معرفی و دانلود کتاب صوتی جک لندن به دنبال یک رویا

عکس جلد کتاب صوتی جک لندن به دنبال یک رویا
قیمت:
۴۸۰۰۰ تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جک لندن به دنبال یک رویا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جک لندن به دنبال یک رویا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جک لندن به دنبال یک رویا

روث فرانچر در کتاب صوتی جک لندن به دنبال یک رویا، زندگی پر فراز و نشیب‌ و پیشرفت کاری این نویسنده‌ی معروف آمریکایی را شرح می‌دهد. این کتاب پشتکار و تلاش‌های شبانه‌روزی جوانی را به تصویر می‌کشد که تبدیل به یکی از مشاهیر دنیای ادبیات می‌شود.

درباره‌ی کتاب صوتی جک لندن به دنبال یک رویا:

سرنوشت جک لندن (jack london) شباهت زیادی به داستان‌هایش دارد و او در زندگی حقیقی نیز ماجراهای بسیاری را پشت سر می‌گذارد تا به جایگاه امروزی خود برسد. روث فرانچر (Ruth Franchere) با شرح اتفاقاتی که برای این نویسنده رخ می‌دهد او را مانند مردی در جست و جوی راهی برای تحقق رویای نویسندگی به تصویر می‌کشد.

در نهایت جک لندن موفق می‌شود با نوشتن رمان جذاب و مشهور آوای وحش به خواسته‌اش برسد اما پیش از آن مسیر سخت و طاقت فرسایی را طی می‌کند که موضوع اصلی کتاب صوتی جک لندن به دنبال یک رویا (Jack London the Pursuit of a Dream) است.

این نویسنده در جوانی به صورت شبانه‌روزی به نوشتن مشغول بود اما آثارش طرفداری نداشت. در نهایت او ناامید و سرخورده نویسندگی را کنار گذاشت و به همراه عده‌ای برای یافتن طلا به کلون دایک رفت اما باز هم موفق نبود و پس از یک سال سرگردانی به دلیل بیماری ناچار شد به شهر خود بازگردد. جک، نویسندگی را دوباره آغاز کرد و این بار با الهام از تجربیات خود داستان‌های جذابی نوشت که برایش شهرت و ثروت به همراه آورد.

سپید دندان، گرگ دریا و آوای وحش از جمله مهم‌ترین آثار او هستند که دقیقاً با استفاده از تجربیات شخصی‌اش نوشته شدند. در خصوص شخصیت‌پردازی‌های آثار وی نیز می‌توان چنین برداشتی داشت؛ زیرا جک با الهام از افرادی که با آن‌ها در ارتباط بود قهرمانان آثارش را خلق می‌کرد. این نویسنده‌ی آمریکایی معمولاً انسان‌ها و طبیعت را تحلیل می‌کرد و آثارش به ویژگی‌های سبک ناتورالیست نزدیک بود و همچنان طرفداران بسیاری دارد.

با جک لندن بیشتر آشنا شویم:

او یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین نویسندگان آمریکایی است و همچنین نخستین نویسنده‌ی موفق از طبقه‌ی کارگر ایالات متحده محسوب می‌شود. شیوه‌ و سبک نگارش شیرین، جذاب و روان وی طی مدت 18 سال، منجر به خلق آثار مشهور فراوانی شده است.

از جک لندن تاکنون 51 کتاب و چندصد مقاله منتشر شده است. او با درآمد ماهانه 25 هزار دلار که از طریق نوشتن و فروش مطالبش کسب می‌کرد، گران‌ قیمت‌ترین و پرخواننده‌ترین نویسنده‌ی آمریکا در زمان خودش محسوب می‌شود که حتی در اواخر عمرش درآمدش تا دو برابر رئیس‌جمهور آمریکا افزایش یافت.

در بخشی از کتاب جک لندن به دنبال یک رویا می‌شنویم:

اینک رویای نویسندگی، جک لندن را در طول هفته گرم و شادمان نگه می‌داشت. ناله‌ی ماسوره‌ها و هوای سنگین و غبارآلود کارخانه و ساعات یکنواخت کمتر او را رنج می‌داد. زمانی که برای همیشه کارخانه را ترک گوید، نزدیک بود. بیست و پنج دلار جایزه ظرف یک روز تمام شد؛ ده دلار به مادرش داد، ده دلار برای خرید لباس مستعمل داد و با پنج دلار بقیه هم ساعتش را که اندکی پس از بازگشت از دریا گرو گذاشته بود از گرو در آورد.

جک اطمینان داشت که بیشتر از این‌ها به دست خواهد آورد، خیلی بیشتر و بیشتر. پولی که فرصت بیشتری برای نوشتن به او خواهد داد، پولی که برایش لباس و کتاب و بلیت تئاتر خواهد آورد.

روز یک‌شنبه در پارک بلر، جک در خود قدرت تازه‌ای حس کرد و با کمال تعجب دریافت که می‌تواند با لوئی شاتاک در جلب دختران رقابت کند. بازوان قطورش آستین لباس تازه‌اش را چین می‌داد و شانه‌های پهنش به بقیه‌های کتش فشار می‌آورد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۸ دقیقه
فصل اول
۲۹ دقیقه
فصل دوم
۲۲ دقیقه
فصل سوم
۲۸ دقیقه
فصل چهارم
۳۰ دقیقه
فصل پنجم
۲۹ دقیقه
فصل ششم
۲۶ دقیقه
فصل هفتم
۳۰ دقیقه
فصل هشتم
۲۸ دقیقه
فصل نهم
۱۹ دقیقه
فصل دهم
۲۶ دقیقه
فصل یازدهم
۱۷ دقیقه
فصل دوازدهم
۳۵ دقیقه
فصل سیزدهم
۲۷ دقیقه
فصل چهاردهم
۲۲ دقیقه
فصل پانزدهم
۳۲ دقیقه
فصل شانزدهم
۷ دقیقه
پایان رویا

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جک لندن به دنبال یک رویا
نویسنده
مترجمرکن الدین نهاوندی
گویندهاحمد گنجی
ناشر چاپیانتشارات امیرکبیر
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جک لندن به دنبال یک رویا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جک لندن به دنبال یک رویا

برای دریافت کتاب صوتی جک لندن به دنبال یک رویا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.