دانلود کتاب صوتی خواب‌های سفید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خواب‌های سفید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خواب‌های سفید

کتاب صوتی خواب‌های سفید نوشته‌ی شقایق دهقان نیری، از هشت داستان کوتاه هیجان‌انگیز تشکیل شده و با رویکردی جدید و متفاوت، مفهوم مرگ و تاثیر آن بر زندگی انسان‌ها را بررسی کرده است.

درباره کتاب صوتی خواب‌های سفید:

مرگ مقوله‌ای پیچیده‌ است و در طول تاریخ نیز نظرات بسیاری پیرامون آن گفته شده و هنرمندان و نویسندگان زیادی، سوژه اصلی آثار خود را براساس مرگ انسان‌ها و رو‌ح‌های سرگردانشان خلق کرده‌اند. شقایق دهقان نیری در کتاب صوتی خواب‌های سفید نیز شخصیت‌های اصلی هشت داستان کوتاهش را از میان ارواح برگزیده و آن‌ها را وارد جهان آدم‌های زنده کرده است.

مجموعه داستان خواب‌های سفید برخلاف تصور عموم مردم با دیدگاهی جدید مقوله مرگ و نیستی را بررسی کرده و با استفاده از قصه‌هایی جذاب و هیجان انگیز، شما را به خوبی سرگرم می‌کند.

شخصیت‌های اصلی کتاب خواب‌های سفید، ارواح مردگانی هستند که به زندگی انسان‌ها می‌آیند؛ این امر ممکن است در ابتدا داستان را ترسناک و وحشت‌برانگیز جلوه دهد اما به مرور با هدف اصلی نویسنده آشنا خواهید شد. درواقع سوژه اصلی این مجموعه داستان جذاب، زندگی انسان‌های رنجور و تنهایی‌ست که همگی در پی یافتن ارزش حقیقی زندگی هستند و می‌خواهند امید دوباره‌ای به آن پیدا کنند.

شقایق دهقان نیری نیز با مهارت بالای خود توانسته جهان ذهنی خود را به خوبی به تصویر بکشد و سرانجام‌های غافلگیر کننده‌ای را برایتان در نظر بگیرد.

کتاب صوتی خواب‌های سفید برای چه کسانی مناسب است؟

شنیدن داستان‌های کوتاه این کتاب به تمام علاقه‌مندان به ادبیات فارسی پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی خواب‌های سفید می‌شنویم:

صدای جیغ مادرم قطع نمی‌شود. دوست داشتم می‌توانستم بهش بگویم حالم خوب است و هیچ اندوهی ندارم جز دوری او. انگار بین من و دنیای او و دنیای همۀ آدم‌ها، یک دیوار نامرئی کشیده‌اند. دختری را می‌بینم که با بدن کج و ناموزون روی تخت سنگی دراز کشیده، دست‌ها و پاهایش مثل ترکه‌های خشک آلبالو انحراف دارد. سرش کج و دهانش نیمه‌باز است و چشم‌هایش به گوشه‌ای از سقف خیره مانده. من او هستم و او من. هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم بتوانم از جای خودم بلند شوم، چه برسد یک روز این‌طور پرواز کنم و بیایم بالای یک بلندی بنشینم و دنیا را به شکل تازه‌تری تماشا کنم. همیشه لب رود و توی باغ زل می‌زدم به درخت‌ها که توی نسیم تکان می‌خوردند. بابارجب بلندبلند شعر محلی می‌خواند و من هیچ‌چی ازش نمی‌فهمیدم. تندتند جوی را صاف‌وصوف می‌کرد. راه آب را باز می‌کرد سمت کرت‌های باغ. سیگارش را دود می‌کرد و به حرکت آب زیر درخت‌ها نگاه می‌کرد. قوز داشت کمرش. راه که می‌رفت دست‌هایش تکان می‌خورد و قوزک آرنجش از توی پیراهن نخودی نازکش بیرون می‌زد.

 ۲ ساعت و ۳۹ دقیقه، ۱۵۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۱۸ دقیقه
ایستگاه اصلی
۱۷ دقیقه
بچه گربه یخ‌زده
۲۳ دقیقه
پروانه‌های پنهان
۲۸ دقیقه
سایه‌ای میان ابرها
۲۱ دقیقه
خواب‌های سفید
۲۳ دقیقه
زیر سایه آدم برفی
۱۵ دقیقه
نشانه‌ها
۱۴ دقیقه
مرد فانوس به دست

راهنمای دانلود کتاب صوتی خواب‌های سفید

برای دانلود کتاب صوتی خواب‌های سفید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خواب‌های سفید

نظرات کتاب صوتی خواب‌های سفید

Saeed sayyahpour
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
بسیارعالی. موزیک وصوت گوینده بسیارهماهنگ وموزون ودرعین حال ترس ودلهره رادرشنونده تداعی میکنه. خیلی کتابه جالبیه. خوشم اومد
میلاد میرزاجانی
۱۴۰۰/۱/۶
سرگرم کنندست ولی کوتاه داستاناش و اما پر احساسه دوستش داشتم
مشاهد همه نظرات (۲)