دانلود کتاب صوتی ذهنیت میلیونر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ذهنیت میلیونر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ذهنیت میلیونر

گری رابرت در کتاب صوتی ذهنیت میلیونر، راهکارهای عملی و مفیدی به شما ارائه می‌دهد تا با کمک آن‌ها بتوانید به درآمدهای کلان برسید.

در برابر شما، آینده مانند راهی که به فواصل دور می‌رسد، گسترده شده است. راهی که در میان آن آرزوهایی است که دوست دارید به آن‌ها دست یابید. تصمیماتی که باعث شعف شما می‌شود و خواسته‌هایی که دوست دارید آن‌ها را تجربه کنید. برای این‌که به آرزوها و خواسته‌های خودتان دست یابید، باید بتوانید از پول‌تان به بهترین شکل استفاده کنید. از اصولی که این کتاب به شما آموزش می‌دهد پیروی کنید. اجازه دهید که این اصول دارایی شما را افزایش دهند و به زندگی شاد و راحتی که بعد از آن خواهید داشت دست پیدا کنید. این اصول مثل قانون جاذبه، جهانی و در همه‌جا یکسان هستند. شاید همان‌طور که برای سایرین هم مفید بودند، برای شما هم مفید باشند و باعث دستیابی شما به دارایی بیشتر، حساب بانکی مملو از پول و روند مالی مناسب در زندگی شوند.

کتاب صوتی ذهنیت میلیونر (The Millionaire Mindset) به مبارزه علیه فقر کمک می‌کند. میزان موفقیت هر فردی با آنگونه که فکر می‌کند در رابطه است. کتاب ذهنیت میلیونر می‌تواند وسیله‌ای باشد تا هم‌اکنون به فراوانی و سرشاری و ثروت مالی برسید.

گری رابرت (Gerry Robert) در کتاب صوتی ذهنیت میلیونر شما را با همه فرآیند‌های ایجاد سرشاری مالی و ثروت بیش‌تر آشنا می‌کند به طوری که تصورش هم برایتان دشوار است. تمرینات و راهکارهای فراوان این کتاب را انجام دهید. اگر براساس این راهکارها عمل کنید، دیگر هرگز نگران پول نخواهید بود.

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
مقدمه
۴۲ دقیقه
فصل اول - اندیشه جادویی - بخش اول
۳۹ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۱۵ دقیقه
فصل دو - معجزه‌ی عادت
۲۷ دقیقه
فصل سه - معجزه‌ی هدف
۱۹ دقیقه
فصل چهار - معجزه‌ی پول
۲۹ دقیقه
فصل پنج - معجزه‌ی چند منبع درآمد
۲۷ دقیقه
فصل شش - معجزه‌ی مغز جمعی
۳۲ دقیقه
فصل هفت - معجزه‌ی زمان
۴۸ دقیقه
فصل هشت - معجزه‌ی فروش
 ۴ ساعت و ۵۹ دقیقه، ۲۷۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ذهنیت میلیونر

برای دانلود کتاب صوتی ذهنیت میلیونر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ذهنیت میلیونر
Betina Seif
۱۳۹۷/۱۱/۲۸
صدای گوینده آدم رو دچار اضطراب می کنه و گذشته از این خیلی از کلمات را اشتباه تلفظ می کنه...
Shadi Meghdadi
۱۳۹۷/۱۱/۲۸
دقیقا با نظرتون موافقم
من هم واقعا با شنیدن صداشون و طرز بیانشون دچار اضطراب میشم و برام تجربه شد حتما نمونه ای از یک کتاب صوتی رو بشنوم بعد اون رو بخرم
Shadi Meghdadi
۱۳۹۷/۱۱/۲۷
متاسفانه گوینده به نظر من موفق نبودند
گویش و تن صدای نامناسب
اشتباهات در تلفظ
گاهی طوری بود که احساس می شد ارتباط موارد اصلا رعایت نمی شود یعنی طرز خوانش مسبب این موضوع می شد به نظر من اصول نگارشی در خوانش رعایت نشده بود
امیر عباسپور
۱۳۹۷/۱۱/۲۵
کتاب فوق‌العاده هستش مخصوصا که راهکارهای خوب وعملی را مطرح کرده است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)