دانلود کتاب صوتی دیو و دلبر: شکستن جادو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دیو و دلبر: شکستن جادو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دیو و دلبر: شکستن جادو

کتاب صوتی دیو و دلبر: شکستن جادو اثر والت دیزنی درباره‌ی شاهزاده جوانی است که در یک قلعه بزرگ زندگی می‌کرد. در یک شب سرد، گدای پیری به قصر آمد و در ازای گل رزی از او درخواست کرد که سر پناهی به او بدهد. شاهزاده به هدیه پیرزن گدا خندید و او را بیرون انداخت. ناگهان پیرزن گدا به یک جادوگر زیبا تبدیل شد و شاهزاده را به یک جانور ترسناک تبدیل کرد.

زن جادوگر به وی یک آینه‌ی جادویی که او را از حوادث مطلع می‌کند و یک گل رز می‌دهد که تا بیست‌ویکمین سال تولدش شکوفه می‌دهد، او باید تا آن هنگام عشق واقعی را حس کند تا نفرین را بشکند، در غیر این صورت تا پایان عمر همان جانور زشت باقی خواهد ماند.

در سویی دیگر از داستان دیو و دلبر: شکستن جادو (Beauty and the Beast) دختری زیبا به‌ نام بلی همراه پدر مخترع‌اش موریس زندگی می‌کند، آخرین اختراع موریس یک ماشین چوب خردکُن است و هنگامی که او از طریق جنگل برای به نمایش گذاشتن اختراعش در نمایشگاهی می‌رود، گرگ‌ها وی را تعقیب و او به قصر دیو می‌رود و دیو او را زندانی می‌کند. بلی به‌ دنبال پدرش رفته و با دیو برخورد می‌کند و دیو پس از مدتی که او و پدرش را زندانی کرد، عاشق بلی می‌شود و عشق واقعی را حس می‌کند و...

 ۱۵ دقیقه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
دیو و دلبر شکستن جادو

راهنمای دانلود کتاب صوتی دیو و دلبر: شکستن جادو

برای دانلود کتاب صوتی دیو و دلبر: شکستن جادو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دیو و دلبر: شکستن جادو

نظرات کتاب صوتی دیو و دلبر: شکستن جادو

sd sade
۱۳۹۸/۱/۲۲
فیلمشو دیدم از زیبا‌ترین فیلما و داستان‌هایی هست که تو عمرم دیدم. اینم چندوقت دیگه میخرمش ببینم چیه. خیلی داستان قشنگیه... ته عاشقانست..
فاطمه بخشعلی
۱۳۹۷/۱/۱۵
درس قشنگی به آدم‌ها میده
ایدا صدری
۱۳۹۹/۹/۱۱
زیبا‌ترین داستان توی عمرم بود ممنون که گذاشتین
مشاهد همه نظرات (۹)