معرفی و دانلود کتاب صوتی خونه کرم کوچولو

عکس جلد کتاب صوتی خونه کرم کوچولو
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خونه کرم کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خونه کرم کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خونه کرم کوچولو

کتاب صوتی خونه کرم کوچولو نوشته‌ی سهیلا سپهری ماجرای کرم کوچکی است که خانه‌اش را داخل یک سیب قرمز ساخته اما یک صدای ناشناس از او می‌خواهد آنجا را ترک کند... . این قصه‌ی سرگرم‌کننده و زیبا برای کودکان نوشته شده و شنیدن آن لحظاتی جالب برای کودکتان خلق می‌کند.

درباره‌ی کتاب صوتی خونه کرم کوچولو

تا حالا فکر کرده‌اید کرم‌ها کجا زندگی می‌کنند؟ اصلا یک کرم کوچولو چطور باید یک خانه برای خودش درست کند؟

سهیلا سپهری در کتاب صوتی خونه کرم کوچولو قصه‌ی یک کرم زیبا و کوچک را تعریف می‌کند که وارد باغ سیب شده. او که هیچ خانه‌ای ندارد تصمیم می‌گیرد خانه‌ی خودش را درون یکی از سیب‌های قرمز بسازد چون فکر می‌کند که آنجا شبیه رویاهاست! برگ‌های سبز و هوای لطیف، کرم کوچولو را حسابی سرحال آورده‌اند و او از ته دل خوشحال است که صاحب چنین خانه‌ی قشنگی شده. اما درست وقتی که بعد از ساخت خانه می‌خواهد استراحت کند صدای عجیبی از کرم کوچک می‌خواهد که بیرون بیاید... .

این داستان لطیف توسط نشر صوتی شیما تهیه شده است.

کتاب صوتی خونه کرم کوچولو مناسب چه کسانی است؟

گروه سنی 3 تا 5 سال مخاطبان اصلی این داستان سرگرم‌کننده هستند.

در بخشی از کتاب صوتی خونه کرم کوچولو می‌شنویم

کرم کوچولو در و پنجره‌های خونه‌اش رو بست و رفت به اتاق خوابش تا بخوابه. اما یه دفعه صدای در اومد. کرم کوچولو با تعجب نگاهی به در کرد و گفت: «یعنی کی می‌تونه باشه؟ من که هنوز آدرس خونه‌ام رو به هیچکدوم از دوستام ندادم!» دوباره صدای در اومد و کرم کوچولو رفت و در خونه رو باز کرد. این طرف رو نگاه کرد، اون طرف رو نگاه کرد، اما هیچکس رو پشت در ندید. کرم کوچولو فکر کرد حتما اشتباهی صدای در رو شنیده. خواست در رو ببنده و بره که یه صدایی گفت: «آهای کرم کوچولو! صبر کن در خونه‌ات رو نبند، من می‌خوام باهات حرف بزنم.» کرم کوچولو بازم این طرف و اون طرف رو نگاه کرد اما باز هم هیچی ندید... .

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۷ دقیقه
خونه کرم کوچولو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خونه کرم کوچولو
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خونه کرم کوچولو

طاها علیزاده
۱۴۰۱/۱۱/۵
خیلی خیلی عالیه بسیار عالی
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خونه کرم کوچولو

برای دریافت کتاب صوتی خونه کرم کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.