دانلود کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها

کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها نوشتۀ اندرو لارسن، قصۀ پسر کوچکی را به تصویر می‌کشد که روزی بستۀ زیبا و هیجان‌انگیزی به دستش می‌رسد و او را شگفت‌زده می‌کند.

موضوع کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها چیست؟

یک روز چارلی به همراه پدرش در خیابان راه می‌رفتند که صدایی را از دور شنیدند. صدایی شبیه به سرود خواندن بچه‌ها برای خداحافظی با جمعی از پروانه‌ها. زمانی که چارلی و هم‌کلاسی‌هایش به مدرسه بازگشتند، برای هر کدام، یک بستۀ پستی رسید. روی هر بسته یک برچسب قرمز داشت که رویش نوشته شده بود: محتوای داخل بسته زنده است، بلافاصله باز شود!

هنگامی که بسته‌ها را باز کردند، ظرف‌های شیشه‌ای کوچک با محتوای لزج و مایع دیدند. درون این مایع‌های چسبناک، کرم‌های ابریشم بسیار کوچکی بودند.

کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان لطیف برای کودکان 3 تا 7 ساله بسیار دوست‌داشتنی و دلنشین خواهد بود. این اثر که سرشار از احساسات زیبا و عواطف است، به کودکان می‌آموزد که احساساتشان را ابراز و ارتباطشان را با طبیعت قوی‌تر کنند.

در بخشی از کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها می‌شنویم:

صبح روز بعد، وقتی که بچه‌ها به کلاس اومدن، دیدن که ظرف‌های کوچیکشون اونجا نیستن، ولی به جای اون‌ها یک محفظۀ شیشه‌ایِ بزرگ روی میز بود.

خانم کَثی: "وقتی که پروانه‌هامون از توی پیله‌هاشون در بیان نیاز به فضای بیشتری دارن. حالا بیاین کمی چوب و علف توی محفظه بذاریم تا فضا رو براشون دنج و گرم و نرم کنیم."

زمانی که پیله‌ها توی محفظه آویزون بودن برای بچه‌ها خیلی طولانی به نظر می‌رسید. اون‌ها به سختی می‌تونستن صبر کنن.

خانوم کَثی: "می‌دونم که به نظر می‌رسه اتفاق خاصی برای کرم‌ها نمی‌افته اما ما باید همچنان اون‌ها رو زیر نظر بگیریم. چون هر لحظه ممکنه یک اتفاق جالب بیفته."

بعد از گذشتِ چند هفته، بالاخره بچه‌ها متوجه یک اتفاق جالب شدن.

 ۱۱ دقیقه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
خداحافظ پروانه‌ها

راهنمای دانلود کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها

برای دانلود کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خداحافظ پروانه‌ها