دانلود کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر دربردانده داستان‌هایی در زمینه‌ی روان‌شناسی است و یکی از مشهورترین کتاب‌های یک صده گذشته به شمار می‌آید. این کتاب حقایق سودمندی را تقویت می‌کنند تا دگرگونی‌های عظیم را در زندگی خود شاهد باشیم.

کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی (The instant millionaire: a tele of windom and wealth) رموز ذهن ناهشیار را به لطیف‌ترین شکل ممکن در قالب داستان بیان می‌کند و بیانگر این حقیقت است که توانگری و وفور مالی و یک زندگی سرشار از توفیق هدف‌هایی هستند که اگر اصول کامیابی را در یابیم و به کار ببندیم، همه‌ی ما می‌توانیم به آن‌ها برسیم.

داستان کتاب مربوط به جوانی‌ تیزهوش است که در یک شرکت تبلیغاتی کار می‌کند و به شدت از کارش بیزار و دل زده است و به دنبال راهی برای افزایش درآمد خود است. در همین حین به توصیه عموی بسیار پولدارش که از جوانی ثروت زیادی کسب کرده است به ملاقات یک پیرمرد میلیونر می‌رود که یک میلیونر و ثروتمند خودساخته است و پیرمرد میلیونر در خلال اتفاقاتی بسیار جالب و غیر منتظره نکاتی را به جوان گوشزد می‌کند که افراد موفق و ثروتمند با رعایت این نکات همواره در هر شرایطی می‌توانند به مسیر خود ادامه دهند و به اهداف خود دست یابند.

حتما تا به حال به فکر پولدار شدن و راه‌های رسیدن به آن افتاده‌اید. هدف شخصیت اصلی موجود در این کتاب نیز پولدار شدن و مشهور شدن است. کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی از پانزده حکایت تشکیل شده است. «حکایت به حبس افتادن جوان»، «حکایت ارزش تاثیر از خود»، «حکایت یادگیری نیکبختی و زندگی»، «حکایت آموزش ایمان»، «حکایت آموزش تمرکز بر هدف» برخی از حکایت‌های این کتاب هستند.

کسانی که زمان را از دست می‌دهند، به این امید که روزی شرایط خوبی در سر راه آن‌ها قرار بگیرد، هیچ وقت هیچ چیز را به دست نمی‌آورند. همین حالا بهترین زمان برای انجام کارهاست. این کتاب برای بارها شنیدن به طور دقیق و به کار بستن است. کتابی ارزشمند که از بسیاری جهات می‌تواند شما را دولتمند کند و بعضی از این جهات بسیار رضایت‌بخش‌تر و با ارزش‌تر از ثروت مادی است.

شاید از گذشته باورهای غلطی داشتیم و با توجه به فرهنگ جامعه این طور به ما القا شده که کسی که بیشتر کار می‌کند، لزوما از موفقیت و درآمد بیشتری برخوردار است، ولی باید گفت که همچنین قانون در جهان هستی وجود ندارد! 

نکته خیلی کوتاهی که در کتاب حکایت دولت و فرزانگی اشاره می‌شود و اگر کتاب را عمیق شنیده باشید به آن پی می‌برید، این است که مردم از درخواست کردن ترس دارند و اکثرا از درخواست کردن خودداری می‌کنند. یا اینکه درخواست خود را به قدر کافی پافشاری نمی‌کنند که در نهایت شاید فرد مقابل نظر مثبت دهد. 

نکته مهم این است که افراد موفق و ثروتمند از درخواست کردن ترسی ندارند و اگر لازم باشد که واقعا درخواستی داشته باشند آن را انجام می‌دهند و به خاطر اینکه مثلا احتمال رد شدن درخواستشان وجود دارد، از این کار منصرف نمی‌شوند. جالب است که این احتمالات هم در خیلی از جاها رخ نمی‌دهد و خیلی از این درخواست‌ها هم جواب مثبت می‌دهند.

مارک فیشر (Mark Fisher) هسته‌ی اصلی تعلل و انفعال را ترس از شکست می‌داند که علیرغم وجود اهداف متعالی بروز می‌کند و ایمان به انجام کارها را تنها عامل به سرانجام رسیدن آن‌ها می‌داند. او اشاره می‌کند که تصویری که انسان از خودش دارد چنان قدرتمند است که ناهشیارانه به تقدیر آدمی بدل می‌شود.

 ۳ ساعت و ۵ دقیقه، ۱۷۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
فصل اول: حکایت مشاوره‌ی مرد جوان با خویشاوندی دولتمند
۱۴ دقیقه
فصل دوم: حکایت دیدار جوان با باغبانی سالمند
۱۶ دقیقه
فصل سوم: حکایت آموزش جوان برای غنیمت شمردن فرصت و خطر
۴ دقیقه
فصل چهارم: حکایت به حبس افتادن جوان
۶ دقیقه
فصل پنجم: حکایت آموزش ایمان
۱۰ دقیقه
فصل ششم: حکایت آموزش تمرکز بر هدف
۱۵ دقیقه
فصل هفتم: حکایت ارزش تصویر از خود
۱۵ دقیقه
فصل هشتم: حکایت کشف نفوذ کلام
۴ دقیقه
فصل نهم: حکایت نخستین آشنایی با دل گل سرخ
۱۰ دقیقه
فصل دهم: حکایت تسلط بر ضمیر ناهشیار
۱۹ دقیقه
فصل یازدهم: حکایت بحث در باب ارقام و قواعد
۲۱ دقیقه
فصل دوازدهم: حکایت یادگیری نیک‌بختی و زندگی
۹ دقیقه
فصل سیزدهم: حکایت یادگیری بیان خواسته‌ها در زندگی
۲۵ دقیقه
فصل چهاردهم: حکایت کشف اسرار باغ گل سرخ
۷ دقیقه
فصل پانزدهم: حکایت لحظه‌ای که هر یک به راه خود می‌رود

راهنمای دانلود کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

برای دانلود کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  حکایت دولت و فرزانگی

نظرات کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

هادی رباطی
۱۳۹۹/۳/۹
این کتاب رو من چهار دفعه قبلا خوندم.. ولی هرچی بیشتر این کتاب رو خوندنش رو تکرار میکنی اتفاقهی خیلی خیلی مثبت وعجیبی در زنگیت رخ میده.. من شغلم طوری هست که باید اینطور کتابهای موفقیت و پرورش ذهن رو بخونم. ولی هم بخودم ثابت شده و هم خیلی از استادها و انسانهای موفق رو که ملاقات کردم ودر جلساتشون این اموزش دیدم. همگیشون کتاب رو مقدس‌ترین و بهترین و واجبترین کتاب برای موفقیت میدونند و قلبا قبول دارن این کتاب رو... حتی بعضی وقتها اگر مشکلی پیشبیاد برامون چشم بسته مثل فال کتاب رو باز میکنیم و دقیقا همون موضوعی میاد که مشکل داری... پیشنهاد میکنم این کتاب رو چندین و چند بار بخونید. من فقط بخاطراتفاق افتادن تکرار زیاد این کتاب صوتی رو دانلود کردم.. وگرنه خود کتابش رو دارم.. ولی این کتاب بینظیر‌ترین کتابه... امیدوارم همه ازین کتاب استفاده کامل رو ببرند...
اصلا دفعه‌ی اول و دوم براتون این کتاب واضح نیست ومتوجه نمیشید دقیقا که چه موضوعی و چه نتیجه‌ای براتون داره.. ولی از دفعه‌ی سوم به بعد دیگه اشکتون درمیاد... از فهمیدن اینکه ما انسانها چقدر راحت میتونیم به خواسته هامون برسیم.... موفق و پیروز باشید دوستان کتابخون من.. ✌✌✌✌✌✌
علیرضا رحمان زاده
۱۳۹۹/۸/۵
سلام
عرضِ ادب و احترام دارم خدمت تک تکِ اعضای محترم، بزرگوار و فرهیخته یِ خانواده یِ عزبز و قابلِ احترامِ کتابراه.
من، تجربه یِ شخصی و نظر خودم رو راجع به کتابِ *راز*
نوشتم!
اما راجع به این کتاب:
این کتاب، اولین کتابی بود که راجع به موفقیت و دستیابی به خواسته‌ها، به دستِ من رسید! اولین در
چاپ این ایران، توسط برادر کوچکم، به من هدیه داده شد.
همون شب، این کتاب رو خوندم. وقتی که خوندم متوجه شدم گمشده‌ای که سالها به دنبالش بودم، همین کتابه!!!
با خوندن این کتاب، تمامِ درهای براورده شدنِ خواسته هام به روی من باز شد!
اینقدر این کتاب رو خوندم تا تمام کتاب رو حفظ شدم!
الان هم مدت زیادیه که کتاب صوتیِ: *حکایت دولت و فرزانگی* رو دارم گوش میکنم.
هر بار که گوش میکنم، چیزِ تازه‌ای یاد میگیرم! هر بار!!!
مؤکدا" و مؤکدا" پیشنهاد میکنم که این کتاب رو تهیه کنید و گوش کنید (یا بخونید).
این کتاب (حکایتِ دولت و فرزانگی) و (کتابِ راز)، رو هر انسانی به نظر من باید و باید و باید! حتما حتما حتما بخونه!
چون نه تنها راجع به موفقیته!
***بلکه حقیقتی بزرگ و مهم، از خلقتِ رو فاش میکنه!!! ***
برای همتون ارزوی موفقیت میکنم.
سپاسگزارم.
مهدی نظری
۱۳۹۸/۶/۱۳
کتابی بشدت بزرگ و باارزش که آشنایی با اون برام خیلی اتفاقی بود و الان بهترین دوست هر روزم شده و هر کسی که برام خیلی عزیز باشه اونو براش میخرم. دوست من به این کتاب میگن قرآن موفقیت چون یه دایره المعارف کامل از مبانی علم موفقیت هست. امیدوارم که در درجه اول این مباحث رو عالی یار بگیری و بعد با تمام قدرت انجام بدی و هر روز موفق تر از دیروزت باشی
مشاهد همه نظرات (۹۷)