دانلود کتاب صوتی خوک کوچولو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خوک کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خوک کوچولو

کتاب صوتی خوک کوچولو نوشته‌ی اوا مونتنگون از مجموعه‌ی مبارک، به ماجرای خوکی می‌پردازد که خیلی غذا خوردن را دوست دارد و به خاطر صحبت‌های دوستش خانم مرغه علاقه‌ی زیادی به قارچ پیدا می‌کند اما می‌داند که تنهایی به جست‌وجوی قارچ رفتن بسیار خطرناک است.

موضوع کتاب صوتی خوک کوچولو (The story of a little pig) چیست؟

خوک کوچولو خیلی شکموست و همیشه پیش خانم مرغه می‌رود چون او همیشه از غذاهای خوشمزه صحبت می‌کند. یک روز خانم مرغه به او غذای جدیدی معرفی می‌کند که با قارچ تهیه می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود که او علاقه‌ی زیادی به قارچ پیدا می‌کند، اما قارچ‌ها در جنگل هستند و او به تنهایی نمی‌تواند به آنجا برود چون خطرناک است. خوک کوچولو با فکر این خوراکی خوشمزه به خواب می‌رود و به همین خاطر در رویایش می‌بیند که برای پیدا کردن قارچ راهی سفر پرمخاطره‌ای می‌شود و... .

کتاب صوتی خوک کوچولو مناسب چه کسانی است؟

اوا مونتنگون (Eva Montengon) داستانی دوست‌داشتنی برای کودکان دبستانی نوشته است و آن‌ها را با مفاهیم مهمی مانند بخشش، دوستی، احترام به حقوق دیگران، کنار گذاشتن ترس‌ها و... آشنا می‌سازد.

مجموعه کتاب‌های مبارک:

داستان‌های این مجموعه ساده و آموزنده‌ هستند و به موضوعات اخلاقی، علمی، تخیلی و... می‌پردازند. این قصه‌‌ها خلاقیت کودکان را تقویت می‌کنند و بر افزایش قدرت تخیل و تصویرسازی آن‌ها تأثیر مثبتی دارند.

در بخشی از کتاب صوتی خوک کوچولو می‌شنویم:

- تا حالا ته‌چین سبزیجات و قارچ خوردی؟ خیلی خیلی خوشمزه است!

عموی خوک کوچولو حرف خانم مرغه رو تأیید می‌کنه و می‌گه: «آره قارچ خوراکی خیلی خوشمزه است اما برای خوک کوچولویی مثل تو تنهایی به جنگل رفتن و دنبال قارچ گشتن خیلی خیلی خطرناکه.»

 ۱۲ دقیقه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
خوک کوچولو

راهنمای دانلود کتاب صوتی خوک کوچولو

برای دانلود کتاب صوتی خوک کوچولو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خوک کوچولو

نظرات کتاب صوتی خوک کوچولو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.