دانلود کتاب صوتی دورنمای بهشت برین: چگونه علم دین و مردم وجود زندگی پس از مرگ را ثابت می‌کنند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دورنمای بهشت برین: چگونه علم دین و مردم وجود زندگی پس از مرگ را ثابت می‌کنند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دورنمای بهشت برین: چگونه علم دین و مردم وجود زندگی پس از مرگ را ثابت می‌کنند

ایبن الکساندر در کتاب صوتی دورنمای بهشت برین: چگونه علم دین و مردم وجود زندگی پس از مرگ را ثابت می‌کنند به موضوع پدیده‌ی نوین، پیوند معنویت با علم می‌پردازد که سبب خواهد شد دیدگاه و تجربیاتمان برای همیشه دگرگون شود.

هزاران نفر تجربه نزدیک به مرگ داشته‌اند، اما دانشمندان اغلب بر این باورند که چنین امری غیرممکن است. دکتر الکساندر هم یکی از همان دانشمندان بود. دکتر الکساندر که خود جراح برجسته مغز و اعصاب است به بیماری نادری مبتلا شد و هفت روز متوالی در کما بود. سپس هنگامی که پزشکان معالج امکان متوقف کردن درمان او را بررسی می‌کردند، ناگهان چشمانش باز شد و از کما بیرون آمد. او بازگشته بود.

بهبودی دکتر الکساندر یک معجزه پزشکی است. اما معجزه واقعی سرگذشت او مربوط به جای دیگری است. در مدتی که جسم او در کما بود، دکتر الکساندر به ماورای این جهان سفر کرد و موجود فرشته‌گونه‌ای او را به عوالم ژرف موجودیت فرامادی هدایت کرد و او در آن‌جا به مشاهده و درک حضور الهی نائل شد و توانست با مبدا ارتباط برقرار کند. قبل از این تجربه، او نمی‌توانست دانش خود را درباره مغز و عصب‌شناسی با اعتقاد به بهشت، خدا و یا روح تطبیق دهد. اما امروز دکتر الکساندر معتقد است سلامت کامل هنگامی است که ما دریابیم خدا و روح واقعیت دارند و مرگ پایان موجودیت ما نیست، بلکه تنها یک انتقال است.

هنگامی که دکتر ایبن الکساندر (Eben Alexander) تجربه نزدیک به مرگ و سفر واقعی خود به آن سوی دنیای مادی را بازگو کرد، بسیاری از خوانندگان برایش نوشتند که شرح آن ماجرا برای آن‌ها طنین ژرفی داشته است. از طریق این نظرها، دکتر الکساندر دریافت که با شرح سرگذشت خود، به مردم کمک کرده تا آنچه را که پیشینیان از دوران باستان می‌دانسته‌اند، دوباره کشف کنند، اینکه زندگی و جهان هستی، فقط منحصر به این زندگی محدود خاکی نیست.

نویسنده در این کتاب دورنمای بهشت برین (The map of heaven)، بهشت را به‌عنوان یک جایگاه واقعی مطرح می‌کند و نشان می‌دهد چگونه انسان‌ها آن را فراموش کرده‌اند. او از خردمندان دوران گذشته، دانشمندان عصر حاضر و سرگذشت مردم عادی کمک گرفته تا نشان دهد که بهشت حقیقت دارد. کتاب حاضر در هفت فصل تدوین شده است. «موهبت دانش»، «موهبت معنی»، «موهبت بصیرت»، «موهبت توانایی»، «موهبت تعلق داشتن»، «موهبت مسرت» و «موهبت امید» عناوین فصل‌های کتاب هستند.

 ۶ ساعت و ۴۳ دقیقه، ۳۷۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
تقدیم به
۲ دقیقه
پشت جلد
۱ دقیقه
موسيقى
۱۱ دقیقه
مقدمه مترجم
۱ دقیقه
موسيقى
۵۹ دقیقه
مقدمه
۱ دقیقه
موسيقى
۲۹ دقیقه
موهبت دانش
۱ دقیقه
موسیقی
۶۲ دقیقه
موهبت معنى
۲ دقیقه
موسيقى
۴۲ دقیقه
موهبت بصيرت
۲ دقیقه
موسيقى
۱۷ دقیقه
موهبت توانايى
۱ دقیقه
موسيقى
۵۲ دقیقه
موهبت تعلق داشتن
۱ دقیقه
موسيقى
۴۰ دقیقه
موهبت مسرت
۱ دقیقه
موسيقى
۵۳ دقیقه
موهبت اميد
۱ دقیقه
موسيقى
۶ دقیقه
سپاسگزارى
۱ دقیقه
موسيقى
۱۹ دقیقه
پيوست
۱ دقیقه
موسيقى

راهنمای دانلود کتاب صوتی دورنمای بهشت برین: چگونه علم دین و مردم وجود زندگی پس از مرگ را ثابت می‌کنند

برای دانلود کتاب صوتی دورنمای بهشت برین: چگونه علم دین و مردم وجود زندگی پس از مرگ را ثابت می‌کنند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دورنمای بهشت برین: چگونه علم دین و مردم وجود زندگی پس از مرگ را ثابت می‌کنند
محمد شیرازی
۱۳۹۷/۱/۶
اما مطالعه توی کتابراه که چیز دیگه است خیلی برنامه‌ی خوب و موفقی دارین
فریبا علیزاده
۱۳۹۸/۷/۱۸
سلام
این کتاب فوق العاده است
پسرم رو ۳ ماه پیش از دست دادم در این مدت کتاب‌های زیادی مطالعه کردم این کتاب بهتر از همه واقعا باعث افزایش بینش و آگاهی من شد آرومتر شدم.. درد از دست دادن فرزند دردی مبهم بیشتر...
معصومه ایل بختیار
۱۳۹۷/۱۲/۲۰
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)