دانلود کتاب صوتی خانه‌ای که تنها بود

  • از: سمیه سیدیان
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی خانه‌ای که تنها بود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خانه‌ای که تنها بود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خانه‌ای که تنها بود

کتاب صوتی خانه‌ای که تنها بود نوشته سمیه سیدیان، درباره‌ی خانه‌ای نقلی است که هیچ فردی در آن زندگی نمی‌کرد و هیچ صدایی از آن خانه بیرون نمی‌آمد. همه غمگین و ناراحت و بی‌صدا بودند که ناگهان اتفاقی عجیب رخ داد. این کتاب برای کودکان گروه سنی «ب» و «ج» مناسب است.

داستان‌ها مهارت‌های فردی و اجتماعی را به کودکان آموزش می‌دهند. قصه گفتن برای بچه‌ها باعث برقراری ارتباط عاطفی بین کودک و والدین شده و علاوه بر کمک به خواب او، جنبه‌های خلاقیت را از سنین پائین در او تقویت می‌کند. پژوهش‌های مربوط به اعصاب حاکی از آن هستند که کودکان با برقراری ارتباط کلامی بین والدین یا پرستار از طریق قصه‌گویی، مطالب بسیار زیادی می‌آموزند. شنیدن و خواندن کتاب‌های داستان حاوی پندهای اخلاقی، به هنگام خواب موجب ارتقای ارزش‌های اخلاقی در کودکان می‌شود.

 ۵ دقیقه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
خانه‌ای که تنها بود

راهنمای دانلود کتاب صوتی خانه‌ای که تنها بود

برای دانلود کتاب صوتی خانه‌ای که تنها بود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خانه‌ای که تنها بود
محمدطاها ساسولی
۱۳۹۸/۵/۲
عالی بودددددددددددددددد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)