دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره زنان که هر مردی باید بداند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رازهایی درباره زنان که هر مردی باید بداند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رازهایی درباره زنان که هر مردی باید بداند

کتاب صوتی رازهایی درباره زنان که هر مردی باید بداند نوشته باربارا دی آنجلیس، راهکارهایی به مردان ارائه می‌دهد تا به کمک آن‌ها برای بهبود روابط خود تلاش کنند و زندگی عاشقانه و همراه با آرامشی را تجربه کنند.

بعد از شنیدن کتاب صوتی رازهایی درباره زنان که هر مردی باید بداند (What women want men to know) و عملی کردن راهکارها و راهنمایی‌های آن می‌توانید در هر جا و هر زمان در زندگی مشترک‌تان به آرامش و رضایت خاطر دست پیدا کنید. گاهی اوقات زن‌ها نمی‌توانند همسرانشان را متوجه این موضوع کنند که چه رفتارهایی را می‌پسندند و چه رفتارهایی از سوی همسرشان آن‌ها را اذیت می‌کند.

یکی از مهم‌ترین نیازهای زنان این است که مردان از شخصیت و روحیات آن‌ها آگاهی خوبی داشته باشند و همان‌گونه که هستند، آن‌ها را بپذیرند و ارزش و احترام زیادی برایشان قائل شوند. اغلب زنان این موضوع را تجربه کرده‌اند که رفتارها، روحیات و احساساتشان برای شخص دیگری کاملاً شناخته شده باشد. تصور کنید هنگام خوردن ناهار مقابل دوستتان نشسته‌اید و از همان آغاز مکالمه، درباره مشکلی که با همسرتان دارید و کارهایی که او انجام داده و ناراحتتان کرده صحبت کنید. دوست شما از همان لحظه نخست حرف‌های شما را بسیار خوب درک می‌کند و با همدلی و به نشانه تأیید سر تکان می‌دهد. این همدلی نمایانگر این موضوع است که مفهوم حقیقی رفتار و صحبت‌های شما بلافاصله و بدون هیچ گونه تلاشی توسط او درک شده است.

بعد از شنیدن این کتاب صوتی می‌توانید احساساتتان را طوری برای فرد مقابلتان شرح دهید که قابل درک و فهم باشد و سبب آسایش، آرامش، قدرت، راحتی و انگیزه شما شود و از تنهایی دربیاورد. این کتاب صوتی تمام چیزهایی که زن‌ها آرزو دارند مردها بدانند را در بر می‌گیرد.

اگر همسر خود را نتوانید درک کنید و یا شناخت لازم از احساسات و رفتارهای او نداشته باشید، آسیب‌های فراوانی به زندگی مشترکتان می‌زنید، تنش‌های زیادی را در رابطه‌تان ایجاد می‌کنید و آرامش درونی‌تان را از دست می‌دهید. باربارا دی آنجلس (Barbara De Angelis) در این کتاب صوتی با بیانی روان و گویا به سؤال‌های مشترک اکثر آقایان در ارتباط با زنان پاسخ داده است. سؤالاتی مانند: چگونه منظور واقعی زنان را متوجه شویم؟، چگونه کمتر دعوا و بحث کنیم و بیشتر به همدیگر محبت کنیم؟، چگونه معشوق بهتری برای همسرمان باشیم و... .

با باربارا دی آنجلس بیشتر آشنا شویم:

باربارا دی آنجلس روانشناس برجسته، سخنران و نویسنده درخشان قرن بیستم است که در حوزه رشد شخصی و معنوی فعالیت می‌کند. او در طی این سال‌ها به میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا با پیام‌های الهام‌بخش خود درباره چگونگی ایجاد یک زندگی آزاد حقیقی، داشتن روابط سالم و سرشار از عشق و همچنین رشد شخصی کمک کرده است.

اولین کتاب او با نام چگونه می‌توان عشق ورزید؟ برنده جایزه Infomercial به عنوان بهترین کتاب سال 1994 شده بود. آثار او از معروف‌ترین کتاب‌های روانشناسی است که بیش از 8 میلیون نسخه از آن‌ها به فروش رسیده و در سراسر جهان به بیش از 20 زبان منتشر شده است.

شنیدن کتاب صوتی رازهایی درباره زنان که هر مردی باید بداند به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید روابط خود با شریک زندگی‌تان را بهبود ببخشید و زندگی سرشار از مهر و عشقی را تجربه کنید، این کتاب صوتی را از دست ندهید.

در بخشی از کتاب صوتی رازهایی درباره زنان که هر مردی باید بداند می‌شنویم:

چرا زن‌ها در روابطشان بیشتر از مردها به آرامش خاطر نیاز دارند؟ چرا زن‌ها همیشه برای روابط آینده با همسرشان برنامه‌ریزی می‌کنند؟ چرا زن‌ها می‌خواهند از احساس و فکر همسرشان آگاه شوند؟ چرا زن‌ها زمانی که همسرشان از بیان دلیل ناراحتی‌اش سر باز می‌زند نگران می‌شوند؟ پاسخ تمامی این سؤالات یک چیز است. اینکه یکی از نیازهای اصلی زنان در روابط احساس امنیت است.

منظور از امنیت، امنیت جسمانی نیست بلکه منظور امنیت احساسی و عاطفی است. یعنی احساس عمیق اینکه رابطه‌مان پایدار و مستحکم است، احساسات همسرمان واقعی و جدی است و می‌توانیم به عشق‌مان اعتماد کنیم و پذیرای عشق دیگری نیز باشیم.

چرا احساس امنیت برای زنان انقدر مهم است؟ من معتقدم که همه زن‌ها در درونشان احساس ناامنی می‌کنند. این احساس ناامنی از کجا نشأت می‌گیرد؟ این احساس ناشی از زندگی در اجتماعی است که در آن مردها حرف اول را می‌زنند و بیش از چند دهه نیست که برای زن‌ها نیز ارزش و احترام قائل می‌شوند و حقوقشان را مشابه مردان دریافت می‌کنند.

 ۸ ساعت و ۲۰ دقیقه، ۳۵۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۱ دقیقه
عوامل تولید
۳۷ دقیقه
پیشگفتار
۱۰ دقیقه
بخش اول - زن‌ها دوست دارند مردها چه چیزی درباره آن‌ها بدانند
۴۴ دقیقه
فصل یک - زنان عشق را بر هر چیزی مقدم می‌دانند
۲۹ دقیقه
فصل دو - زن‌ها توان آفرینش دارند
۳۲ دقیقه
فصل سه - زنان رابطه مقدسی با زمان دارند
۲۸ دقیقه
فصل چهار - زن‌ها به احساس امنیت نیاز دارند
۲۰ دقیقه
فصل پنج - زن‌ها نیاز دارند احساس ارتباط و نزدیکی کنند
۳۳ دقیقه
فصل شش - زن‌ها نیاز دارند احساس ارزشمند بودن کنند
۴۶ دقیقه
فصل هفت - هفت باور نادرست مردها در مورد زن‌ها و دلیل نادرستی آن‌ها
۴۴ دقیقه
بخش دوم - فصل هشت - چگونه می‌توان از تبدیل یک زن عاقل به دیوانه‌ای پرخاشگر جلوگیری کرد؟
۳۵ دقیقه
فصل نه - چگونه عاشق کامل و خوبی باشیم؟
۲۳ دقیقه
فصل ده - پنج راز درباره روش‌ها و سبک‌های ارتباطی زن‌ها
۴۰ دقیقه
فصل یازده - ده عادت ارتباطی مردها که زن‌ها را عصبی می‌کند
۲۱ دقیقه
فصل دوازده - آنچه زن‌ها از شنیدنش بیزارند و آنچه دوست دارند بشنوند
۵ دقیقه
بخش سوم - آنچه زن‌ها دوست دارند مردها درباره روابط جنسی بدانند
۱۹ دقیقه
فصل سیزده - رازهای جنسی درباره زن‌ها
۱۶ دقیقه
فصل چهارده - عوامل سردمزاجی جنسی در زنان
۱۴ دقیقه
فصل پانزده - عوامل تحریک‌کننده جنسی در زن‌ها

راهنمای دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره زنان که هر مردی باید بداند

برای دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره زنان که هر مردی باید بداند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رازهایی درباره زنان که هر مردی باید بداند

نظرات کتاب صوتی رازهایی درباره زنان که هر مردی باید بداند

ابراهیم شهباز
۱۳۹۹/۱۲/۱۲
این کتاب رو همه‌ی دنیا باید بخونند یکی از بهترین‌ها است در هیچ دانشگاهی یاد نخواهی گرفت
شقایق سعیدی
۱۳۹۹/۵/۲۱
بهترین کتابی که تاحالا در این موضوع خوندم بود، بسیار بسیار خوب و دقیق 👌👌
Hamid ati
۱۳۹۹/۶/۲۷
واقعا کسل کننده مخصوصا با صدای گوینده انگار صحنه آهسته می‌خواند
مشاهد همه نظرات (۳)
شخصیت شناسی، موفقیت در زندگی زناشویی، شناخت زنان، شخصیت شناسی زنان، کتاب شناخت زنان، کتاب آنچه مردان درباره زنان میدانند، آنچه باید درمورد زنان بدانیم، دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره مردان، دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره زنان، دانلود کتاب رازهایی درباره مردان باربارا دی آنجلیس، رازهایی درباره زنان باربارا دی آنجلیس، رازهایی درباره زنان که هر مردی باید آنها را بداند، کتاب صوتی آنچه زنان می خواهند که مردان بدانند، دانلود کتاب صوتی آنچه زنان باید درباره مردان بدانند، کتاب شناخت مردان، قیمت کتاب رازهایی درباره زنان، کتاب در مورد زن ها چه می دانی، کتاب صوتی رازهایی درباره ی زنان، کتاب صوتی رازهایی درباره زنان که هر مردی باید آنها را بداند، کتاب رازهایی درباره زنان که هر مردی باید آنها را بداند، دانلود فایل صوتی رازهایی درباره زنان که هر مردی باید آنها را بداند، سردمزاجی زنان، مسائل جنسی، روابط زن و مرد، روابط زناشویی، آموزش روابط زناشویی، راهنمای زندگی زناشویی، مشکلات زنان، روانشناسی زنان، داشتن زندگی زناشویی موفق، رفع مشکلات زناشویی، Barbara De Angelis، What women want men to know، the ultimate book about love sex and relationships