دانلود کتاب صوتی حرف بزن تا برنده شوی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حرف بزن تا برنده شوی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی حرف بزن تا برنده شوی

در کتاب صوتی حرف بزن تا برنده شوی اثر برایان تریسی، می‌آموزید که در هر شرایطی در سخنرانی موفق باشید و شهامت، اعتماد به نفس و کارایی‌تان را افزایش دهید.

توانایی شما در صحبت کردن با مخاطبان برای موفقیت‌تان ضروری است. خوب صحبت کردن هم ممکن است احترام و توجه دیگران را به دنبال داشته باشد، به ارزش شما در جمع می‌افزاید و توجه افرادی را که می‌توانند به شما کمک و دریچه‌هایی به روی‌تان باز کنند، جلب می‌کند. توانایی خوب صحبت کردن، به دیگران ثابت می‌کند که شما با استعدادتر و باهوش‌تر از کسانی هستید که نمی‌توانند به خوبی شما صحبت کنند. ارزشمندترین دارایی شما ذهن‌تان است. یکی از گران‌بهاترین مهارت‌های شما توانایی خوب فکر کردن و بیان واضح منظورتان است.

در کتاب حرف بزن تا برنده شوی (Speak To Win) در می‌یابید که مهارت سخنوری بیش از هر مهارت دیگری به کسب منافع بیشتر و پیشرفت شما کمک می‌کند. به علاوه، تنها راه نشان دادن تسلط به یک موضوع، ابراز واضح افکار و ایده‌ها به صورت شفاهی و کتبی است. وقتی شما خوب صحبت می‌کنید مردم می‌گویند: "او می‌داند درباره چه چیزی صحبت می‌کند."خوب صحبت کردن در جمع در تمام مراحل زندگی به شما کمک می‌کند؛ اما یادگیری خوب صحبت کردن با مخاطبان دلیل مهم‌تری دارد. روان‌شناسان می‌گویند سطح اعتماد به نفس، یا این که "چقدر خود را دوست بداریم"، کیفیت زندگی درونی و بیرونی را تا حد زیادی تعیین می‌کند.

هرچه بهتر و ترغیب کننده‌تر صحبت کنید، خودتان را بیشتر دوست خواهید داشت. هرچه خودتان را بیشتر دوست بدارید در روابط‌تان با دیگران، خوش‌بین‌تر و خوش رفتارتر و در تمام کارهایی که انجام می‌دهید سالم‌تر و خوشحال‌تر خواهید بود.

برایان تریسی (Brian Tracy) سخنرانی برجسته و نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب‌و‌کار برگزار کرده است. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

برایان تریسی تکنیک‌ها و اقدامات قدرتمندی را ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند هم‌چنان بر آنچه که بیشترین اهمیت را دارد متمرکز بمانید و حتی در شرایطی که اکثر مردم در آن از پای می‌افتند؛ همواره بدرخشید.

 ۵ ساعت و ۲۷ دقیقه، ۱۵۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۹ دقیقه
هنر سخن گفتن و بلاغت
۳۸ دقیقه
برنامه‌ریزی و آماده سازی، راه را هموار می‌گرداند
۲۴ دقیقه
اعتماد به نفس و سلطه ذهنی
۲۵ دقیقه
با هر مخاطبی با قدرت آغاز کنید
۲۰ دقیقه
اداره جلسات گروه کوچک
۲۵ دقیقه
برتری در بیان و مذاکره در گروه کوچک
۳۸ دقیقه
سکوی چیرگی و استادی: بر گروه‌های عظیم مخاطبان اثر بگذارید
۲۱ دقیقه
تسلط بر لحن کلام: فنون برخورداری ار آوایی قدرتمند
۲۳ دقیقه
نیرنگ‌های این حرفه: روش‌های استادان سخن
۳۷ دقیقه
فضایتان را کنترل کنید
۱۷ دقیقه
با یک انفجار کلامی به پایان برید: آنان را در اوج هیجان بگذارید
۴۰ دقیقه
سخنرانی برای ترغیب به خرید

راهنمای دانلود کتاب صوتی حرف بزن تا برنده شوی

برای دانلود کتاب صوتی حرف بزن تا برنده شوی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  حرف بزن تا برنده شوی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Ali Oghabi
۱۳۹۸/۱۲/۲۲
نحوه بیان و صدای گوینده اصلا خوب نیست
حسین سوری
۱۳۹۸/۶/۲۰
خیلی خوب بود، و آموزش سخرانی را خوب آموزش میدهد
Mohammad Najafi
۱۳۹۷/۷/۱۷
خوب بود. ارزش گوش کردن داره. نویسنده هم که نامبر وان
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۵)