دانلود کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش

کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش نوشته‌ی اکبر احمدی، داستانی زیبا و آموزنده برگرفته از داستان‌های قرآن کریم است که به صورت ساده‌ و دل‌نشین روایت می‌شود.

قرآن زیباترین و دلنشین‌ترین کلام هستی داستان‌های زیبایی دارد که پر از درس‌های جالب و آموزنده است. در این داستان می‌شنوید که چطور حضرت سلیمان (ع) با گروهی از مورچه‌ها روبرو می‌شود و با یکی از آن‌ها صحبت می‌کند و می‌شنوید که چطور یک مورچه ضعیف و ناتوان به سوالات پیامبر خدا به زیبایی جواب می‌دهد و او را به تعجب وا می‌دارد.

در بخشی از کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش می‌شنویم:

رئیس مورچه‌ها که زرنگ و با‌هوش بود با خودش فکری کرد و بعد نگاهی به بقیه مورچه‌ها انداخت و با صدای بلندی فریاد کشید:

"آهای مورچه‌ها! زود باشید به داخل خانه‌هایتان فرار کنید تا یک وقت سلیمان و سپاهیانش ندانسته شما را زیر پا له نکنند."

مورچه‌ها هم که از کار کردن خسته شده بودند، هیچ چون و چرایی نکردند، کار خودشان را رها کردند و از روی ترس با عجله به سمت خانه‌هایشان فرار کردند. رئیس مورچه‌ها هم برای اینکه بتواند اطراف را بهتر ببیند از ساقه بوته پشت سرش بالا رفت و روی یکی از برگ‌هایش ایستاد تا وقتی سپاهیان رفتند مورچه‌ها را دوباره صدا بزند و سر کارشان برگرداند.

بله بچه‌ها، آن‌ها سپاهیان حضرت سلیمان (ع) بودند که در نزدیکی شهر مکه زندگی می‌کردند. سلیمان (ع) روی یک شتر بلند قد در داخل کجاوه نشسته بود و با شکوه و عظمت پیشاپیش سپاه حرکت می‌کرد. او هم پیامبر بود و هم پادشاهی نیرومند و ثروتمند و خداوند بزرگ به او قدرت داده بود تا بتواند با حیوانات حرف بزند. سپاهیان سلیمان (ع) شامل انسان‌ها، جن‌ها، و پرندگان بودند و علاوه بر این باد هم گوش به فرمان او بود و اگر می‌خواست با کسی صحبت کند، که از او دور بود، باد صدا‌ها را برای او می‌برد و می‌آورد. سلیمان (ع) پرنده‌ای به نام شانه به سر یا هدهد هم داشت که پیام‌رسان بود و در اطراف پرواز می‌کرد و خبرهای خوب و بد را برای او می‌آورد.

 ۲۰ دقیقه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
حضرت سلیمان و مورچه باهوش

راهنمای دانلود کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش

برای دانلود کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش

نظرات کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش

ریحان موسی
۱۳۹۹/۸/۱۴
ممنون برای آشنایی بچه‌ها خوبه
مجتبی سعیدآبادی
۱۳۹۷/۵/۱۸
عالی بودممنونم
مشاهد همه نظرات (۲)