار دارند. آیا تیهو دست آخر موفق می‌شود خود، خانواده‌اش و مردمان جهان را نجات دهد؟

کتاب صوتی جوینده 2: جانور به همت انتشارات خدمات فرهنگی کرمان تهیه و منتشر شده است و آن را با صدای پرستو سرانجام، حسین گودرزوند چگینی، امیر بواشه، بهرام عباسی فرد و طاهره زوار می‌شنوید.

درباره‌ی مجموعه کتاب جوینده

مجموعه کتاب جوینده، اثری از امین فرد است که در آن به وقایع تخیلی و رخدادهای پسارستاخیزی پرداخته. نابودی جهان به دست بشر و تلاش قهرمانانی که برای بقای انسان‌ها می‌کوشند، محور اصلی آن را تشکیل می‌دهد. جلد نخست این مجموعه، پیش از این با عنوان «جوینده» به چاپ رسیده بود و هم‌اکنون جلد دوم آن به نام جوینده 2: جانور روانه‌ی بازار کتاب شده است.

کتاب صوتی جوینده 2: جانور برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به ادبیات پساآخرالزمانی علاقه‌مند هستید، شنیدن این کتاب و همچنین جلد اول آن را از دست ندهید.

در بخشی از کتاب صوتی جوینده 2: جانور می‌شنویم

به خود می‌آیم. آنچه را که به یاد می‌آورم، برایم قابل درک نیست. نور خورشید روی کف غار کش آمده و تا نزدیکی دهانم رسیده است. آن دختر انسان کیست؟ چرا من باید اینچنین چیزی را ببینم؟ از یک‌چیز مطمئن بودم و آن هم دیدن بی‌سیم بود که باعث شد چنین خاطراتی را به یاد بیاورم. بی‌سیم را برمی‌دارم و آن‌ را زیر سنگی می‌گذارم تا دیده نشود. کلافه‌ام و نمی‌دانم که باید چکار کنم. مشغول راه رفتن می‌شوم و فکر می‌کنم. فکرم متمرکز نمی‌شود و قدم زدن هم به من کمک نمی‌کند. به جلوی ورودی غار می‌روم و به بیرون خیره می‌شوم. ماگتین‌ها در خواب هستند و در افق دور، برق گنبد شیشه‌ای را می‌بینم که در زیر نور آفتاب می‌درخشد. با خود می‌گویم: «چه بر سر من آمده؟»

چرا باید خاطرات یک دختر انسان را ببینم، در صورتی که من یک ماگتین هستم. چرا حس آشنایی با آن‌ها داشتم؟ به یاد مرد دیشب می‌افتم. زمانی که به سنگ‌ها نگاهی می‌اندازم، متوجه می‌شوم که از میان سنگ‌ها راهی وجود نداشت که مرد بتواند فرار کند. دور تا دور را ماگتین‌ها گرفته‌اند. او از دیشب هنوز در میان سنگ‌ها است. می‌خواهم به سمت سنگ‌ها بروم؛ اما در میان روشنایی روز، دیده خواهم شد. هر مسیری انتخاب می‌کنم، به بن‌بست می‌رسد. برمی‌گردم و به سمت بی‌سیم می‌روم. تا غروب خورشید زمان زیادی است. از زیر سنگ، بی‌سیم را بیرون می‌آورم و به انتهای غار می‌روم. گذر زمان برایم بیشتر از زمان عادی طول می‌کشد و حوصله کارهای هر روز را ندارم. در انتهای غار، رو به ورودی دراز می‌کشم و به بیرون می‌نگرم. چرا باید زندگی یک انسان را ببینم؟ بی‌سیم را به جلویم می‌آورم. تصویرها بار دیگر جلوی چشمانم شکل می‌گیرند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
1: جانور
۳۹ دقیقه
2: تیهو
۲ دقیقه
3: جانور
۱۶ دقیقه
4: تیهو
۱۸ دقیقه
5: جانور
۱۴ دقیقه
6: بی‌نام
۱۱ دقیقه
7: جانور
۳۳ دقیقه
8: تیهو
۱۵ دقیقه
9: جانور
۲۹ دقیقه
10: تیهو
۴ دقیقه
11: جانور
۱۴ دقیقه
12: هی
۲ دقیقه
13: جانور
۳۲ دقیقه
14: تیهو
۱ دقیقه
15: جانور
۱۱ دقیقه
16: بی‌نام
۱۰ دقیقه
17: جانور
۲۲ دقیقه
18: تیهو
۴ دقیقه
19: جانور
۱۶ دقیقه
20: هی
۲ دقیقه
21: جانور
۲۸ دقیقه
22: تیهو
۵ دقیقه
23: جانور
۱۶ دقیقه
24: بی‌نام
۲ دقیقه
25: جانور
۳۰ دقیقه
26: تیهو
۱۷ دقیقه
27: جانور
۱۹ دقیقه
28: هی
۶ دقیقه
29: جانور
۴۱ دقیقه
30: تیهو
۷ دقیقه
31: جانور
۱۴ دقیقه
32: بی‌نام
۳ دقیقه
33: جانور
۲۵ دقیقه
34: تیهو
۱ دقیقه
35: جانور
۳۰ دقیقه
36: هی
۲ دقیقه
37: جانور
۳۲ دقیقه
38: تیهو
۲ دقیقه
39: جانور
۱۸ دقیقه
40: بی‌نام
۱ دقیقه
41: جانور
۱۹ دقیقه
42: تیهو
۱۶ دقیقه
43: جانور
۳۳ دقیقه
44: تیهو
۲۵ دقیقه
45: بی‌نام
۱ دقیقه
46: جانور
۹ دقیقه
47: هی
۱ دقیقه
48: جانور
۲۹ دقیقه
49: تیهو
۲ دقیقه
50: جانور
۱۹ دقیقه
51: بی‌نام
۴۹ دقیقه
52: جانور
۱۶ دقیقه
53: هی
۹ دقیقه
54: جانور
۲۲ دقیقه
55: جانور - انسان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جوینده 2: جانور
نویسنده
گویندهپرستو سرانجام، حسین گودرزوند چگینی، امیر بواشه، بهرام عباسی فرد، طاهره زوار
ناشر چاپیانتشارات خدمات فرهنگی کرمان
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ ساعت و ۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
۳۹۹۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جوینده 2: جانور

M.A.D م.ع.د
۱۴۰۱/۱۱/۶
درود احتمالا من اولین نفری هستم که نسخه صوتی این کتاب رو خریدم روز اولی که اومد شروعش کردم و انقد جالب بود تو مدت سه روز تمومش کردم تا آخر کتاب یه موضوعی تو مخم بود و میگفتم چرا ربطی به کتاب اول نداره که پایانش کاملا منو‌غافلگیر کرد و آفرین میگم به نویسنده با قلم قوی که داره واقعا خوشحالم که چنین و نویسنده‌ای داریم تو‌کشورمون.
گویندگی خیلی خوب بود من چون با این گروه گوینده‌ها آشنایی کمی دارم چند کتاب ازشون شنیدم حس میکنم چقدر باتجربه تر شدن و عالی هست خانمی که شخصیت تیهو رو گویندگی میکنه واقعا معرکه هست و کارشو حسابی بلده.
تنها نقدی که دارم از میکس و مستر کننده هست که باید جمله‌هایی رو که گوینده به اشتباه تکرار میکنه حذف کنه. خب ما تو حالت عادی هم که کتاب میخونیم احتمال زیادی داره از اول بخونیم ولی تو کتاب صوتی باید حذف بشه چون یه لحظه از دنیای کتاب آدم‌پرت میشه بیرون.
خیلی ممنونم از نویسنده و گوینده‌ها و عوامل و اپ خوب کتابراه.
منتظر کتاب‌های بعدی این نویسنده به صورت صوتی هستم...
علیرضا رجبی
۱۴۰۱/۱۰/۲۸
عالی، مدتها منتظر ماندم تا نسخه صوتی این کتاب بیاید، نسخه متنی آن را خواندم و لذت بردم. آنقدر زیبا که نتوانستم جلو خودم را برای نخریدن نسخه صوتی آن بگیرم، جلد اول این کتاب را به صورت صوتی گوش دادم، جناب امین فرد خدا قوت، به شما تبریک و خسته نباشید میگویم. به تولید کنندگان کتاب صوتی این اثر زیبا نیز خسته نباشید میگویم. نسخه متنی را خواندم ولی باید بگویم هیجانی که کتاب صوتی آن داشت متنی نداشت، زیرا وقتی داری می‌خوانی آنقدر برای خودت هیجان ایجاد نمیکنی تا زمانی که نسخه صوتی را گوش میدهی، نحوه اجرای قطعه‌ها توسط گویندگان این لذت را بیشتر میکند. در آخر از شنیدن کتاب صوتی این اثر زیبا لذت ببرید.
امین فرد
۱۴۰۱/۱۱/۱
سلام خدمت همه عزیزان و دوست‌داران کتاب.
باید از همه‌ی عزیزانی که در تهیه نسخه صوتی کتاب بودند تشکر کنم که خیلی تلاش کردند تا کتاب در اولین فرصت ممکن بعد از انتشار نسخه متنی اماده بشه.
پیشاپیش از کم و کاستی‌ها کتاب پوزش می‌طلبم و امیدوارم که از گوش دادن با آن لذت ببرین.
منتظر نظرات و نقد‌های سازنده شما دوستان عزیز هستم.
زهرا رفیعی
۱۴۰۱/۱۱/۶
عالی عالی
واقعا عالیه
خیلی منتظر بودم تا نسخه صوتی کتاب منتشر بشه واقعا گویندگی و موسیقی متن و همه چیز سازگار با متن و عالی بود
تا آخرین قسمت‌ها واقعا نمیشه پیش بینی کرد چی میشه. همیشه قسمت‌های دوم یک داستان جالب نیست اما این کتاب قسمت دوم نیست و در واقع قسمت اول و آخره و این نهایت هوش نویسنده رو نشون میده.
از نوشته‌های این نویسنده خیلی خوشم میاد و منتظر نسخه صوتی دیگر کتابهاشون هستم
رها
۱۴۰۱/۱۱/۸
هردو جلد رو به صورت صوتی گوش دادم. همون حسی که تو جلد اول داشتم واسه جلد دوم دوباره تکرار شد.
داستان پرکشش، پر از مفاهیم انسانی، پر از هیجان که باعث میشه از ضعف‌های جزئی کتاب چشم پوشی کرد.
بسیار هوشمندانه در ابتدای فصل آخر توضیحاتی داده شد که ضعف‌های کتاب و سردرگمی‌های خواننده تاحدودی برطرف شد.
با تشکر فراوان از عزیزان گوینده.
Alireza
۱۴۰۱/۱۰/۲۹
بلاخره انتظار به سر رسید خیلی خوشحالم ک بلاخره جلد صوتی جوینده‌ی ۲ منتشر شد.
بهتر از اون این که پرستو خانوم نقش اول هستن
از همه نظر میشه گفت یکی از بهترین گوینده‌های کتابراه هستن بسیار زیبا و پر از هیجان گویندگی میکنن
خیلی ممنون از مجموعه‌ی کتابراه و اقای امین فرد گرامی.
araz
۱۴۰۱/۱۱/۳
نکات آموزنده زیادی داره و اگر تفکر کنیم باعث این همه جنگ خون و گرسنگی و فقر باز بر میگرده به خود ادمها. ممنونم از آقای امین فرد و منتظر جلد سوم هستم. یجای خوب اشاره کرده بود به جلد سوم سقوط مرگبار. بازم ممنون از گویندگان که اینقدر واقعی گویندگی کردن.
امیر محمد حیدری
۱۴۰۱/۱۰/۳۰
به شدت خوشحالم از اومدن نسخه صوتی چون نسخه متنی رو نخوندم و منتظر این بودم. 🤩
شک ندارم که این هم مثل جوینده ۱ عالیه و دم آقای امین فرد و پرستو سرانجام و تمامی کادر و گویندگان🤍
درخواست برای جوینده ۳💸☕
فاطمه جوان بخت
۱۴۰۱/۱۰/۳۰
خیلی منتظر نسخه صوتی کتاب بودم و همچنین منتظر فصل بعد کتاب آقای معین فرد وداستان کرادن
جوینده هم فصل یک عالی بود حتما این فصل هم عالی خواهد بود و ادم و تو فضای داستان میاره
ممنون از قلم وفکر بی نظیرتون🙏
سعید طوری
۱۴۰۱/۱۱/۲
سلامو عرض ادب خدمت برادران فرد مثل همیشه عالی ولی بخدا پیرمون کردید شما دو برادر نزدیک به ۵ ماه شد داداش معین که مارو فراموش کرده سقوط مرگبار بعدیش نیومده لااقل یه مدت زمان برای ما مشخص کنید انقدر انتظار نمونیم
Ayda Z.n
۱۴۰۱/۱۱/۱
خیلی وقت بود منتظر نسخه صوتی بودم انقدر که هر روز چک میکردم😍🥲 امیدوارم مثل جلد اولش عالی باشه🥲 از نویسنده هم ممنونم واسه این کتاب جذاب امیدوارم این راه رو ادامه بدید🌸🙏
مصطفی دشتابی
۱۴۰۱/۱۰/۲۹
واقعا از جناب امین فرد ممنونم خیلی منتظر نسخه صوتی کتاب جوینده 2 بودم
به امید خدا هر چی زودتر جلد سوم منتشر کنید که خیلی منتظر نباشیم 🌹💙
P16101369n
۱۴۰۱/۱۱/۶
واقعا عالی بود، اقای امین فرد عزیز خسته نباشی
داستان خیلی جذابیه در عین حال به نکات اموزنده تاثیر گذاری هم اشاره شده، فقط امیدوار که که فصل ۳ هم داشته باشه و داستان اینجوری تموم نشه
احمدباباخانی
۱۴۰۱/۱۱/۴
سلام و خسته نباشید خدمت دو برادر عزیز
آقای امین فرد هر چقدر تعریف کنم بازم کمه
چندتا داستان با هم ذهنه آدمو درگیر میکنه و نمیذاره که از کتاب پرت بشی
در کل خییییییلی عالی بود
Saye Roshan
۱۴۰۱/۱۱/۸
کتاب بی نظیر گوینده‌ها بی نظیر... خانم سرانجام به قدری کارشون عالیه که باورنکردنیه! خیلی برای نسخه صوتی صبر کردم و واقعا ارزششو داشت ممنونم ازتون
مشاهده همه نظرات ۳۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جوینده 2: جانور

برای دریافت کتاب صوتی جوینده 2: جانور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.