دانلود کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر دربردانده داستان‌هایی در زمینه‌ی روان‌شناسی است و یکی از مشهورترین کتاب‌های یک صده گذشته به شمار می‌آید. این کتاب حقایق سودمندی را تقویت می‌کنند تا دگرگونی‌های عظیم را در زندگی خود شاهد باشیم.

کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی (The instant millionaire: a tele of windom and wealth) رموز ذهن ناهشیار را به لطیف‌ترین شکل ممکن در قالب داستان بیان می‌کند و بیانگر این حقیقت است که توانگری و وفور مالی و یک زندگی سرشار از توفیق هدف‌هایی هستند که اگر اصول کامیابی را در یابیم و به کار ببندیم، همه‌ی ما می‌توانیم به آن‌ها برسیم.

داستان کتاب مربوط به جوانی‌ تیزهوش است که در یک شرکت تبلیغاتی کار می‌کند و به شدت از کارش بیزار و دل زده است و به دنبال راهی برای افزایش درآمد خود است. در همین حین به توصیه عموی بسیار پولدارش که از جوانی ثروت زیادی کسب کرده است به ملاقات یک پیرمرد میلیونر می‌رود که یک میلیونر و ثروتمند خودساخته است و پیرمرد میلیونر در خلال اتفاقاتی بسیار جالب و غیر منتظره نکاتی را به جوان گوشزد می‌کند که افراد موفق و ثروتمند با رعایت این نکات همواره در هر شرایطی می‌توانند به مسیر خود ادامه دهند و به اهداف خود دست یابند.

حتما تا به حال به فکر پولدار شدن و راه‌های رسیدن به آن افتاده‌اید. هدف شخصیت اصلی موجود در این کتاب نیز پولدار شدن و مشهور شدن است. کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی از پانزده حکایت تشکیل شده است. «حکایت به حبس افتادن جوان»، «حکایت ارزش تاثیر از خود»، «حکایت یادگیری نیکبختی و زندگی»، «حکایت آموزش ایمان»، «حکایت آموزش تمرکز بر هدف» برخی از حکایت‌های این کتاب هستند.

کسانی که زمان را از دست می‌دهند، به این امید که روزی شرایط خوبی در سر راه آن‌ها قرار بگیرد، هیچ وقت هیچ چیز را به دست نمی‌آورند. همین حالا بهترین زمان برای انجام کارهاست. این کتاب برای بارها شنیدن به طور دقیق و به کار بستن است. کتابی ارزشمند که از بسیاری جهات می‌تواند شما را دولتمند کند و بعضی از این جهات بسیار رضایت‌بخش‌تر و با ارزش‌تر از ثروت مادی است.

شاید از گذشته باورهای غلطی داشتیم و با توجه به فرهنگ جامعه این طور به ما القا شده که کسی که بیشتر کار می‌کند، لزوما از موفقیت و درآمد بیشتری برخوردار است، ولی باید گفت که همچنین قانون در جهان هستی وجود ندارد! 

نکته خیلی کوتاهی که در کتاب حکایت دولت و فرزانگی اشاره می‌شود و اگر کتاب را عمیق شنیده باشید به آن پی می‌برید، این است که مردم از درخواست کردن ترس دارند و اکثرا از درخواست کردن خودداری می‌کنند. یا اینکه درخواست خود را به قدر کافی پافشاری نمی‌کنند که در نهایت شاید فرد مقابل نظر مثبت دهد. 

نکته مهم این است که افراد موفق و ثروتمند از درخواست کردن ترسی ندارند و اگر لازم باشد که واقعا درخواستی داشته باشند آن را انجام می‌دهند و به خاطر اینکه مثلا احتمال رد شدن درخواستشان وجود دارد، از این کار منصرف نمی‌شوند. جالب است که این احتمالات هم در خیلی از جاها رخ نمی‌دهد و خیلی از این درخواست‌ها هم جواب مثبت می‌دهند.

مارک فیشر (Mark Fisher) هسته‌ی اصلی تعلل و انفعال را ترس از شکست می‌داند که علیرغم وجود اهداف متعالی بروز می‌کند و ایمان به انجام کارها را تنها عامل به سرانجام رسیدن آن‌ها می‌داند. او اشاره می‌کند که تصویری که انسان از خودش دارد چنان قدرتمند است که ناهشیارانه به تقدیر آدمی بدل می‌شود.

 ۳ ساعت و ۵ دقیقه، ۱۷۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
فصل اول: حکایت مشاوره‌ی مرد جوان با خویشاوندی دولتمند
۱۴ دقیقه
فصل دوم: حکایت دیدار جوان با باغبانی سالمند
۱۶ دقیقه
فصل سوم: حکایت آموزش جوان برای غنیمت شمردن فرصت و خطر
۴ دقیقه
فصل چهارم: حکایت به حبس افتادن جوان
۶ دقیقه
فصل پنجم: حکایت آموزش ایمان
۱۰ دقیقه
فصل ششم: حکایت آموزش تمرکز بر هدف
۱۵ دقیقه
فصل هفتم: حکایت ارزش تصویر از خود
۱۵ دقیقه
فصل هشتم: حکایت کشف نفوذ کلام
۴ دقیقه
فصل نهم: حکایت نخستین آشنایی با دل گل سرخ
۱۰ دقیقه
فصل دهم: حکایت تسلط بر ضمیر ناهشیار
۱۹ دقیقه
فصل یازدهم: حکایت بحث در باب ارقام و قواعد
۲۱ دقیقه
فصل دوازدهم: حکایت یادگیری نیک‌بختی و زندگی
۹ دقیقه
فصل سیزدهم: حکایت یادگیری بیان خواسته‌ها در زندگی
۲۵ دقیقه
فصل چهاردهم: حکایت کشف اسرار باغ گل سرخ
۷ دقیقه
فصل پانزدهم: حکایت لحظه‌ای که هر یک به راه خود می‌رود

راهنمای دانلود کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

برای دانلود کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  حکایت دولت و فرزانگی
fatemeh mohammadi
۱۳۹۷/۱۰/۲۲
کتاب خوبیه پیشنهاد میکنم بخونید.
برای مطالعه این کتاب کمتر از یک ساعت وقت بگذارید و یک عمر از داستان قوی و بکر آن استفاده نمایید. داستانی که یکی از سودمندترین حقایق را آشکار می‌سازد.
Mohammad Reza Tashvir
۱۳۹۹/۱/۲۷
من با باز شنوی فراوان این کتاب صوتی، یعنی تکرار توانستم در تاریخ ۲۷ فروردین ۹۹ هدف بس عالی و مهیج برای سال جاری انتخاب کنم که حتما قبل از آشنایی با این کتاب، برایم بسیار غیر ممکن بود و غیر قابل دسترس. اکنون سفرم را شروع می‌کنم. اطمینان دارم که موفق خواهم شد. شاد و سالم باشید
Mohammad amin Tavakoli
۱۳۹۷/۱۰/۲۳
واقعا فوق العادع بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸۰)