دانلود کتاب صوتی حکایت‌های فلسفی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حکایت‌های فلسفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی حکایت‌های فلسفی

میشل پیکمال در کتاب صوتی حکایت‌های فلسفی سعی کرده با ارائه ماجراهای جذاب و اخلاقی شما را با اندیشه‌ها و پرسش‌های اساسی فلسفه آشنا کند.

کتاب صوتی حکایت‌های فلسفی (Les philo fables) دربردارنده‌ی 60 داستان فلسفی و کوتاه از شرق و غرب دنیاست. سوالات موجود در قسمت «در محضر فیلسوف»، جهت بحث و گفتگوی فلسفی بچه‌های ده سال به بالا ارائه شده است. این کتاب در حال حاضر به بیش از 10 زبان زنده جهان از قبیل ایتالیایی، یونانی، اسپانیایی، پرتغالی، ژاپنی، کره‌ای و… ترجمه شده است.

داستان‌های فلسفی برای کودکان:

اشتباه بزرگی است که فلسفه را برای کودکان غیرقابل درک بدانید و از آن تصویری سخت، نافهم و هولناک برایشان بسازید. چه شخصی این چهره‌ی ناشایسته و زشت را به فلسفه نسبت داده است؟ هیچ‌چیز بهتر، بانشاط‌تر و حتی جذاب‌تر از فلسفه نیست. مهم‌ترین پند فلسفه شادمانی و حال و هوای خوب است. چهره‌ی غمگین و محزون در فلسفه هیچ جایی ندارد.

حکایت‌ها و افسانه‌های این کتاب صوتی به سراسر جهان تعلق دارند و می‌توانند نقطه آغاز خوبی برای بحث و گفتگو باشند تا امکان تامل به موضوعات عمیق‌تر، دورتر و بزرگتر را فراهم آورند. میشل پیکمال (Michel Piquemal) زمانی در مدرسه معلم بوده و به تدریس می‌پرداخته، او این حکایت‌های فلسفی را ارائه کرده تا کودکان و نوجوان با معنای حقیقی فلسفه آشنا شوند.

در قسمتی از کتاب صوتی حکایت‌های فلسفی می‌شنویم:

دو راهب در دشت نزدیک دیر نشسته بودند. در همان وقت خرگوش‌هایی آمدند و دور و بر یکی از راهب‌ها شروع به بازی کردند. راهبی که تنها و بدون خرگوش نشسته بود، حیرت‌زده گفت: «عجیب است! تو باید آدمی مقدس باشی... همه خرگوش‌ها دور و بر تو جمع شده‌اند. ببین همه‌شان از من فرار می‌کنند. واقعاً بگو ببینم، جریان چیست؟»
دوستش در جواب گفت: «هیچ جریانی در کار نیست. تمام ماجرا این است که من گوشت خرگوش نمی‌خورم!»

 ۲ ساعت و ۳۳ دقیقه، ۱۴۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۱ دقیقه
بخش اول
۳۲ دقیقه
بخش دوم
۳۰ دقیقه
بخش سوم
۳۱ دقیقه
بخش چهارم
۳۰ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی حکایت‌های فلسفی

برای دانلود کتاب صوتی حکایت‌های فلسفی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  حکایت‌های فلسفی
حامد حاجیان
۱۳۹۹/۱/۲۹
کتاب‌های میشل پیکمال ساده و روان است. شاید به این دلیل که خودش معلم است و زبان و نوع نگاه کودکان را می‌شناسد. او با کتاب‌هایش کودکان را با ملیت‌ها و قوم‌ها و دیدگاه‌های دیگر مردم جهان آشنا می‌کند. و چه‌ چیز مهم‌تر از این که ‌کودکان با تنوع افکار آشنا شوند.
علی صادقی
۱۳۹۸/۱۲/۲۲
بنظرم کتاب جالبی نبود
در زمینه فلسفه کودکان کتابهای بهتر از‌ای وجود دارد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)