دانلود کتاب صوتی خطر! جادوگران مشغول کارند!


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خطر! جادوگران مشغول کارند! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خطر! جادوگران مشغول کارند!

کتاب صوتی خطر! جادوگران مشغول کارند! اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، درمورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه مدرسه نابودکنندگان اژدها:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی خطر! جادوگران مشغول کارند!

در کتاب صوتی خطر! جادوگران مشغول کارند! (Danger wizard at work)، ویگلاف شخصیت اصلی داستان، همراه با دوستانش با وردی اشتباه به اژدها تبدیل می‌شود. جادوگری که ورد اشتباه را خوانده نمی‌تواند آن‌ها را به حالت اول برگرداند و آن‌ها مجبور می‌شوند مدتی اژدها بودن را تجربه کنند.

آن‌ها نمی‌توانند به دلیل این جادو و ظاهرشان به مدرسه‌ی قبلی خود برگردنند، به همین دلیل مجبور می‌شوند به مدرسه نُنُرترین اژدهاهای جهان بروند. مدرسه‌ای که در آن اژدهاهای تنبل و بی‌فایده وجود داشتند.

شنیدن کتاب صوتی خطر! جادوگران مشغول کارند! به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این داستان صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به بچه‌هایی که علاقمند هستند، داستانی ماجراجویانه و حیرت‌آور بشنوند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی خطر! جادوگران مشغول کارند! می‌شنویم:

ویگلاف به اژدها چشم دوخت، یکی نقره‌ای بود و اون یک آبی. خیلی بزرگ نبودند، ویگلاف نگاهی به دست‌های خودش انداخت. دست‌هاش سبز و پولک‌دار شده بودند و چنگال درآورده بودند. جیغ زد، «وای ما اژدها شدیم.»

زلنوک خرخر کرد: «باشه... باشه... عوضش بال دارید مگه نه؟ با بال‌هاتون می‌تونید هر کجا که دوست دارید برید اونم با سرعت؟ بهتون بال‌های اژدهایی دادم تا بتوانید تا کلبه‌ی هری گوشه‌نشین پرواز کنید. حدس می‌زنم وردم کمی قوی‌تر از اون چیزی است که فکر می‌کردم» و شانه‌هایش را بالا انداخت.

اریکا گفت: «ما رو به حالت اولمون برگردون.»

زلنوک گفت: «به یه جور ورد باطل کننده نیاز داریم.»

 ۱ ساعت و ۵۲ دقیقه، ۱۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
فصل اول
۱۰ دقیقه
فصل دوم
۱۲ دقیقه
فصل سوم
۱۱ دقیقه
فصل چهارم
۱۱ دقیقه
فصل پنجم
۱۴ دقیقه
فصل ششم
۹ دقیقه
فصل هفتم
۹ دقیقه
فصل هشتم
۱۱ دقیقه
فصل نهم
۱۵ دقیقه
فصل دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی خطر! جادوگران مشغول کارند!

برای دانلود کتاب صوتی خطر! جادوگران مشغول کارند! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خطر! جادوگران مشغول کارند!

نظرات کتاب صوتی خطر! جادوگران مشغول کارند!

ستایش حسنی
۱۳۹۹/۹/۱۴
عالی بود میگم کریسمس کی هست لطفا زود جواب بدید
هستی عباسزاده
۱۳۹۹/۶/۲۴
کتاب خوبی بود من خیلی دوست داشتم ❤
مشاهد همه نظرات (۲)