دانلود کتاب صوتی دختر روی میل پرده


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دختر روی میل پرده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دختر روی میل پرده

کتاب صوتی دختر روی میل پرده نوشته‌ی بهناز بدرزاده درباره‌ی پیرمردی است که دچار زوال عقل شده است و تصور می‌کند همسرش او را به زور در اتاقی حبس می‌کند. او در توهمات خود با زن جوانی همنشینی و دوستی می‌کند و به خیالات او دامن می‌زند.

درباره‌ی کتاب صوتی دختر روی میل پرده:

پیرمرد در اتاقی زندانی است و باور دارد همسرش او را حبس کرده و هر روز به او قرص می‌دهد تا عقلش را از دست بدهد. پیرمرد زمانی که در اتاق تنهاست با دختر جوانی که به ظاهر خود بسیار اهمیت می‌دهد و چشمانی سبز دارد، صحبت می‌کند. داستان صوتی دختر روی میل پرده به خوبی از عهده‌ی به تصویر کشیدن توهمات یک ذهن بیمار برمی‌آید و به شما کمک می‌کند تا از زوایه‌ی دیگری به این موضوع نگاه کنید.

کتاب صوتی دختر روی میل پرده مناسب چه کسانی است؟

بهناز بدرزاده قلم قدرتمندی دارد و با توصیفات دقیق و جذابی که ارائه می‌دهد شما را شگفت‌زده می‌سازد؛ بنابراین، اگر به دنبال تجربه‌ای متفاوت در میان داستان‌های ایرانی هستید کتاب صوتی دختر روی میل پرده را از دست ندهید.

در بخشی از کتاب صوتی دختر روی میل پرده می‌شنویم:

دختر با موهای بلند خرمایی که حلقه‌های درشتش مرتب روی هم افتاده بودند، روی میله‌ی پرده نشسته بود و داشت ناخن‌هایش را سوهان می‌کشید. گفتم: «بیا پایین الان میل پرده می‌شکنه، بعد زنم پرتمون می‌کنه توی کوچه.»

چشم‌های درشت سبزش را خمار کرد و لب ورچید و گفت: «یعنی می‌خوای بگی وزنم زیاده؟! بدبخت زن ذلیل.»

نگاهی به لباس سرهمی زیتونی‌اش که توپ توپ‌های سفید داشت و فقط با یک بند پهن پشت گردنش بسته شده بود و هم‌رنگ چشم‌هایش بود انداختم و گفتم: «زن ذلیل نیستم، اما بدقولم نیستم. وقتی ازدواج کردیم عاشق هم بودیم حالا که دوتا پسر هم داریم اما نمی‌دونم یهو چه مرگش شده و منو زندونی کرده و به زور بهم قرص می‌ده.»

 ۳۶ دقیقه، ۳۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۳۷ دقیقه
داستان دختر روی میل پرده

راهنمای دانلود کتاب صوتی دختر روی میل پرده

برای دانلود کتاب صوتی دختر روی میل پرده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دختر روی میل پرده

نظرات کتاب صوتی دختر روی میل پرده

مهدی رحمتی
۱۴۰۰/۲/۱۵
داستان بدی نبود اتفاقا داستان را به نحو جالبی روایت کرده بود.... دوستان زن مو مشکی همسر مرده که فوت کرده زن مو بلند پرستار اسایشگاه و زن مو خرمایی یک سوپر استار است که مرد در ذهنش با او سخن میگوید در حقیقت این داستان میخواد رنج و عذاب سالخوردگان را بیان کند سالخوردگانی که به اسایشگاه سپرده میشوند و اهسته اهسته به فراموشی ولی کن در بعضی جاهای داستان تناقض‌هایی هم وجود داشت مثلا پیر مردی که دندان ندارد دست پرستار را به نحوی گاز میگیرد که خون می‌افتد
سحر کنجی
۱۴۰۰/۲/۱۷
داستان عالی بود. سه ستاره برای اجراهای ضعیف کم کردم. لطفا کارهایی که حرفه‌ای کار نشدند رو اینجا قرار ندید. نویسنده زحمت کشیده.
راجع به داستان هم به نظر من داستان از زبانِ پیرمردی هست که از بیماری آلزایمر میبره. اصلا هم گیج کننده و مبهم نبود اگه متوجه این نکته میبودند دوستان. اتفاقا خیلی هم غم انگیز بود. شاید اجرای ضعیفِ کار تعدادی از دوستان رو گیج کرده و داستان به نظرشون مبهم آمده.
Avi Nar
۱۴۰۰/۲/۱۵
داستان جذابیت و نگاه جالبی دارد، یک داستان سیال ذهن است، همچیز از ذهن پیرمرد می‌گذرد به نظر می‌آید نویسنده توانسته به بلوغی از داستان نویسی برسد که در نویسندگان ایرانی کم می‌بینیم، حتما و با کمال میل منتظر داستان‌های دیگری از این نویسنده هستم.
مشاهد همه نظرات (۹)