دانلود کتاب صوتی دادزورث در نیویورک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دادزورث در نیویورک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دادزورث در نیویورک

کتاب صوتی دادزورث در نیویورک نوشته‌ی تیم اگان، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی موشی به اسم دادزورث است که دلش می‌خواهد کل جهان خصوصا شهر نیویورک را ببیند.

موضوع کتاب صوتی دادزورث در نیویورک (Dodsworth in New York) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی موشی به نام دادزورث است که عاشق مسافرت و ماجراجویی است. او دلش می‌خواهد به کل جهان خصوصا شهر نیویورک سفر کند، در یکی از روزها تصمیم می‌گیرد به نیویورک برود. در این سفر اردکی پر سروصدا و بازیگوش تمام برنامه‌ریزی‌های او را به هم می‌ریزد و اتفاقات عجیب و هیجان‌انگیزی برای او می‌افتد.

اگر دوست دارید بدانید که عاقبت دادزورث چه می‌شود، این کتاب صوتی را بشنوید.

کتاب صوتی دادزورث در نیویورک مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 9 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های آموزنده هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی دادزورث در نیویورک می‌شنویم:

قایق داشت به سمت مجسمه آزادی می‌رفت؛ دادزورث سریع سوار قایق بعدی شد و بعد از رسیدن به مجسمه آزادی، ازش بیرون پرید. هیچ اثری از اردک نبود، ولی از اونجا می‌شد یک نمای خیلی زیبا از شهر رو دید.

اون شب، دادزورث دنبال یک هتل، نزدیک پارک مرکزی شهر گشت و سعی کرد به هاجز تلفن بزنه. اما اون گوشی رو برنمی‌داشت. یک لحظه، دادزورث حس کرد که یک اردک توی پارک دیده؛ اما فضای پارک تاریک‌تر از اونی بود که بتونه با اطمینان بگه اردک رو دیده یا نه.

صبح روز بعد، به سمت پارک رفت تا صبحانه بخوره و اونجا یک پنکیک سفارش داد؛ اما اون‌ها اصلا به خوشمزگی پنکیک‌های هاجز نبودن؛ حتی مزه‌شون به اون‌ها نزدیک هم نبود. حین خوردن صبحانه‌اش، به پارک نگاه می‌کرد که در حال شلوغ شدن بود. یک گروه موسیقی شروع به نواختن کرده بودن، مردم توی گروه‌های چند نفره توی پارک قدم میزدن و یک شعبده باز هم در حال اجرای تردستی بود. شعبده باز رو به مردم گفت حالا وقتشه یک خرگوش از توی کلاهش در بیاره. بعد دستش رو توی کلاهش برد، اما به جای خرگوش، از کلاهش یک اردک بیرون اومد.

 ۱۲ دقیقه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
دادزورث در نیویورک

راهنمای دانلود کتاب صوتی دادزورث در نیویورک

برای دانلود کتاب صوتی دادزورث در نیویورک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دادزورث در نیویورک

نظرات کتاب صوتی دادزورث در نیویورک

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.