دانلود کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج

کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج نوشته‌ی پرویز قاضی سعید، داستانی جذاب و حیرت‌انگیز از کارآگاهی زبده به همراه دو دستیارش است که در پی پیدا کردن قاچاقچیان و خلافکاران خطرناک الماس و طلا هستند.

درباره کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج:

لاوسون کارآگاه خبره و باهوش آمریکایی است که همراه با دو دستیار خود به نام‌های سامسون و ریچارد فعالیت می‌کند. آن‌ها با ماموریت جدیدی روبه‌رو شده‌اند و در ژوهانسبورگ به سرمی‌برند و کم‌کم با قاچاقچیان و خلافکاران خطرناک الماس و طلا در اعماق جنگل‌های دوردست و هولناک در بین قبیله‌هایی وحشی آفریقا مواجه می‌شوند. آن‌ها برای غلبه بر قاچاقچیان دست به عملیاتی شگفت‌انگیز و حیرت‌آور می‌زنند.

با پرویز قاضی سعید بیشتر آشنا شویم:

پرویز قاضی‌سعید در سال 1318 چشم به جهان گشود و از نویسندگان مطرح و برجسته‌ی ایرانی پیش از انقلاب بود. او در جوانی پاورقی‌های روزنامه اطلاعات و داستان‌های پلیسی و عاشقانه مجله اطلاعات دختران و پسران را به نگارش در می‌آورد. قاضی سعید نویسندگی را از سن 17 سالگی شروع کرد و کتاب‌هایش در مدت زمان کمی پرفروش شدند و به چاپ‌های دورقمی و بالاتر رسیدند. از کتاب‌های برجسته‌ی او می‌توان به کتاب «یک شاخه گل سرخ برای غمم» اشاره کرد. لاوسون شخصیتی کارآگاهی است که در آثار قاضی سعید محبوبیت بسیاری پیدا کرد.

شنیدن کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

شنیدن این کتاب صوتی به افرادی که به داستان‌های پلیسی و کلاسیک جنایی علاقمند هستند به شدت توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج می‌شنویم:

لاوسون از پنجره هواپیما به پایین نگریست. اینک کرانه‌های سبز و انبوه ژوهانسبورگ که مرکز معاملات بزرگ طلا و الماس و در عین حال, مرکز قاچاقچیان خطرناک الماس و طلا است, از دور دیده می‌شد. با آرنج آرام به پهلوی ریچارد زد و گفت: نیم ساعت دیگر در فرودگاه ژوهانسبورگ خواهیم بود. ریچارد با خستگی لبخند زد و جواب داد: هیچ مسافرتی خسته کننده تر از مسافرت هواپیما, ان هم از روی اقیانوس نیست. صدای مهماندار هواپیما در سالن طنین انداخت: به کشور اتحادیه آفریقای جنوبی خوش آمدید. خواهش می‌کنم کمربندها رو ببندید ما تا چند لحظه‌ی دیگر در فرودگاه ژوهانسبورگ بر زمین خواهیم نشست.

 ۴ ساعت و ۲۱ دقیقه، ۲۴۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۵۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۱ دقیقه
بخش اول
۴۱ دقیقه
بخش دوم
۴۱ دقیقه
بخش سوم
۴۲ دقیقه
بخش چهارم
۴۱ دقیقه
بخش پنجم
۴۲ دقیقه
بخش ششم
۱۳ دقیقه
بخش هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج

برای دانلود کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خون در دخمه‌های گنج

نظرات کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج

عیاری بکتاش
۱۳۹۹/۷/۲۵
رمان ضعیفی هست اصلا هیچ هیجانی نداشت گویندها هم خیلی سعی کرده بودن مهیجش کنن ولی کافی نبود، البته عیب از گوینده نیست رمان کشش هیجانی نداره.
البته این نظر شخص من هست.
به شخصه شنیدنش پیشنهاد نمیکنم.
★☆☆☆☆۱از۵ستاره
ازکتابراه هم ممنونم بخاطر ایجاد این برنامه%
امیر رهام .
۱۴۰۰/۱/۲۵
پرویز یقاضی سعید داستان سرای دوستداشتنی برای نوجوانان در دهه۴۰-۵۰ بود. داستانهای کارآگاه لاوسون و سامسون و ریچارد هموز هم جذابیت دارند. سپاس از مجموعه جهت گویا کردن این کتاب. سایر کتابهای قاضی سعید را نیز گویا کنید.
مهرداد کیا
۱۳۹۹/۵/۱۷
بسیار عالی و خوش ساخت است. بویژه گوینده بسیار قوی و با احساس اجرا می‌کند. همچنین موسیقی متن و افکت‌های صوتی مناسبی بکار رفته است. در مجموع کار بسیار حرفه‌ای و زیباییست. خدا قوت و تشکر
مشاهد همه نظرات (۱۸)