دانلود کتاب صوتی دکتر سفید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دکتر سفید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دکتر سفید

کتاب صوتی دکتر سفید نوشته‌ی جین گودال، ماجرای زندگی روزانه‌ی سگی را روایت می‌کند که در یک بیمارستان مشغول به کار است و به سراغ کودکان بیمار می‌رود و به آن‌ها روحیه می‌دهد. این سگ دوست‌داشتنی جان بسیاری از بیماران را هم نجات می‌دهد اما همه با حضور حیوانات در بیمارستان موافق نیستند!

موضوع کتاب دکتر سفید (Doctor White) چیست؟

«دکتر سفید» سگ مهربانی است و تمام بیماران و کارکنان بیمارستان او را دوست دارند. این سگ هر روز به عیادت بیماران کودک می‌رود و تلاش می‌کند به آن‌ها روحیه بدهد. او در کار خود بسیار ماهر است و قبل از سایر پزشکان از وضعیت بیماران با خبر می‌شود. یک روز که او مثل همیشه به اتاق‌های مختلف سرک می‌کشد تا به دیگران کمک کند، مأمور بهداشتی او را می‌بیند و از این ایده که یک سگ در بیمارستان باشد و برای خود این طرف و آن طرف برود، اصلاً خوشش نمی‌آید و... .

کتاب دکتر سفید مناسب چه کسانی است؟

جین گودال (Jane Goodall) در داستان خود تلاش می‌کند تا مفاهیم ارزشمندی مانند مهربانی با حیوانات را به کودکان 3 تا 7 سال آموزش دهد.

در بخشی از کتاب دکتر سفید می‌شنویم:

وقتی بالاخره به اتاق مارک رسید، قبل از اینکه وارد بشه چند ثانیه پشت در مکث کرد. همین که پاش رو توی اتاق گذاشت متوجه شد که رنگِ صورت مارک پریده و پوستش سفید شده. چشم‌هاش هم بسته بودن و همونطور بی‌حرکت روی تختش دراز کشیده بود.

مادرش کنار تختش نشسته بود و مثل ابر بهار گریه می‌کرد اما همین که چشمش به دکتر سفید افتاد، با خیال راحت لبخند زد. دکتر روی تخت پرید و خودش رو نزدیک مارک مچاله کرد. بعد دست مریضش رو لیس زد تا بهشون نشون بده که کنارشه و دیگه نیاز نیست نگران چیزی باشه. مارک هم چشم‌هاش رو کمی باز کرد و لبخندِ محوی زد.

 ۱۲ دقیقه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
دکتر سفید

راهنمای دانلود کتاب صوتی دکتر سفید

برای دانلود کتاب صوتی دکتر سفید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دکتر سفید

نظرات کتاب صوتی دکتر سفید

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.