دانلود کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها

کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها به قلم اسپنسر جانسون دربردارنده‌ی راهکارها و شیوه‌های مفیدی است که به شما کمک می‌کند، زندگی شخصی و کاری‌تان را در جهتی مثبت تغییر دهید.

درباره‌ی کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها:

اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) به عنوان یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز بر این باور است که هر یک از ما شرایط مختلفی را در زندگی‌ تجربه نموده‌ایم؛ شرایطی که در برخی مواقع خوب و ایده‌آل و در دیگر مواقع تلخ و ناراحت کننده بودند. همه افراد می‌خواهند که شرایط بهتر و شادتری داشته باشند و تا جایی که امکان دارد از شرایط بد و نامطلوب بپرهیزند.

کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها (Peaks and Valleys) درباره‌ی همین لحظات و تجربه‌های خوب و بد است. تجربه‌های بدی که به دره شباهت دارند و تجربه‌های شیرینی که مانند قله‌اند. این کتاب صوتی به شما یاد می‌دهد که چطور با این تجربه‌های خوب و بد، رو به رو شوید و سپس قله‌های بیشتر و دره‌های کمتری را پشت سر بگذارید.

بخش زیادی از اتفاقات و رویدادهای اطراف، بر زندگی‌مان تاثیر زیادی می‌گذارند که ممکن است به خواست و اراده‌ی ما نباشند. اما واکنشی که ما در مقابل آن اتفاق از خود بروز می‌دهیم به اراده‌ی خودمان بستگی دارد. پس باید بدانیم که رسیدن ما به موفقیت و یا شکست، به همان واکنشی بستگی دارد که در مواقع گوناگون از خود نشان می‌دهیم.

برای رسیدن به این مفهوم، جانسون در این کتاب صوتی، زندگی مردی را روایت می‌کند که با ناامیدی تمام در اعماق دره‌ای بزرگ، زندگی خود را می‌گذراند تا اینکه روزی پیرمردی را می‌بیند که در بلندای قله‌ای پرعظمت زندگی می‌کند. در نهایت مرد جوان با معاشرت با این پیرمرد پرتجربه می‌فهمد که چگونه با بهره‌گیری از راهکارهای کاربردی او در حوادث خوب و بد زندگی‌اش به آرامش و موفقیت دست یابد.

کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب صوتی بیشتر از زیستن به صورت درست سخن می‌گوید تا موفقیت در زندگی و شنیدن آن برای تمام افرادی که در زندگی با چالش‌های بسیاری روبه‌رو هستند، مفید و تاثیرگذار خواهد بود.

اسپنسر جانسون را بیشتر بشناسیم:

اسپنسر جانسون یکی از نویسندگان برجسته و پرطرفدار جهان است که اغلب از او به عنوان بهترین شخص، در ارائه‌ی راه‌حل‌های مفید و آسان برای موضوعات سخت و پیچیده یاد می‌شود. از یازده کتاب پرفروش بین‌المللی وی می‌توان به: «چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟» و «مدیر یک ‌دقیقه‌ای» اشاره کرد که به چندین زبان گوناگون جهان ترجمه شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها می‌شنویم:

قله‌ها و دره‌ها با یکدیگر مرتبط هستند. اشتباهات تو در لحظه‌های خوب کنونی، لحظه‌های بد فردا را می‌سازد و کارهای خردمندانه‌ی تو، در لحظه‌های بد کنونی، لحظه‌های خوش آینده را به همراه دارد.

برای مثال افرادی که از روش قلعه‌ها و دره‌ها در لحظه‌های ناخوشایند استفاده می‌کنند، هنگامی که به اصول او رجوع می‌کنند، عملکرد بهتری دارند و بر آنچه که مهم‌تر است متمرکز می‌شوند. مرد جوان در ادامه‌ی حرف پیرمرد گفت: که باعث ایجاد لحظه‌های خوش برای آن‌ها در آینده می‌شود. پیرمرد گفت: بله، اما بسیاری از مردم هم نمی‌توانند لحظه‌های خوش خودشان را مدیریت کنند.

 ۲ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۱۳۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
بخش اول
۱۳ دقیقه
بخش دوم
۷ دقیقه
بخش سوم
۱۵ دقیقه
بخش چهارم
۷ دقیقه
بخش پنجم
۳ دقیقه
بخش ششم
۱۷ دقیقه
بخش هفتم
۵ دقیقه
بخش هشتم
۲ دقیقه
بخش نهم
۳ دقیقه
بخش دهم
۴ دقیقه
بخش یازدهم
۶ دقیقه
بخش دوازدهم
۲ دقیقه
بخش سیزدهم
۷ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۰ دقیقه
بخش پانزدهم
۴ دقیقه
بخش شانزدهم
۴ دقیقه
بخش هفدهم
۳ دقیقه
بخش هجدهم
۵ دقیقه
بخش نوزدهم
۱۱ دقیقه
بخش بیستم

راهنمای دانلود کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها

برای دانلود کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دره‌ها و قله‌ها

نظرات کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها

Sevda Hanife
۱۴۰۰/۱/۲
این کتاب رو من به توصیه یکی از استاد‌های دانشگاه خوندم (جناب آقای دکتر محمود میدانی) واقعا کتابش عالی بود این کتاب تمام مطالبی که برای موفقیت لازمه رو در قالب داستان بیان کرده.
پیشنهاد می‌کنم همه بخونن چون در عین سادگی و شیوایی و کوتاهی نکات اموزنده‌ای به ادم یاد میده ❤️❤️❤️❤️❤️
کاربر G
۱۴۰۰/۱/۱۸
سلام.
کتاب فوق‌العاده‌ای برای جوانان هست. بالاخص با وجود جوّ ناامیدی حاکم بر کشور و بیشتر کشورهای جهان. راه‌حل‌های خوبی برای برون رفت از فضای ناامیدی و یافتن روزنه‌های امید، حرکت و نشاط بیان می‌کنه که کاربردی هستند و مانند کتاب‌های زرد و غیرعلمی فراوان در بازار نیست.
فریبا نریمانی
۱۴۰۰/۱/۱۷
وقتی خودتو در دره ببینی و فکر میکنی دیگه هیچ راهی نیست و از همه نا امید میشی این کتاب واقعا کمک میکنه که چطور زمان کمتری در دره باشی و زودتر بتوتی خودتو به قله که همون آرامش و لذت از زندگی هست برسونی، و البته ممنون از راویان داستان که این اثربخشی رو چندین برابر کردن
مشاهد همه نظرات (۸۲)