دانلود کتاب صوتی درخت کوچک آلیس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درخت کوچک آلیس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی درخت کوچک آلیس

کتاب صوتی درخت کوچک آلیس نوشتۀ باب گراهام، دربارۀ دختربچه‌ای است که نهالی هم سن‌وسال خود دارد و از او با وسواس زیادی مراقبت می‌کند.

موضوع کتاب صوتی درخت کوچک آلیس (Alice's little tree) چیست؟

هم‌زمان با به دنیا آمدن آلیس در طبقۀ پانزدهم یک ساختمان، پدر و مادرش یک نهال زیبا کاشتند تا در کنار فرزندشان شاهد رشدش باشند.

این نهال کوچک روز به روز همراه با آلیس قد می‌کشید و بلندتر می‌شد، طوری که مادرش مجبور بود هر چند وقت یک بار کمی از آن نهال را اصلاح کند. روزی آن‌ها درختچه را پشت پنجره گذاشتند تا آفتاب با قدرت بیشتری به او بتابد.

پاییز که فرارسید برگ‌های نهال کم‌کم زرد و خشک شدند. آلیس هم بیشتر وقتش را به بازی با عروسک‌ها یا پدرش می‌گذراند. با آمدن بهار برگ‌های درختچه سبز شدند و آلیس هم شروع به چهار دست‌وپا رفتن کرد.

روزها گذشت و این دو در کنار یکدیگر بزرگ شدند و رشد کردند. روزی از روزها یک کبوتر ناخواسته به نهال پشت پنجره گیر کرد و درختچه به زمین افتاد و ریشه‌هایش از خاک بیرون زدند. آلیس بسیار ناراحت و نگران شد و...

باب گراهام (Bob Graham) با داستان دلنشین خود تلاش کرده مهرورزی و محبت کردن به گیاهان و به طور کلی موجودات زنده را به کودکان بیاموزد و آن‌ها را به این کار ترغیب و تشویق کند.

کتاب صوتی درخت کوچک آلیس برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان جذاب و دوست‌داشتنی برای کودکان 3 تا 7 ساله بسیار آموزنده و اثرگذار خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی درخت کوچک آلیس می‌شنویم:

وقتی کریسمس فرارسید، آلیس به پدر و مادرش توی تزیین کردنِ درختِ کریسمس کمک کرد. اون‌ها روی درخت چراغ‌های رنگی با 6 رنگِ مختلف گذاشتن و در بالای اون هم یک ستارۀ درخشان وصل کردن. کادوی کریسمسِ دخترک هم یک بسته آدمک برای شهرِ کوچیکش بود. آلیس چندتا از آدمک‌ها رو زیرِ درخت گذاشت. مثلِ یک مرد با کت و شلوار، یک زن که عجله داشت، یک باغبون که در حالِ اصلاحِ درخت‌هاش بود، یک خرس در حالِ خوردن عسل و یک بز که در حالِ بازیگوشی بود.

بعد از اینکه دخترک همۀ آدمک‌ها رو سر جاهاشون گذاشت، پدرش بهش پیشنهاد داد که با دست، نایلونِ حبابدارِ بسته بندیِ کادو رو بترکونن. اون‌ها تمام شب مشغول انجام دادنِ این کار بودن و کلی بهشون خوش گذشت.

با گذشتِ زمان، همه چیز تغییر کرد. آلیس بزرگ شد؛ لباس، کفش، جوراب و کیفِ جدید خرید تا برای اولین بار به مدرسه بره. اون که حالا دوست‌های جدیدی پیدا کرده بود، دیگه خیلی کمتر با دوست‌های قدیمیِ توی خونه‌اش وقت می‌گذروند. خواهرِ کوچیکِ آلیس، کِیت (Kate) هم به دنیا اومد و حالا دیگه اون توی تختِ دورانِ بچگیِ آلیس می‌خوابید. درختچه هم که زیاد بزرگ نشده بود، همچنان روی طاقچۀ پنجره قرار داشت.

 ۱۰ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
درخت کوچک آلیس

راهنمای دانلود کتاب صوتی درخت کوچک آلیس

برای دانلود کتاب صوتی درخت کوچک آلیس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  درخت کوچک آلیس

نظرات کتاب صوتی درخت کوچک آلیس

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.